Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Recommended Posts

Mam pytanie do osób, które Call of Juarez The Cartel kupiły wcześniej w pudełku: Czy gra normalnie wymaga Steam + Uplay, czy może pudełkowa wersja ma sam Uplay?

• Upvote 1

No i jak tam sytuacja ze ściąganiem aktualizacji czy innych rzeczy do Cartela i Might & Magic się ma?

A pytania piszcie w pomocy technicznej. Od tego przecież tamten dział jest.

• Upvote 1

Nie wiem czy w dobrym dziale to piszę . Niestety CoJ the Cartel u mnie nie chce odpalić . Grałem wcześniej w Assasina III i było ok . Może ktos poradzi mi z tym problemem . Gra wchodzi na Stem a potem kłopoty z Uplay .

W sumie to chyba lepiej CD-Action - taniej, 3 pełne wersje i pismo do poczytania lub odłożenia w odmęty-chachmęty jego pokoju, jeśli nie preferuje takowej prasy. Choć wersja pudełkowa ma również swoje zalety - ładne pudełeczko do postawienia na półce i chyba tyle :)

• Upvote 1

Też mam problemy z uplay. Klikam żeby grać i koniec. Zero reakcji. Po drugie, może ktoś się zainteresuje tym delikwentem który od góry do dołu minusuje każdy post ? Niby nic a jakoś działa na nerwy. No i niektórzy patrzą na reputacje użytkownika. Od czegoś to w końcu jest

• Upvote 2

No i jak wrażenia z CoJ ? Niech się ktoś wypowie kto już gra czy faktycznie tytuł tak nieudany? Pytam bo nie mam czasu do niej usiąść a jestem ciekaw.

Czytając posty piszecie że są problemy z CoJ The Cartel. Może ktoś napisać jak poprawnie zainstalować tą grę bo jednym nie rusza z Uplay innyn ze Stema. Taki opis będzie pomocny wszystkim.

Instalujemy Steam

Instalujemy Uplay

W obu zakładamy konta

Oba ustawiamy na tryb online

Instalujemy grę i czekamy aż się pobiorą aktualizacje

Steam można przestawić w tryb Offline

Uplay trzeba zostawić w trybie Online, inaczej nie będziemy mieć dostępu do gier (przynajmniej ja tak mam)

I tyle. Klikamy na ikonę, potem dajemy Graj w Uplay i powinno działać.

Edited by piotrekpk19
  • Upvote 2

A ja mimo wszystko chciał bym usłyszeć że jestem niedouczonym jezyk2.GIF , chetnie wysłucham porad jak kożystać ze Stem-a i Uplay . Choć nie raz grałem poprzez oba twory i nie miewałem problemów . Tylko teraz jakieś wynikły . Proszę o pouczenie niedouczonego brawa.gif

Edited by Scatman
  • Upvote 1

Trollujesz, czy piszesz serio?

Na poprzedniej stronie (wiem, że ciężko znaleźć, ale spróbuj) kolega Piotrekpk19 wyjaśnił kwestię zarówno Steama, jaki i Uplaya w kontekście pełnej wersji gry dołączonej do najnowszego numeru CD-Action.

Swoją drogą posty takiego typu powodują tylko uśmiech politowania, bo od razu widać kto na co dzień jedzie na "kopiach bezpieczeństwa", tudzież na "wersjach alternatywnych". W ich przypadku nie są potrzebne żadne Originy, Steamy, Uplaye i tym podobne. A potem się dziwić, że ludzie tego nie znają, nie potrzebują, nie wiedzą, jak zainstalować Steama i tak dalej. NIBY SKĄD ONI MAJĄ WIEDZIEĆ, skoro znają to tylko z opowieści, sami nie mając z tym żadnych doświadczeń...? Ba, są nawet wielkie problemy z przepisaniem CD-Keya z płyty, no bo przecież "ja zawsze zaznaczam myszką w takim programiku i później robię kopiuj - wklej".

• Upvote 6

Prowokacja , może cheć wysłuchania co inni maja do powiedzenia . Nie pisałem tego aby żartować . To tak jak z płytami , na ilu kompach sprawdzić poprawność działania płytki zamieszczonej do dowolnego pisma . Na dwóch , czterech , dziesieciu , czy może stu . Jeśli na żadnym nie będzie działac poprawnie to jak mam rozumieć coś co jest ogólnie jasne jak słońce .

A ja mimo wszystko chciał bym usłyszeć że jestem niedouczonym jezyk2.GIF , chetnie wysłucham porad jak kożystać ze Stem-a i Uplay . Choć nie raz grałem poprzez oba twory i nie miewałem problemów . Tylko teraz jakieś wynikły . Proszę o pouczenie niedouczonego brawa.gif

Od tego jest temat jak np. " Pomocna Dłoń ", a tutaj opisujemy dane pełne wersje do aktualnego numeru CD-ACTION. Trochę byków masz w poście.

Co do gier, jednak ja sobie odpuszczę najnowszą część CoJ, niestety zgodzę się z innymi, oraz z autorami recenzji, że gra nie jest udana. I nie chodzi tu o instalację, tylko o samą rozgrywkę sad_prosty.gif.

Edited by GutekHolubek

Oj tam, ja tam gram i nie jest tak tragicznie. Zdarzyło mi się zagrać w o wiele gorsze FPSy. Cartel to taki średniak. Przejść, dodać do listy zaliczonych gier, odinstalować, zapomnieć trollface.gif Choć ja przechodzę go drugi raz

• Upvote 1

Dziękuję za porady icon_wink.gif , jestem początkującym polonistą jezyk2.GIF . Swoją drogą wolałem gry w których nie było tylu dróg do zaczęcia rozgrywki . Po prostu instalka i gram . Nie korzystam z piratów bo to mnie nie bawi . Myślę że podeprę się wcześniejszym postem i pójdę tą drogą , zobaczę co uda mi się wskórać icon_smile.gif . Zapomniałem dodać że system op. Win7 .

Edited by Scatman

Mam problem tego rodzaju, że po właczeniu Blazing Angels, w opcjach mam tylko do wyboru zintegrowana karte graficzna, nie moge zmienic na "normalna" grafikę. Skutkuje to tym, że w grze na ziemi jest przezroczysta tekstura? Jak to naprawic?

Instalujemy Steam

Instalujemy Uplay

W obu zakładamy konta

Oba ustawiamy na tryb online

Instalujemy grę i czekamy aż się pobiorą aktualizacje

Steam można przestawić w tryb Offline

Uplay trzeba zostawić w trybie Online, inaczej nie będziemy mieć dostępu do gier (przynajmniej ja tak mam)

I tyle. Klikamy na ikonę, potem dajemy Graj w Uplay i powinno działać.

Ja tylko jeszcze jedno pytanko mam.. Instalujemy grę w Steamie, tak? No bo w Uplay chyba nie można aktywować gry w taki sam sposób jak na Steamie. I potem, jak już mamy grę zainstalowaną, to ona automatycznie powinna pokazać się w Uplay? Czy coś źle zrozumiałem?

Po naciśnięciu "graj" na Steamie lub po dwukliku na ikonkę na pulpicie czy gdzie tam trzymasz gry, Uplay uruchomi się automatycznie i z jego poziomu musisz odpalić poprzez "graj" CoJ-a. Tak przynajmniej działa to u mnie :)

• Upvote 1