Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Skupuję klucze steam/steam gifty. Oferty piszcie na pw bądź poprzez steam. Nick taki jak na forum. Każdą propozycję rozpatrzę wink_prosty.gif Nie interesuje mnie tylko DOTA 2. Reszta jak najbardziej .

Edytowano przez lkm96k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma na zbyciu 3x steam gifty Saints Row 3 Full Package.

Na allegro obecnie gra stoi chyba miedzy 65- 100zł?

Nie chcę tyle na chwile obecna interesuje mnie sleeping doogs steam gif, potrzebuje tego do większej transakcji na steamnie wink_prosty.gif

Na allegro gifty sleeping doogs są najtaniej za 39,99 wiec jak ktoś jest chętny to zapraszam do wymiany.

1x Saint Row 3 fullpack za Sleeping Doogs

Jak coś jestem też zainteresowany Testamentem Sherlocka Holmsea za 1 pack sr3 full pack, dark souls też za jeden pack sr3 full pack i Dishonored za 2 paczki Saintsów. Jednak najbardziej zależy mi na pieskach.

Aha muszę to być steam gifty nie klucze, wymiana oczywiście przez steam. Nie próbujcie mi wciskać rosyjskich wersji.

Ostatecznie mogę sprzedać gifty po 45zł za sztuke jeśli będę miał już doogs a będą jacyś chetni. Na allegro powinny spokojnie zejśc za 70zł. Utargałem je za grosze na handlu jak była jesienna przecena wiec nie będę żydziłtongue_prosty.gif

pozdrawiam

ps .Możecie mnie dodać na steam Sati44 ale prosiłbym tylko w przypadku kiedy macie to co jest mi potrzebna na wymianę.

Edytowano przez Sati44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie podsumowanie:

Posiadam:

TRADABLE:

- CS:GO

- Call of Duty: World of War (Niewymienialny do konca grudnia)

KLUCZE

- Max Payne 3 (Na muve.pl | Ostatni klucz! Jeżeli ktoś nie da wiecej niz 35zl w pon. to leci)

- Klucze z serii lego (Lego batman, Indiana, Harry Potter - klucz steam)

- Jeden klucz Borderlands 2 (Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI! BEZ PROBLEMÓW Z AKTYWACJĄ! - na steam)

Kontakt:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198073816523

Edytowano przez PrzybylemPoDote
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż lub zamiana.

Gifty:

  • Zeno Clash
  • Dear Esther
  • Half-Life 2
  • The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
  • Ghost Master

Klucze (Steam):

  • Men of War
  • Men of War: Red Tide
  • Necrovision: Lost Company
  • King's Bounty: The Legend
  • Dark Fall: Lost Souls
  • Fortix 2
  • Sacred Gold
  • Razor 2: Hidden Skies
  • East India Company

Kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z zapłaceniem za Humble THQ Bundle używając karty, a potrzebuje 3 kluczy po 1$, więc jakby ktoś kupił to dla mnie, to ja mógłbym kupić coś w zamian. Na pewno się dogadamy. Proszę o kontakt na pw.

EDIT

już nieaktualne

Edytowano przez bolen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...