Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

Nowy smartfon w cenie 600-1000zł

Polecane posty

Zastanawiam się nad sprawieniem sobie jakiegoś porządnego smartfona, ale kompletnie nie orientuję się w kwestii które należą do jakiej półki. Telefon ma służyć przede wszystkim do rozrywki - gry, filmy, oraz do surfowania po internecie - wifi obowiązkowe. Port na karty MicroSD mile widziany, ale nie będę lamentować nad jego brakiem. System dowolny. Nie wiem jeszcze jak będzie u mnie z funduszami więc przedział cenowy podzieliłbym na 2 grupy 600-800zł i 800-1000zł.

Myślałem o jakimś mixie - od ponad 3 lat jestem w t-mobile (wówczas jeszcze w erze) i nie zmieniłem jeszcze telefonu, więc może to jest jakiś as w rękawie i tam warto poszukać. Nie wybierałem się jednak jeszcze do żadnego salonu, bo jak wspomniałem nie mam zielonego pojęcia w jakich telefonach przebierać i jaka jest ich rzeczywista cena rynkowa. Plus na ten przykład za gołego Samsunga Galaxy S III liczy sobie koszmarne 3120zł jeśli wierzyć ich stronie. tongue_prosty.gif

Abonament zdecydowanie odpada, chyba że znajdzie się jakaś sensowna oferta za 40-50zł miesięcznie.

Powiedzcie jeszcze, czy mając 1000zł warto pozbierać trochę więcej i rzucać się na topowe modele?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...