Jump to content
Bethezer

Czy pójdą? III

Recommended Posts

Czego mogę spodziewać się od TW Warhammer na sprzęcie o parametrach

-12 GB Ramu

-GeForce 840m

-Intel core i7-4510u

Laptop AMD Dual-Core Processor E1-2500, AMD Radeon HD 8240 4GB Ram. Które części Call of Duty mi pójdą i będę grywalne? ;)

EDIT: Może jeszcze jakiś Battlefield?

Edited by Tomalson15
Chciałbym dopisać dodatkowe tytuły

@Tomalson15

Pierwsze 4 powinny pójść, co do kolejnych to już nie jestem pewien, ale raczej wątpię, aby były grywalne nawet na minimalnych.

@Smalauk

Na wiele bym nie liczył, ale na minimalnych w niskiej rozdzielczości powinno pójść.

Ile klatek na sekundę będę miał w grach Battlefield 4 i GTA V? Nie wiem czy warto kupić :)

I3 540 3,06 GHz bez OC - 4 wątki, 2 rdzenie 

ASUS ENGTS450 OC DX 11 Core Clock 850MHz, Memory Clock 1900MHz

4GB KINGSTON 1333MHz

Z góry dziękuję :)

Mam pytanie czy odpali mi Overwatch na Procesor Intel Core i5-4200M (2 rdzenie, od 2.5 GHz do 3.1 GHz, 3 MB cache), Pamięć 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz), Dysk Express Cache 8 GB, 1000 GB SATA 5400 obr. Grafika Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GT 740M  win 10 :)

Edited by Celik

Dnia 28.06.2016 o 21:11, Coryn napisał:

Wolcen: Lords of Mayhem

I mirror;s edge jedynka?

Laptop dell 3537 z sygnaturki. Ruszy na nim No Man's Sky? działa na nim Wieśmin 3 średnich/wysokich przy premierze (aktualizacje coś popsuły, albo ja przy formacie i zamiast 30 mam 25 fps), GTA V na wysokich, MGS V czy Fallout 4. Czy dać sobie spokój z wersją PC i na spokojnie kupić wersje PS4 i nie martwić się o wymagania

Witam .

Bardzo proszę o pomoc , gdyż zamierzam kupić grę Mafia 3 i zastanawiam sie  czy na moim sprzecie bedzie to 'chodzic'

CPU : Intel core 2 quad q9450 2,66 GHZ

Karta : GeForce GTX 750Ti

Ram : 4 GB

Windows - 7 64 bit

Witam czy na tym sprzęcie pójdzie GTA 5 w 1920x1080 na niskich detalach w 30+ fpsach.

Płyta główna: MSI H81M-P33

Pamięć: GoodRam Play 4GB 1600MHz DDR3 CL9

Procesor: Intel Pentium G3260, 3.30GHz

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 750Ti 2GB GDDR5 (128 bit)

@Zeelek1992

Jeżeli wymagania gry nie ulegną zmianie i nie będą zaniżone, to spokojnie pograsz na niskich.

@Edge

Gra powinna działać jak to napisał mój poprzednik, jednak w razie problemów z utrzymaniem stałej liczby klatek, ogranicz ich ilość do np 45 za pomocą programu MSI Afteburner.

Edited by Kosarz5

Czy jest szansa na płynną rozgrywkę w Śródziemie: Cień Mordoru na poniższej specyfikacji?

Intel Core i3-2120;
8GB RAM;
GeForce GTX 750 1GB

Z góry dzięki za odpowiedź.

25 minut temu, NexusFire napisał:

Serio?

Kartę graficzną masz dobrą więc nie widzę powodu dla którego by nie miała dać rady nawet na średnio wysokich czy nawet wysokich . Wąskim gardłem jest procesor który może powodować w pewnych sytuacjach spadek fpsów, ale nie powinno być to aż tak uciążliwe

Czy pojdzie mi w miare plynnie Dark Souls 3? Takie gry jak Wiedzmin 3 chodza potwornie, ale juz Dark Souls 2 szedl calkiem plynnie.

Lapek Lenovo Z50

Intel Pentium i5-4210U 1.7 ghz

GeForce 840m

8gb RAM

Windows 10 Home

@Marcin06 Nie powinno być problemów akurat fifa nie ma tak wygórowanych wymagań względem sprzętu więc pewnie będzie działać na minimalnych a może i nawet na średnich.

@ChodzNaGrzyby Jak Dark Souls 2 szedł ci całkiem płynnie ( nie wiem na jakich ustawieniach graficznych grałeś) to i Dark Souls 3 powinien chodzić gry mają podobne wymagania.

Witam, wiadome pytanie do znawców sprzętowych wymagań ;) Czy na takim kompie ruszy Wiedźmin 3 (i ewentualnie zbliżająca się wielkimi krokami Mafia III)? Głównie mam wątpliwości co do relacji Wieśka z kartą graficzną.

Procesor: Intel i5-2400

Taktowanie procesora: 3100 Mhz

Liczba rdzeni procesora: 4 - Quad Core

Pamięć RAM: 8GB DDR3

Karta graficzna: VGA Palit GT740 2GB sDDR3 128bit

Z góry dziękuję za odpowiedź.