Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Recommended Posts

Might & Magic: Clash of Heroes mmmmmmmmm. Swojego czasu bardzo mnie wessała swoja grywalnością. Kto nie grał, temu polecam. aaa gra wymaga aktywnego korzystania z szarych komórek, więc nie dla wszystkich będzie atrakcyjna. ;)

• Upvote 1

Szału nie robi w tym miesiącu. Dochodzę do wniosku, że 2 pełniak lepszy od głównego.... ale takie tylko moje spostrzeżenie...

Mowilem juz 100 razy, powtorze 101: NIE DAWALISMY W KOLEJNOSCI 3-2-1, a ALFABETYCZNEJ, zatem jesli dla ciebie najlepszy w zestawie jest CoJ:TC, to TO jest "glowny pelniak". Proste. A dla innego glownym moze byc Blazing Angels...

A Puzzle Quest 2 ogarniasz?

Nigdy w to nie grałem tongue_prosty.gif

Bo tak przed chwilą zobaczyłem sobie filmik z Clash'a prezentujący walkę z kimś tam. Jakieś nakładanie jednostek na siebie, przestawianie, strzał od czasu do czasu aby życie "herosowi" spadło.

To jest bardzo proste do ogarniecia, wbrew pozorom. A gierka cholernie wciaga, co mnie samego zdziwilo, bo tez podszedlem do niej na zasadzie "takie niewiaodomoco". Ale po paru minutach wsiaklem w nia po uszy.

@GutekHolubek

Zartujesz, wacpan z tym pieciolatkiem. Zagraj i pogadamy, no chyba ze jestes jakims hardkorem symulatorow lotu, dla ktorego wszystkie symulatory sa trywialnie proste i w ogole bardzo prymitywne. BA wprawdzie nie jest symulatorem smile_prosty.gif ale stawia spore wymagania graczom i smiem watpic czy wielu z was im podola...

@Smug

Oczywiście, że gra znajdzie się w większości gustu graczy, ale niestety to nie moje klimaty, zagrać można, nikt nikogo nie zmusza :).

Świetny zestaw i do tego 2 gry na Steama, co dla mnie jest dużym plusem. CDA trzyma wysoki poziom, jeśli chodzi o pełniaki. Za 16 zł żal nie kupować.

• Upvote 1

Guest sagitarius587

1) Blazing Angels 2 - kiedyś grałem w pacific warriors, obecnie nie lubię symulacji samolotów.

2) The Cartel - taka gra jako 2 pełniak jak dla mnie bomba, cda ostro idzie.

3) Clash of Heroes - o trzecim pełniaku myślałem że spowoduje opad szczęki, a tu opad ale emocji.

@Mod3Kan - czytałeś nową licencję platformy STEAM ? Obyś się nigdy nie przekonał, że jednak co płyta- to płyta ...

Co masz dokładnie na myśli?

Might & Magic: Clash of Heroes! Na taką grę czekałem, ostatnio była w promocji bodajże na muve i się zastanawiałem czy by nie kupić. Na szczęście sobie odpuściłem. Trafiliście w mój gust, jako fan Puzzle Questa jestem bardzo zadowolony. Do tego także uważam, że fajną sprawą jest, jeśli gra zostaje przypisana do steam'a.

To jest bardzo proste do ogarniecia, wbrew pozorom. A gierka cholernie wciaga, co mnie samego zdziwilo, bo tez podszedlem do niej na zasadzie "takie niewiaodomoco". Ale po paru minutach wsiaklem w nia po uszy.

Mi niesamowicie już na starcie podoba się grafika. Przypomina mi stare gierki lub takie robione na GBA/nintendo DS. Ni to szału nie ma, a podoba się niesamowicie. Pierwsze wrażenie jednak jeśli chodzi o walkę - omg! Bardziej spodziewałem się czegoś pod normalne herosy, ale w takiej grafice. Mimo wszystko, nie mówię nie. Wydaje mi się, że może bardzo dobrze mnie ta gra porwać. Wystarczy tylko zrozumieć to dziwne nakładanie jednostek i wzmacnianie ich o poziom (czy co one tam robią).

I AM BOSS DLC będzie miało to w sobie?

Moja pierwsza myśl po zobaczeniu, co będzie ostatnim pełniakiem - zupełnie mnie to nie interesuje, najgorsza gra z tego numeru. Ale po przeczytaniu wypowiedzi Smugglera i obejrzeniu screenów i filmików tak sobie myślę, że może jednak dam jej szansę... Pierwszy Puzzle Quest niegdyś bardzo mnie wciągnął, więc kto wie, czy tutaj nie będzie tak samo.

DaveNWN albo inna dobra dusza niech mi powie w którym numerze CDA była ta recenzja Clash of Heroes?? Bo szukam i nie mogę znaleźć :(.

@Sergeyevich

Wystarczy, że przejdziesz samouczek i wszystko zrozumiesz. Ta gra wcale taka trudna nie jest, a prezentuje się nadzwyczaj ciekawie. No i można pograć po sieci. Szansę dać warto, jak się nie spodoba to zawsze można wywalić.

Same pełniaki, cóż niespecjalnie dla mnie. Jedynie tan Clash of Heroes mnie interesuje, szkoda tylko, że już go mam. Naprawdę ludzie, przy was nie warto gierek kupować;p Nie to, żebym narzekał. Oby tak dalej.

edit:

@8azyliszek

W którym numerze to nie wiem, ale możesz na stronie głównej poszukać recki Berlina.

edit2:

O proszę.

Edited by Sefnir

Clash of Heroes jako główny pełniak? Gry serii M&M bardzo lubię, ale z tą odsłoną nie miałem jeszcze do czynienia, raczej CoJ powinien być jako główna pełna wersja, niż ta.

Guest TuComix

Clash of Heroes... moim zdaniem warto pograć, bo gra jest przyzwoita... ma bardzo fajną kampanię fabularną i multi (nawet jest tryb Hot-Seat). Styl graficzny (pseudo-manga) raczej nie każdemu się spodoba, ale naprawdę warto dać szansę tytułowi.

8azyliszek

Była baaardzo krótka recenzja wersji na DS. O wersji PC była wzmianka w ramce (tak przy okazji), w którymś artykule o Herosach 6... nie pamiętam, czy to była teraz zapowiedź, czy recenzja :/

Edited by TuComix

Ale Za*******e że jest CoJ : The Cartel biggrin_prosty.gif Dziekuje CD-ACTION brawa.gifroza.GIF

@edit

To takto Call of Juarez : The Cartel NIECH będzie :)

Edited by mrmaibu
  • Upvote 1

Clash of Heroes jako główny pełniak? Gry serii M&M bardzo lubię, ale z tą odsłoną nie miałem jeszcze do czynienia, raczej CoJ powinien być jako główna pełna wersja, niż ta.

Przecież było mówione że przecieki są alfabetycznie,czyli sam wybierasz co jest dla ciebie jedynką.

Might and Magic: CoH - Nie mogę się doczekać. Sam miałem kupić ale ciągle coś się wpycha do kolejki.

COJ - +1 Gra na Steam

A to trzecie to nawet nie zamierzam odpalać.

No i numer, dowiemy się w zapowiedzi czy będzie dobry.

No cóż, dla mnie HoMM skończył się na części 4, później Ubisoft przeprowadził skuteczną akcję zniszczenia serii.Tej latanki nie zainstaluję, bo mam złe wspomnienia po budżetówce, w której sterowanie praktycznie NIE istniało.Więc numerem 1 pozostaje Cartel.Nie grałem w poprzednie CoJe dlatego mam szansę się przekonać o co chodzi.

DaveNWN albo inna dobra dusza niech mi powie w którym numerze CDA była ta recenzja Clash of Heroes?? Bo szukam i nie mogę znaleźć sad_prosty.gif.

Strona 77 w numerze 181 czyli 08/10 - jest minirecka z oceną 9 wersji na DS-a. Recenzji na PC czy większe konsole chyba nie było. Pomogłem? Daj + smile_prosty.gif

Mi niesamowicie już na starcie podoba się grafika. Przypomina mi stare gierki lub takie robione na GBA/nintendo DS.

Clash of Heroes był grą pierwotnie przeznaczoną na DS-a, a dopiero potem trafił na Steama, XBL czy PSN, a najwidoczniej twórcy doszli do wniosku, że taka stylistyka gry będzie odpowiednia na konsolce Nintendo i na poważnych konsolach :)

Edited by daveNWN
  • Upvote 5

Dla mnie:

• 1. Blazing Angels 2- w końcu coś fajnego
  • 2.Clash of Heroes- szkoda, że Steam- ponoć fajne
  • CoJ the Cartel- nie dość, że Steam, to jeszcze Uplay. I tak nie zamierzałem w to zagrać.

Mam nadzieję na jakieś ciekawe freeware'y, ale i przy Angelsach pewnie zarwę kilka nocek.

• Upvote 1

Strona 77 w numerze 181 czyli 08/10 - jest minirecka z oceną 9 wersji na DS-a. Recenzji na PC czy większe konsole chyba nie było. Pomogłem? Daj + smile_prosty.gif

Była kurdę, tyle, że nie w piśmie. Tu jest recenzja napisana przez Berlina a umieszczone na stronie CDA.

Might & Magic: Clash Of Heroes? A już miałem to kupować podczas którejś z wcześniejszych wyprzedaży na Steam. Dobrze, że się wstrzymałem, bo widzę że CD-Action mnie znowu wyręczyło :) .

2 x pełna wersja na Steam = kasiorka w Waszej kieszeni

:trollface: .

• Upvote 1

@Sefnir

Nie nie liczy się. W internecie to se każdy może pisać, a w piśmie z ponad 80 tyś sprzedaży to już nie :). Ja tam tego co na stronie CDA jest to nie czytam - nie lubię czytać dłuższych txtów na PC a tabletu/netbooka nie mam (jeszcze).

Te screeny z CoH to mi przypominają FF5 w które mój brat grał :). Szkoda, że PQ2 nie wpadł jako pełniak - nie ma już Extra Gry (CDA ją zabiło :P:D), więc nie kupiłem sobie tej części.

daveNWN to złośliwa ale dobra dusza :).

• Upvote 1

Nie nie liczy się. W internecie to se każdy może pisać, a w piśmie z ponad 80 tyś sprzedaży to już nie smile_prosty.gif.

Co nie zmienia faktu, że jednak Berlin redaktorem CDA jest :P

Dla mnie:

1. Blazing Angels 2 -jeśli podobne do Heroes over Europe

2. CoJ: The Cartel- Quaz powiedział w recce, że jeśli cena spadnie, to można wziąć. Zawsze trochę do postrzelania.

3. M&M Clash of Heroes- pewnie reckę przeczytałem i szybko zapomniałem. Sprawdzę.

P.S. W pismie liczę na "wieśniacki" pojedynek Farming Symulator 2013 vs. Symulator Farmy 2013 trollface.gif

• Upvote 3

P.S. W pismie liczę na "wieśniacki" pojedynek Farming Symulator 2013 vs. Symulator Farmy 2013 trollface.gif

I ja również :trollface: . Serio jestem ciekaw, jak redakcja oceniła te dwie perełki.

Musimy uzbroić się w cierpliwość ;) .