Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Witam,

Ponieważ w temacie dotyczącym przecen Steamowych zrobił się delikatny bałagan, wnoszę propozycję, żeby dalszą dyskusję na temat serwisu steamgifts, prowadzić tutaj. Pomysł chyba wporzo, c'nie?

Pozdrawiam,

Nie prowadzimy tutaj dyskusji, tylko dzielimy się steamgiftami oraz kluczami z gier. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to żeby jakoś mocniej zainicjować temat, to ogłaszam, że mogę wygenerować jeden klucz do zaproszenia dla pierwszego użytkownika, który się do mnie zgłosi na PW. Cwaniaczków z 3 postami i kontem założonym wczoraj informuję, że będę takie zgłoszenia olewał.

@DOWN Wygrana: Vampire: The Masquerade Bloodlines za 13 razem (przewrotnie 13 okazała się szczęśliwa tym razem :))

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, myślałem, że mam 50$ na koncie, a niestety nie mam. W takim razie oddam invite'a, którego dostałem od Kulika. Wyślę temu, kto pierwszy poprosi o niego w temacie i ma co najmniej 100 postów. I pamiętajcie, key wygenerował Kulik. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż teraz wychodzi idiotyczny pomysł ignorowania forum Cd-action. Niestety nie spełniam waszych warunków odnośnie postów, ale chociaż data dobra:P. Jeżeli znajdzie się jakiś dobroduszny człowiek który zechciałby by mi podarować jeden kod byłbym wielce wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że Targowisko, to NIE JEST miejsce na prowadzenie dyskusji. W topicu, w którym się teraz znajdujecie, TYLKO i WYŁĄCZNIE dzielimy się tytułowymi steamgiftami. Wszelkie pytania, dygresje, etc. proszę zamieszczać w tym temacie:

Tanie gry na Steam

Każdy post nie na temat będzie koszowany. Forumowicze, którzy mimo to nadal będą tutaj prowadzić dyskusje, zostaną "zachęceni", by przejść ze swoimi problemami do TgnS. Kijem będą osty i urlopy. Marchewki nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby miły dać kodzik użytkownikowi z stażem 3 lat i ponad 500 postami, to proszę o key. Dodam że gry wyceniło mi na skromne 974.07$ ktoś nie wierzy mogę wrzucić fotkę.

Ale to już w innym temacie lub na PW :] - Stillborn

Oczywiście :wink:

Edytowano przez kamiladam
dopisek moderatorski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam kod pierwszej osobie, która odpisze na PW na następujące pytanie konkursowe:

do jakiej organizacji należał główny bohater gry "Vagrant Story"? Proszę podać pełną nazwę (nie skrót!)

Do dzieła! :happy:

I dostałem prawidłową odpowiedź. Kod już trafił do właściciela :wink:

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...