Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Głosowanie - Najlepszy dział pisma CD-Action

Najlepszy dział w historii pisma CD-Action  

589 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dział jest Twoim zdaniem najlepszy w historii pisma CD-Action?

    • Zapowiedzi/Newsy
      32
    • Programy użytkowe
      1
    • Recenzje
      202
    • Za pięć dwunasta
      7
    • Na luzie
      64
    • Action Redaction
      81
    • Scena komputerowa
      2
    • Tawerna RPG
      15
    • FPP Zone
      2
    • The Coruscant Globe
      2
    • Publicystyka
      141
    • Sprzęt/Testy
      21
    • Świnka
      2
    • Veto!
      7
    • Pomocna Dłoń
      2
    • Tipsy
      5
    • TOP 20
      3


Polecane posty

W tym temacie można głosować w formie ankiety na najlepszy Waszym zdaniem dział w historii pisma CD-Action.

Warto podkreślić, iż w plebiscycie tym uwzględniliśmy także działy 'wymarłe', których nie było na łamach CD-A od wielu lat - w końcu nigdy nie wiadomo, czy nie okaże się że warto któryś z nich wskrzesić z martwych? :)

Głosować można do końca bieżącego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby Gamewalkera to głos w ankiecie poleciał by prosto do niego :D, zaś z braku jego pozostał tylko poczciwy AR, fakt to już nie to co kiedyś ale pytamy o najlepszy dział w historii aż że nie ma GW <smutek>... Publicystyka jest fajna, ale właściwie tylko od jakiegoś czasu polepszyła się jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Veto, tak w opozycji do wyborów innych forumowiczów. Przywrócenie tego działu IMO jak najbardziej miałoby sens smile_prosty.gif Z obecnych AR rządzi i dzieli, choć nie jest już tak fajne jak kiedyś... Głównie o długości mówię - już prawie nie ma dłuższych listów, po części z powodu mniejszej objętości działu (i tak by się nie zmieściły), a po części z winy czytelników, niestety. Sam nie jestem wzorem do naśladowania w tej kwestii, bo nigdy nie nadesłałem maila do AR. I jeszcze jedno: cięte riposty Smugglera nie zawsze są już tak cięte jak kiedyś... Kurczę, niepotrzebnie się rozpisałem w nieodpowiednim temacie biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapowiedzi. Fajnie poczytać, narobić sobie chęci na jakąś grę i przekonać się później ile racji mieli twórcy gry zapowiadając jakieś "rewolucyjne zmiany" w silniku graficznym czy to w rozgrywce. Co później wychodzi z tych rewolucji to już inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie publicystyka - recenzje gier są wszędzie (w pismach, w growych TV, portalach), ale rzeczowej i jakiejś konkretnej publicystyki w takich mediach jest naprawdę mało - jeśli już jest to jest ona miałkiej jakości i pisana tak powierzchownie lub nawet czasami idiotycznie, że aż zęby bolą (chlubnym wyjątkiem może być Gamezilla), a CDA nadrabia tę lukę w znaczący sposób.

Chleba i większej ilości publicystyki! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamewalker był moim ulubionym działem, wedle mnie najbardziej odróżniał on CD-Action od ówczesnej konkurencji. Szczególnie podobały mi się ankiety dla redaktorów, "pod ostrzałem", rozmówki pod opisem danej gry a także felietony, których dzisiejszym echem jest publicystyka - ją także zaliczam na plus. Bardzo lubiłem też czytać świnkę, choć mamy dziś gry wiecznie żywe, to tam poświęcano danej pozycji więcej miejsca. Również Veto było dla mnie atrakcyjne, gdyż można było poznać opinie innych graczy (wiadomo można poczytać w necie, lecz to nie to samo). To, za co kochałem kiedyś CDA to poradniki, wiadomo że w dobie internetu każdy może znaleźć sobie w nim odpowiedzi, na jego problemy z danym tytułem, lecz te zamieszczane w CDA były po prostu interesujące (czytałem nawet jeśli nie posiadałem/nie grałem w daną pozycję). Dziś takie coś nie ma prawa bytu, zważając ponadto na znaczne "odchudzenie" czasopisma.

Pozostałe działy to chyba standardowa zawartość growego magazynu - nie ma tu nad czym rozprawiać, oprócz tego że jak zawsze trzymają poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicystyka. Prawda, recki są ważne i porządne, ale w ww. dziale można za każdym razem znaleźć coś interesującego/irytującego/zabawnego. I właśnie dzięki różnorodności i dobremu podejściu do tematu Publicystyka góruje.

PS Czemu w głosowaniu nie ma uwzględnionych "Szpili"? Tam też jest sporo zabawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...