Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtasss

Rozwiązany: Max Payne - spolszczenie

Polecane posty

Witam,

Piszę do was z zapytaniem, czy można legalnie grać w Max Payne'a po polsku? Dawno temu u kolegi grałem i pamiętam, że miał polską wersje, ale nie jestem do końca pewien czy on miał pirata czy oryginał. Samemu zakupiłem grę kilka miesięcy temu, kiedy była w dużej przecenie na Steam'ie. Dosyć długo nie miałem czasu w niego zagrać, ale teraz nadszedł czas zaznajomić się z tym klasykiem smile_prosty.gif Niestety na steam'ie (którego mam po polsku) ściągnęło mi grę po angielsku. Znam język, rozumiem prawie wszystkie wypowiadane teksty, ale uważam, że czerpałbym większą przyjemność z grania w naszym ojczystym języku. Także ponawiam swoje pytanie: Da się zagrać w Max Payne'a po polsku? Jeśli tak, to czy mógłby mi ktoś napisać jak to zrobic z wersją steam?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, i tak już przeszedłem sporą część gry po angielsku, wspomagając się słownikiem przy bardziej wyszukanych kwestiach. Polskich napisów nie mogłem nigdzie znaleźć i chyba skończę grę na tym słowniku :) Szkoda, że czasem nie wyłapie jakiejś gry słów czy coś, gra może tracić przez to na klimacie, ale całość i tak to rekompensuje. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie :) Temat uważam za zamknięty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...