Skocz do zawartości

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)


Kulik

Polecane posty

Mam do sprzedanie kody do origin na 30 zl które przy zakupach powyżej 60 zł obniżają cenę zakupów o 30 zł np. gra za 80 zl a masz ją za 50 zł (mam 20 kodów) płatne paypal cena 5 zl za kod czyli masz 25 zł taniej gre bo 5 zł dla mnie.

Kontakt gg 6158414

email fabiankocot@o2.pl lub fabiankocot@gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię klucz steam do gier: Wizorb, BIT.TRIP.RUNNER, Gratuitous Space Battles, Jamestown.

Przyjmę dowolną z tych gier: 1000 Amps, Caster, Diamond Dan, Fractal: Make Blooms Not War, Max and the Magic Marker, Serious Sam: The Random Encounter, Swords & Soldiers DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę:

- Rome: Total War Gold (gift)

- Humble Indie Bundle 6 Bonus Games (Jamestown, Space Battles, Wizorb, Bit Trip Runner)

- Theatre of War 2: Africa 1943 (klucz)

- Super MNC (gift)

- zniżki z ekwipunku (Trine, Trine 2 itp.)

Liczę na jakieś oferty. Interesuja mnie gry z listy życzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukujac swoje gry pc zauważyłem zeno clash- grę w którą nigdy nie grałem i jakoś nie mam ochoty zagrać. chętnie wymienię jej Steam cd-key na Steam cd-key do innej gry. od razu zaznaczam, ze nie chce żadnego cd-keya z cd-action- te z ostatnich dwóch lat mam ;p jeśli ktoś chce sie zamienic niech pisze na gg - 7664654

Nieaktualne

Edytowano przez piramids
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na wymianę (na inną bądź inne gry steam bądź psc itp.)

-gifta na Company of Heroes

-klucz na humble bundle #3 (czyli z tego co mi się wydaję: And Yet It Moves, Crayon Physics Deluxe, Cogs, VVVVVV, Hammerflight). Czekam na propozycje przez pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaoferowania klucze steam z dwóch ostatnich numerów CDA, do takich gierek jak:

Kane &Lynch Dog Days

Just Cause 2

Ja nie zamierzam w nie grać, więc po co mi te klucze (a komuś na pewno się przydadzą)

Co chcę w zamian?

Mogę wymienić oba tytuły za klucz steam Risen 2 Mroczne Wody, lub jeden z nich za Darksiders

Chętnych proszę o kontakt na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do sprzedania parę gier, nie oczekuję, że zaufacie mi ot tak, więc po uzgodnieniu PW lub gg wystawiam na allegro, po czym ty kupujesz - proste i łatwe i zarazem uczciwe. Sprzedaję:

Just Cause 2 x3 - 15 zł

Crysis 2 Maximum Edition x3 - 40 zł

Crysis Maximum Edition x1 - 30 zł

Crysis Collection x1 - 65 zł

NecroVisioN + NecroVisioN: Lost Company

Wszystkie w/w gry są do aktywowania na steam, ja sprzedaję steam gift, który wysyłam mailem.

Zapraszam na pw oraz gg:5471356 - możliwość negocjacji.

(zostałem tu wysłany z działu sprzedam...)

Edytowano przez holshigh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...