Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jim666

Który tablet?

Ktory tablet?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tablet za ok 2000 zl

    • Ipad with Retina Display
      3
    • Google Nexus 10
      5
    • Samsung Galaxy Note N8000
      1
    • ASUS Eee PAD Transformer TF300TG
      2
  2. 2. Tablet za ok 1000 zl

    • Google Nexus 7
      9
    • Ainol Fire Crystal
      0
    • Ainol Hero
      0
    • Shiru Shogun
      0
    • Samsung Galaxy Tab 2
      1
    • Kiano Pro 10
      1


Polecane posty

Witam,

srednio znam sie na takowym sprzecie, pare razy bawilem sie tabletami znajomych i kolegow z pracy, takze uznalem, ze przyda mi sie takowa rzecz - nie koniecznie w domu, a bardziej w terenie/w pracy, wiec chcialbym zapytam sie o pomoc dotyczaca wyboru tabletu, bo iz jest ich cale multum ...i nie moge sie zdecydowac na sprzet, ktory bedzie w miare dla mnie

sluzyc ma glownie do oczywiscie przegladania internetu (najlepiej z wbudowanym modemem 3g), grania (wydajne parametry), jak rowniez i przedewszystkim do ogladania filmow/seriali (nie byle jaki ekran, najlepiej ok 10calowy ale nie koniecznie), nie bede wspominal o baterii - jak najdluzej pociagnie bez ladowania tym lepiej wink_prosty.gif

jesli chodzi o cene to nie lubie kupowac byle czego, ale tez nie chce wydawac za duzo, bo moze okazac sie ze nie bede z tego gadzetu az tak duzo korzystal jak mi sie wydaje, albo az taki wypasny po prostu nie bedzie mi potrzebny

no ale mniejsza, chcialem cos wybrac z tych ankietowanych badz moze ktos mi doradzi jakis inny tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tyś. to zależy o którym iPadzie piszesz. Ja bym wybrał Nexusa 10 jakbym miał coś kupić, ale to też zależy, który system Ci bardziej odpowiada. W iPadzie system masz zamknięty i nie możesz go modyfikować ani zmieniać za dużo, natomiast Android jest otwarty, więc możesz wgrać dużo modyfikacji itp. Na plus Nexusa 10 można dodać też, że jest od Googla, czyli powinien mieć dobre wsparcie.

Co do 1000zł to bym brał Nexusa 7, sam takowy właśnie kupuje i wydaje się być najlepszym wyborem do 1k. Zwróć też uwagę, że nie ma on 3G i slotu na karty SD, chyba, że bierzesz droższą wersję z 3G ale to już ponad 1000zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wlasnie sie czaja na ten nexus 10, bo nowosc, niby konkret - niby od ipada lepszy, ale ma jedna wade, ktora go jak dla mnie dyskwalifikuje - brak wbudowanego modemu sad_prosty.gif jesli by mial chociaz 3g to bym sie nie zastanawial nawet chwili i gonil znajomego z uk zeby mi go przysylal

''ipadem3'' jak i ''4ka'' bawilem sie nie raz nie dwa i nie powiem nie ma lepszych i pewnie nie bedzie, ale jakos tak produkty apple do mnie nie przemawiaja, bo glownie chodzi o sam system... android>ios jak dla mnie, bo jakos tak przywyklem do tego systemu i od dawien dawna z niego korzystam, wiadomo jak to android - masa wszystkiego i jeszcze wiecej, tu sie cos przytnie tam zamuli, ale to chyba taka uroda xd

aktualnie sie zastanawiam miedzy nexusem 10 + ew jakis bezprzewodowy hot-spot wi-fi, a nexusem 7 3g 32gb, ktory najbardziej przypadl mi do gustu, ze wzgledu na gabaryt a la przenosna konsolka do gier, bo 10 calowego ''kabana'' w kieszen nie wsadze

jest jeszcze ipad mini ale za cene najslabszego mam nexusa 7 w najlepszej wersji, takze ewidentnie odpada

ps: funshy jak juz zakupisz to podziel sie info jak ci sie sprawuje wink_prosty.gif bo szczerze nie mialem go nawet w reku, a zakup planuje zrobic w styczniu jak opadna te sztuczne emocje zwiazane ze swietami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ja go dostanę w poniedziałek na święta to napisze co i jak. Tyle że ja kupiłem bez modemu 16gb, bo 3G mi nie potrzebne ale to Ci chyba nie zrobi różnicy, bo reszta tak samo. Nexus 10 może z czasem też wyjdzie w wersji 3G, a jeśli kupiłbyś tego bez to możesz kupić bezprzewodowy router.

Np: http://allegro.pl/ro...2880162585.html

_________________________________________________________________________________________

Mam już tablet, nic się nie tnie, z WiFi szybko łączy, przeglądanie stron bardzo szybkie, gry płynne, wyświetlacz piękny, a bateria trzyma dosyć długo. Mogę Ci go polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...