Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Addams

Panzer elite action

Polecane posty

A ja mam problem wręcz banalny, ale taki, który mnie zniechęcił do tej gry. W kampanii rosyjskiej mamy bronić składu paliw czołgiem KW-1 stojacym na platformie kolejowej. i o ile poprzednie misje przechodziłem bez problemu, to ta kończy się po pięciu chyba nalotach stukasów... karabinem nie mogę dobrze wycelować, poza tym szybko się przegrzewa, a armata... no cóż, raczej nie jest stworzona jako broń przeciwlotnicza... :cry: za to Hitman na ukończeniu 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi podczas intra z czołgiem wyskakuje "error loading database"

Ja to zrobiłem tak wziąłem ściągłem Demo i wklepałem zawartość do pełnej i teraz śmiga, ale znowu przez most nie idzie przejechać.

Mi to wygląda na to że JAjowód zrobił gre logiczną czasu rzeczywistego i to w dodatku multiplayer (czytaj walka z błedami.

posiadam Athlona 3000+ i gigabyte, Gejforce FX 5200.

ps. Ghost napisz rozwiązania w następnym Cd-action, bo tak miło zobaczyć coś w czym się brało udział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam następujący problem z PEA: w misji "Atak na Stalingrad" (niemieckiej), mój czołg (jak i tanki mojej drużyny) nie mają wieżyczek... Jako że są to (czy też mają to być) Tygrysy I, domyślam się że jest tu jakiś błąd, zresztą widać cienie dział (ich samych już nie). Innych problemów wcześniej z tą grą nie miałem. ocb :?: Ktoś może pomóc?

AMD Athlon 2+

GF 4 Ti 128

768 RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przy instalacji zawiodło, bo rozumiem, że w innych misjach tanki były kompletne.

To teraz ten Tygrys wygląda, jakby miał zdemontowaną wieżę z dziurą w środku czy jak, bo naprawdę to jest dziwne.

A masz chociaż celownik? Bo w sumie te komponenty czołgu pewnie są "fizycznie", ale nie wizualnie, więc walczyć byś mógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celownik jest, strzelać można zarówno z działa i kaemu ale ich nie widać, jak i całej wieżyczki - załączyłbym screena, ale nie wiem jak go zrobić (print screen nic nie zrzuca). W miejscu wieżyczki jest po porostu czarna plama na tanku (jakby mi ją odstrzelili #-o ) ale wszystko działa. Inne tekstury są w porządku, we wcześniejszych misjach też było ok, a przy instalce nie było żadnych problemów... Jak już wspomniałem, widać nawet cień lufy na ziemi :crazy:

EDIT:

A jednak zrzuca... Załączam screeny.

screen0000yn8.th.png

screen0002cc9.th.png

screen0003dw9.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają tak jakby uległy zniszczeniu i odpadła im wieżyczka. Bo nawet jest ta dziura łącząca z nadwoziem oraz jakoś przysmolona. Jak patrzę na te screeny to tak wygląda analogicznie, jakby to byli ludzie bez głów. Makabra z jajami. Naprawdę dziwne. I chyba tylko Ty masz taki błąd. Przeszedłeś tą misję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem błąd z restart.xs , ale gdy podmieniłem restart.xs i profile.xs to już nie wyskakiwał, ale wyskakiwał mi błąd z autosave.xs gdy wjeżdżałem na most. Niewiem, ale gdy by tak podmienić autosave.xs na nowe to może błąd by znikł. Niech ktoś wyśle autosave.xs (jeżeli mu działa gra bez problemów) na email pawexneo@o2.pl . Niewiem czy to coś da, ale będe wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego problemu z niewidzialną wieżyczką w Tygrysach, to ten problem (jak i wiele innych...) wystąpił również na oficjalnym forum gry. Niestety nie został on (jak i wiele innych...) rozwiązany :/ . Nie wiem w jakiej wersji jest gra z CDA ale nie dało się zainstalować patcha 1.2 z CD-Projektu (polskiego wydawcy), gdyż nie znajdywał on nic do "spatchowania" ](*,)

Może gra jest już w wersji 1.2 :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jakie dokladnie macie Direct Xy? Gdzies znalazlem info, ze gra malo chce wspolpracowac z DXami (9c oczywiscie) pozniejszymi od April 2005 - moze komus chce sie przetestowac. Ja na Viscie niestety nie dam rady :/

EDIT: Aha - demko mi bardzo pieknie dziala na sprzecie, a full juz nie da rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghostcie (jak to sie odmienia?) Po przeczytaniu wyczerpującego materiału po Angielsku i zastosowaniu go w moim Komputerze. Jakże się nie zdziwiłem, gdy Gra dalej nie działała. Czytam was już 4,5 roku i to pierwszy taki przypadek, więc co się tam będę przejmować przecież są też inne gry na Coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

nie chce zapeszac ale... na razie dziala (przynajmniej nie ma bledu 997, nie wiem jak pozniej z texturami), a zrobilem tak:

1. przekopiowalem podlinkowana tu zawartosc panzer.zip

2. przekopiowalem podlinkowana tu zawartosc save.zip

3. po uruchomieniu gry wzialem Kontynuuj gre zamiast Nowa gra

i dziala...

moj konfig:

C2D E4500@2.75GHz

2GB RAM Patriot 800Mhz CL4

Gigabyte P35-S3

MSI GF8800GTX OC

EDIT: No tak, padlo przy najblizszym autosave'ie :/ Ja sie juz poddaje w takim razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...