Jump to content
Bethezer

Czy pójdą? III

Recommended Posts

Witam, pisze ten post ponieważ nie jestem pewien czy pójdzie mi Overwatch a może ktoś ma podobny laptop i gra w Overwatch lub po prostu dobrze się zna komputerach. 

Moje podzespoły komputera:

• Procesor: Intel Core i3-3110M CPU @ 2,40 (4 CPUs)
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 8570M
  • RAM: 4 GB 
  • Producent laptopa: Lenovo 
  • Grafika Intel: Intel(R) HD Graphics 4000
  • System operacyjny: Windows 10

A tutaj są minimalne wymagania Overwatch:

• System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: Intel Core i3 lub AMD Phenom X3 8650,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 lub Intel HD Graphics 4400, minimum 768 MB pamięci,
  • Pamięć RAM: 4 GB,

Z góry dzięki za pomoc, niech skill będzie z tobą.

Edited by VERTiCALE

Witam zamierzam na święta kupić Call of Duty: Infinite Warfare i chcę mieć pewność, że pójdzie. Gorzej martwię się o o internet, który w moim regionie jest słaby mianowicie 4MB czyli 450kB/s, ping nie większy niż 100, bywają utraty pakietów. 

Mój sprzęt: procesor i5-4440, GTX 760 2GB, 8GB Ram, Windows 7.

Witam, skończyłem niedawno Far Cry 3. Na moim laptopie (Radeon R5 M230, Intel Core i5-4210m, 4GB ram) śmigał płynnie na średnich ustawieniach. Teraz chciałbym zagrać w Far Cry 4 lub Primal, bardziej chciałbym Primala żeby odmienić nieco klimat. Czy będzie mi działał na niskich ustawieniach?

Czy na takim lapku dam rade uciągnąć GTA 5, Dying Light i FIFA 17 na wysokich detalach ? Jeżeli tak, to na ile fps mogę liczyć ?

Lenovo Y700

i5-6300HQ 2.3 GHz (3.2 GHz turbo)

8 GB RAM DDR4

GTX 960M 4GB

Hej :) Chciałbym się dowiedzieć na jakie ustawienia i fps'y w Wiedźminie 3 mógłbym liczyć na takim lapku:

Procesor: i5-6300HQ (4x2,3 GHz)

Grafika: GTX 960m 2 GB Vram

Ram: 8 GB DDR4

System: Win 10

Hej, grał ktoś w Dishonored 2 na gtx 770 ? Zastanawiam się nad kupnem gry, gdyż zbliża się parę dni wolnego, ale naczytałem się o słabej optymalizacji, stąd moje pytanie o działanie gry na tej konkretnej karcie. 

Wiecie na jakich detalach w BF1 daje radę i5 4460 na FHD/60FPS? W becie śmigało na ultra ze spadkami sporadycznymi, gdy było dużo wybuchów itd. i jestem ciekaw czy pełna coś poprawiła pod tym względem, mimo że procek już ma swoje lata.

Hej, też chciałbym zapytać o Battlefield 1, czy będzie mi chodził na wysokich detalach zarówno w singlu jak i w multi?

Mój PC:

Procesor Intel Core i7-4790K, 4.4 GHz

GeForce GTX 970 4 GB

RAM 16 GB (4x4GB)

monitor Monitor AOC G2460PG

miejsce na dysku jest, Windows 10 64 bit.

EDIT: Kupiłem już grę i chodzi mi na wysokich detalach, tak więc koledze wyżej na średnich powinno pójść bez problemu. Gra jest dobrze zoptymalizowana i na PC chodzi super.

Edited by Writer

Guest

Czy na :

Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz
Nvidia Geforce GTX 260 896MB
4GB RAM
Windows 7 64bit

Pójdą gry takie jak Cities Skylines, SIMCITY, FARMING SIMULATOR 17, FAR CRY 3, FAR CRY4

Dnia 18.12.2016 o 14:15, Writer napisał:

Hej, też chciałbym zapytać o Battlefield 1, czy będzie mi chodził na wysokich detalach zarówno w singlu jak i w multi?

Mój PC:

Procesor Intel Core i7-4790K, 4.4 GHz

GeForce GTX 970 4 GB

RAM 16 GB (4x4GB)

monitor Monitor AOC G2460PG

miejsce na dysku jest, Windows 10 64 bit.

EDIT: Kupiłem już grę i chodzi mi na wysokich detalach, tak więc koledze wyżej na średnich powinno pójść bez problemu. Gra jest dobrze zoptymalizowana i na PC chodzi super.

Nie pytam o średnie, bo i na wysokich dobrze mi działała w becie także w pełnej raczej się to nie popsuło. Jestem ciekaw jak kwestia zasobożerności na ULTRA.

Pytanko dotyczy Assassin's Creed Unity czy na podanej konfiguracji da się grać ??

CPU: AMD Phenom II x4 955 BE

GPU: GF GXT 660 TI OC

RAM: 8 GB

Witam

Posiadam laptopa Lenovo IdeaPad 100-15IBY, model name: 80MJ (80MJ00HLPB)(https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15iby-80mj00hlpb). Z tego co wiem, posiada on kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, podwójny procesor, proszę o sprawdzenie strony którą podałem. 

Zastanawiam się czy mam szansę grać na nim w Diablo III (z dodatkiem czy bez) w rozdzielczości większej niż 800-60 ( w sumie zależy mi na 1286-68, w tych granicach, nie pamiętam dokładnie) bo na takiej gra jest płynna. Chciałbym wiedzieć również czy płynność gry zależy od szybkości działania internetu. Konkluzja: na jaką jakość gry mam szansę?

@Clavadoan

Z tego co widzę, to ma Intel® HD Graphics, a nie Intel® HD Graphics 4000. To jest znacząca różnica. Na podobnym sprzęcie z i3, taką samą integrą i 8GB RAMu grać się da w maksymalnie 35 klatkach z dużymi i częstymi dropami. Także właściwie da się przejść jako tako kampanię i tyle. Zresztą najprościej by było, gdybyś ściągnął triala.