Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Witam mam problem widzicie pobrałem ostatnio Star Wars the Old Republic i jak się okazało gra mi się tnie nawet na niskich ustawieniach graficznych choć mój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe (sygnaturka) wiecie może dlaczego tak jest lub co powinienam zrobić ? dodam jeszcze ze na filmikach które pojawiają się podczas rozmów z npc jest ok icon_frown.gif z góry dziękuje za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GF 210 to żaden demon wydajności, a nawet jeśli miałbyś go w wersji 6GB, to osiągi stosunkiem najsłabszej się jakoś specjalnie nie podniosą - moim zdaniem to karta poniżej minimalnych (jest słabsza niż 7900 GT). Możesz zaktualizować sterowniki, lecz wątpie byś miał płynną rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka czy wejdzie Bioshock Infinite bo tak czytam komentarze ale też patrze na wymagania to niewiem już i czy płynnie by chodziło.

RAM 2 GB

Pentium? Dual- Core CPU 2,50 GHz dwurdzeniowy

Karta graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT

Windows 8

@down

Dzięki za tak szybką odpowiedź :)

Edytowano przez itachiv1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie (na końcu 89 strony, jak tam zajdziecie, zobaczycie mój post i zrozumiecie o co chodzi).

Jaka gra mi NAJWYŻEJ pójdzie? Proszę o szybką odpowiedź.

To pytanie jest bezsensowne. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jaka najwyżej gra Ci pójdzie, bo jest cała masa gier o identycznych/zbliżonych wymaganiach z rozmaitych gatunków. Orientacyjnie mogę Ci powiedzieć, że nie odpalisz nic nowszego niż z 2005/6 roku.

To kiepsko confused_prosty.gif

Ale da rade coś pograć nawet na najsłabszych ustawieniach?

W niskiej rozdziałce może, lecz komfort gry będzie bliski zeru (małe pole widzenia i dropy).

@Up powinno dać radę, ale ja bym brał lepszą kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest wydajna karta, ale jeśli puszcza Cię zasilacz radziłbym wziąć wersję 512MB. Jednakże 8800 miały jakiś lewy stop przez co by je naprawić trzeba było... wypiec je w piekarniku. W sumie polecam Ci zastanowić się nad 8600GT (najlepiej wersja 512MB, choć i 256 starczy), 8800 (tę co wyżej lub lepszą), 9500GT lub 9600GT ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

To mój pierwszy post na forum (choć konto mam od daaawna). Mam małe pytanko. Zakupiłem ostatnio lapka z windowsem 8. Zastanawiam się czy pójdą mi na nim gry typu Max Payne 3 czy NBA 2K13 czyli takie,które nie zostały przewidziane pod wina 8. Dodam,że lapek spełnia wymagania obu gierek z nadwyżką :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...