Jump to content
Sign in to follow this  
Smuggler

CDA 12/2007

Recommended Posts

Fajnie wyśmialiście Elda hehehehe

co ja poradze, ze jedyne kobiety jakie widzieli w zyciu, to te plakaty powieszone na scianach. zreszta mam to gleboko w d... jeszcze tylko 3 dni i adios :D dodam tylko, ze zachowanie "kolegow redakcyjnych" na przestrzeni ostatniego roku mialo duzy wplyw na moja decyzje. glupie dopiski, docinki i uwagi nie byly na miejscu. tym bardziej, ze g... wiedzieli i wiedza o moim zyciu osobistym

Eld jak zawsze desperuje, po prostu postanowilismy na chwilke wesprzec go moralnie, poprzez przybranie podobnych ksywek i tyle, zero zlosliwosci. A cudze zycie osobiste - faktem jest - g... mnie obchodzi, tak samo jak moje winno g... obchodzic innych.

Eld jak zawsze desperuje, po prostu postanowilismy na chwilke wesprzec go moralnie, poprzez przybranie podobnych ksywek i tyle, zero zlosliwosci. A cudze zycie osobiste - faktem jest - g... mnie obchodzi, tak samo jak moje winno g... obchodzic innych.

nie bede z toba dyskutowal na forum, bo skonczy sie na tym, ze bedziesz pisal sam ze soba. koledzy wpierali mnie juz tyle razy, ze kilka razy mialem ochote niektorym przylozyc. nie pamietasz deadline'u sprzed 2-3 miesiecy? czuje sie jak w podstawowce. wyjde z klasy na przerwie, to cos mi dopisza w zeszycie koledzy.

Dobra koniec offtopa :P

Nie przedapam za Eldem, ale szkoda, ze odchodzi...

ps. Chamy! :P

Ty, misku, nie pomylilo ci sie cos przypadkiem? Nie tylko nie jestes tu moderatorem, ale wrecz jestes na cenzurowanym, bo kiedys juz wyleciales z tego forum - CormaC

Dokladnie. Uwazaj zatem, bo tu nie bedzie 5 ostrzezen. A z tego co wiem (chyba ze czegos nie wiem?) Eld idzie na dluzszy urlop.

Żebym to raz wyleciał :P Ktoś musi trzymać Was w ryzach. Z wypowiedzi Elda wywnioskowałem, ze zachowywaliście się chamsko:P Kto wie moze kiedyś będe tu modem :lol:

Jestes na dobrej drodze, zeby zderzyc sie z dzialem banicji, wiec przestan blaznowac - CormaC

nie bede z toba dyskutowal na forum, bo skonczy sie na tym, ze bedziesz pisal sam ze soba. koledzy wpierali mnie juz tyle razy, ze kilka razy mialem ochote niektorym przylozyc. nie pamietasz deadline'u sprzed 2-3 miesiecy? czuje sie jak w podstawowce. wyjde z klasy na przerwie, to cos mi dopisza w zeszycie koledzy.

Tez uwazam, ze nie musimy akurat na forum ze soba rozmawiac, skoro moge po prostu glosniej sie odezwac zebys mnie slyszal - ale naprawde podchodzisz do sprawy nazbyt emocjonalnie. Lecz "kazdy ma swoje paranoje". Rozumiem, ze jestes na tym punkcie drazliwy i juz. Tym niemniej to byly tylko glupawe ale niewredne przeciez zarty i nie ma z czego robic afery a la Kaczynski. Tym bardziej, ze chyba nie ma osoby w redakcji, ktora nie padlaby ofiara podobnych zartow (choc niekoniecznie na podobny temat no ale...). Sam tez sobie robisz i robiles jaja z roznych ludzi... Niewazne. Peace, EOT i te sprawy.

Tym niemniej to byly tylko glupawe ale niewredne przeciez zarty i nie ma z czego robic afery a la Kaczynski. Tym bardziej, ze chyba nie ma osoby w redakcji, ktora nie padlaby ofiara podobnych zartow (choc niekoniecznie na podobny temat no ale...). Sam tez sobie robisz i robiles jaja z roznych ludzi... Niewazne. Peace, EOT i te sprawy.

hmmm... z otisa smiejemy sie, ze jest stary

z kormacze, ze wyglada jak fan tokio hotel

z gema, ze ma dziure w brzuchu

z konia, ze slucha barda pisu

tak, to chyba nie jest ten sam kaliber, czy sie myle? w tym przypadku sa to typowo szczeniackie zarty na poziomie podstawowki. ja sie z gema i kamili nie nabijam, chociaz powodow znalazlbym mnostwo. atmosfera sie zj... i nie wiem czy moj dlugi urlop cos na to poradzi

Tym niemniej to byly tylko glupawe ale niewredne przeciez zarty i nie ma z czego robic afery a la Kaczynski. Tym bardziej, ze chyba nie ma osoby w redakcji, ktora nie padlaby ofiara podobnych zartow (choc niekoniecznie na podobny temat no ale...). Sam tez sobie robisz i robiles jaja z roznych ludzi... Niewazne. Peace, EOT i te sprawy.

hmmm... z otisa smiejemy sie, ze jest stary

z kormacze, ze wyglada jak fan tokio hotel

z gema, ze ma dziure w brzuchu

z konia, ze slucha barda pisu

tak, to chyba nie jest ten sam kaliber, czy sie myle?

w tym przypadku sa to typowo szczeniackie zarty na poziomie podstawowki. ja sie z gema i kamili nie nabijam, chociaz powodow znalazlbym mnostwo. atmosfera sie zj... i nie wiem czy moj dlugi urlop cos na to poradzi

No coz, moze jak sobie odpoczniesz to bedziesz na to patrzyl inaczej, bo naprawde gdybym wychwycil jakies chamstwo to sam bym to pierwszy wycial. No ale jak mowilem kazdego boli co inneg i inaczej. Tak czy siak - odpoczywaj jak sie da i regeneruj mane. :)

Czemu moja podkładka z tego numeru nie trzyma sei kupy ? Tzn ten czarny gumowy element ktory powinien być przyklejony u mnie odchodzi.

Bo inaczej nie można by było odrywać kartek inna sprawa to taka ze jest to frustrujące bo przy intensywnej rozgrywce taka plastikowa "szmatka " po prostu wkurza czy redakcja nie mogla zamówić lepszej podkładki

P.S jest już temat o tej podkładce ale są na niej tylko 2 posty http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=20852

Skoro sponsoruje wiadomo kto (podpowiem ze jego logo jest na kazdej stronie) to niech bedzie przynajmniej cos co mozna uzywac. U mnie tez przy zagladaniu na strony kalendarza odlepia sie ta czesc niby chropowata na myszke. Myslalem ze to narmalne ale towarzyszy temu widok ciagnacego sie niczym glut kleju ktory wszystko brudzi i niemilosiernie smierdzi (mialo nie smierdziec jak stara podkladka a smierdzi). Ogolnie klej sie wylewa z boku zakleja troche kartki kalendarza.

Czesc chropowata na myszke jest slaba, zle sie pracuje moja myszka optyczna i kursor usypia, strona guma lepiej zdaje egzamin :D. Juz ta stara podkladka zelowa byla lepsza. Sorry ale tragedia.

Pozdro dla Elda, trzymaj sie zdala od tych oszolomow a dozyjesz szczesliwej starosci.

ps. Konsole Next Gen nie ma racji bytu, w porównaniu do innych branzowych pizm konsolowych wypada tragicznie, max 3 numery i bedziecie mowic "to tylko taki experyment był"

No z tą podkładką to troszkę niewypał bo

a) przeźroczysta powierzchnia się odkleja, przez co no podkładki się nie da obsługiwać, bo jeździ razem z myszką, z resztą jak miałaby się trzymać jak w drukarni najwidoczniej chcieli jedno do drugiego przytwierdzić klejem biurowym w sztyfcie (taka sama moc, smród, gęstość...) (a miałem kiedyś już taką podkładkę i tam było ok) no ale pociągnie się kropelką czy innym mocnym klejem i gra gitara...

B) gorzej że ta podkładka to troszkę taki strzał w stopę bo rok temu daliście może i mniej efektowną, bardziej toksyczną :wink: ale lepszą do grania podkładkę z żelem, do której już się na tyle przyzwyczaiłem że nie zmienię ją na gorszą... no to urwie się tą płaszczyznę pleksi i przybije do ściany - mamy kalendarz :twisted:

Ja z tej podkładki kalendarza jestem zadowolony.Nic mi sie nie rozłazi i myszka jeździ po tym dość dobrze .Akurat zamienię starą podkładkę żelową która mi sie rozlazła .Tylko szkoda że płytki nie odczytam bo mi dvd padło :? .Ku mojemu zaskoczeniu nie ma żadnej dychy :lol: .

Powiem szczerze, że podkładka byłaby lepsza gdyby nie ten cholerny klej (glut), o którym wspominali wcześniej inni. Myszka nawet pracuje dobrze, choć troszkę się ślizga. Mogliście trochę lepiej rozwiązać sprawę z tą podkładką bo ten glut jednak żyć nie daje, ale poza tym wszystko jest ok.

Ja się na podkładce zawiodłem. Nie, żebym miał wobec niej jakieś oczekiwania (dopiero co kupiłem sobie własną, lepszą, od SteelSeries :P) - ba, kiedy zobaczyłem jej zdjecie i obrazek z Wiedźminem od razu zwąchałem, ze coś będzie nie tak. Miałem rację - cały kalendarzopad to jedna wielka reklamówka CDP, na dodatek śmierdząca - jakby nie starczył im CDP Insider :/. Nie można z teog było zrobić czegoś w stylu talii kart z przed kilku lat? I czy pokładka to był WASZ pomysł, czy pomysł CDP, hę?

Tak jak przez już dosć długi czas - znowu "będzie uberpełniak, będzie uberpełniak!", ale go nie ma. owszem - Hitman to świetna gra, ale nie żaden zapowiadany konkret.

Numer bomba, choć niektóre recenzje trochę za krótkie, ale w sumie to chciałem napisać na nieco inny temat ( z numerem chyba jednak nieco związany).

Sprawa głównie do CarmaCa i E.Siekiery. Mianowicie zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie ma newsa na stronie o aferze na GameSpocie? Nie chodzi o to, że chcę przeczytać to co i tak już wiem, tylko o wasz punkt widzenia na tę sprawę. Poza tym Siekiera dał tej grze (Kane & Lynch) ocenę bardzo wysoką, oczywiście jeszcze w nią nie grałem więc nie będę pochopnie oceniał, ale daje to trochę do myślenia.........

Zauważyłem już, że gra zawiera dość rozbieżne oceny ale pewne elementy nie mogą się aż tak różnić bo to popsułoby po prostu całą rozrywkę płynąca z gry.

Cytat z b. znanej strony:

"Opowieść o eks-najemniku i schizofreniku nie jest tak wciągająca, jak obiecywali twórcy, a nawet wręcz przeciwnie - nudzi i odpycha od telewizora. Ani fabuła, ani postacie nie są takie, jakie być powinny. Najgorsze jest jednak to, że fatalna jest sama walka, która - jakby na to nie spojrzeć - powinna być głównym atutem tej gry. Niestety, słabiutka sztuczna inteligencja przeciwników psuje cały zamierzony przez twórców efekt."

Tymczasem wy piszecie:

"Różnorodność lokacji chęć poznania scenariusza nie pozwalają nam nawet na odrobinę wytchnienia". A jedyną wadą jest : "zgrzyt związany z dźwiękiem".

Na GameSpocie facet napisał mn: "nietrzymający się kupy scenariusz", "niedających się lubić bohaterów". Komu mam teraz wierzyć i jak sie do tego ustosunkować? Wam, pewnej stronie internetowej czy temu zwolnionemu recenzentowi?

A odnośnie elda: też nie lubię głupich żartów jakiego kalibru by nie były. Ale w sumie facet zawsze wydawał mi się nieco skrzywiony w swoich poglądach (i nie mówie to o jego muzie - żeby nie było) oraz chyba niezbyt przyjaźnie nastawiony, więc może urlop mu dobrze zrobi : )

Lepiej by było jakby była normalna pokładka z ta powierznią i było by git. Bo nie wiem jak mam jeździć po tym myszką i otwierac sobie aby sprawdzić kalendarz :lol: nawet jakby klej dobrze trzymał to powierzchnia by się wygieła podczas otwierania i tyle by tego było. Niestety gadżet na poziomie dodatku typu korale albo klapki do "pani domu" za dodatkową opłatą.

Ludzie, o co wam chodzi z tą podkładką? Przez jedno głupie małe logo CD-P już wam nie pasuje? Grafiki są ładne, a logo praktycznie niezauważalne, więc tutaj nie widzę problemu. Nadmiar kleju? Owszem, miałem z tym drobny problem ale wytrzeć zwyczajnym kawałkiem papieru tych "wielkich gluty kleju" to już nie można? A jeśli chodzi o 'przesuwanie się przezroczystej strony podczas intensywnego grania' to u mnie nie wystąpiło. Może po prostu nie rzucam myszką o ścianę?

Tak jak przez już dosć długi czas - znowu "będzie uberpełniak, będzie uberpełniak!", ale go nie ma. owszem - Hitman to świetna gra, ale nie żaden zapowiadany konkret.

A przeczytaj wstępniaka z aktualnego numeru...

Jak dla mnie najlepszy numer od momentu , w którym zacząłem kupować CD-Action. Tylko po pełniakach spodziewałem się czegoś więcej (wiem, wiem fatum grudniowego numeru),chociaż przymierzałem się do kupna Panzer Elite, ale recki rewelacja. Tylko ciekawe co będzie za miesiąc bo wszystkie gry na, które czekało 99% graczy macie w tym numerze. Mój osobisty faworyt to Call of Duty 4 jest dokładnie taki jak chciałem, natomiast Crysis jeżeli chodzi o gameplaya robi duże wrażenie ale momentami wieje nudą.

Tak trzymać.

Pozdrawiam

Zauważyłem już, że gra zawiera dość rozbieżne oceny ale pewne elementy nie mogą się aż tak różnić bo to popsułoby po prostu całą rozrywkę płynąca z gry.

Cytat z b. znanej strony:

"Opowieść o eks-najemniku i schizofreniku nie jest tak wciągająca, jak obiecywali twórcy, a nawet wręcz przeciwnie - nudzi i odpycha od telewizora. Ani fabuła, ani postacie nie są takie, jakie być powinny. Najgorsze jest jednak to, że fatalna jest sama walka, która - jakby na to nie spojrzeć - powinna być głównym atutem tej gry. Niestety, słabiutka sztuczna inteligencja przeciwników psuje cały zamierzony przez twórców efekt."

Tymczasem wy piszecie:

"Różnorodność lokacji chęć poznania scenariusza nie pozwalają nam nawet na odrobinę wytchnienia". A jedyną wadą jest : "zgrzyt związany z dźwiękiem".

Na GameSpocie facet napisał mn: "nietrzymający się kupy scenariusz", "niedających się lubić bohaterów". Komu mam teraz wierzyć i jak sie do tego ustosunkować? Wam, pewnej stronie internetowej czy temu zwolnionemu recenzentowi?

...bo to subiektywna ocena gry była, każdy lubi coś innego...

A ja wiem kim jest Smuggler!!!!!!1111111111jedenjedenjeden

Przeczytajcie sobie reckę NFS:PS. Jest tam zdanie "(...) łechczące nasze ego gadki (...)", do którego jest odnośnik, w którym SMG wyjaśnia, że "W oryginalnym tekście Allora było <<gatki>> ale chyba nie o to autorowi chodziło. (...)". Skoro w oryginalnym tekście było jedno, a Smuggler poprawił to na co innego, znaczy to, że Smuggler jest,,, KOREKTOREM!!! Czyli nazywa się Damian Bednarek i łatwo znaleźć jego zdjęcie w CDA bodajże urodzinowym albo 100 numerze, nie pamiętam kiedy to mordy pokazywali. MAMY CIĘ!!! (mądry jestem, nie?)

Znalazłem buga ;) - w GW Crisis nie ma znaku jakości, a w recenzjii ma

Podnóżek Anusi - to o to się pulta Eld, czy tylko sobie ubzdurałem ;) ) (ech ale ze mnie ślepota - dopiero teraz sobie obejrzałem avatary i sygnaturkę wyżej wymienionego ;) )

Ps. Gonzo a myślałeś czasem, że może oni czytają swoję teksty zanim je puszczą - może?

Ps2. A sposób na odkrycie Smugglera jest prosty tylko pracochłonny - zaczaić się przed wejściem do budynku redakcji i robić wszystkim wchodzącym zdjęcia i tak metodą eliminacji (mamy przecież w którymś numerze zdjęcie całej redakcji) wyłuskać osobę która przychodzi tam bardzo często a nie ma jej na tym zdjęciu - nie pomylić tylko z listonoszem ;p - i pod warunkiem, że Smuggler nie mieszka w redakcji to powinieneś go znaleźć - tylko po co........

Ooj Dzizys goraco sie robi tam do gory:(;/..

Ale to juz nie nasza sprawa chlopaki ;D..

Dolaczam sie do mousepadu czy cos takiego :P

Mi sie odkleja to co trzyma ta pierwsza kartke do przesuawania myszki-.-.. ale od czego jest tasma dwustronna :)

Radze abyscie tez zastosowali ta technike;)

PozdRo

A ja wiem kim jest Smuggler!!!!!!1111111111jedenjedenjeden

Przeczytajcie sobie reckę NFS:PS. Jest tam zdanie "(...) łechczące nasze ego gadki (...)", do którego jest odnośnik, w którym SMG wyjaśnia, że "W oryginalnym tekście Allora było <<gatki>> ale chyba nie o to autorowi chodziło. (...)". Skoro w oryginalnym tekście było jedno, a Smuggler poprawił to na co innego, znaczy to, że Smuggler jest,,, KOREKTOREM!!!

Tak sie sklada, ze w CDA artykuly sprawdza i poprawia nie tylko korektor, ale rowniez inni, w tym ja czy Qn'ik. Sorry - pudlo. :)

wyłuskać osobę która przychodzi tam bardzo często a nie ma jej na tym zdjęciu

Bedziesz mial kilka takich osob. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...