Jump to content
Bethezer

Czy pójdą? III

Recommended Posts

@up

Jest to gra dość chimeryczna. Jednak przeglądając filmiki na youtubie, to na low u ciebie gra nie osiągnie więcej niż 30kl/s. No i lubi gubić klatki nawet na znacznie mocniejszych kompach stacjonarnych, także na wiele bym na twoim miejscu raczej nie liczył.

Witam. Posiadam laptopa o takich parametrach i zastanawia mnie czy będę w stanie komfortowo pograć w Guild Wars 2.

Procesor Intel? Core? i3 330M (2,13 GHz / L2 cache 3 MB)

Pamięć systemu 3 GB (2 GB + 1 GB) / max. 8 GB DDR3

Chipset NVIDIA GeForce 310M Pamięć 512 MB

Zależy co rozumiesz przez słowo "komfortowo". Przy minimalnych ustawieniach i natywnej rozdzielczości powinieneś móc zagrać (przy porównywalnym Intelu HD 3000 się da). Przy odrobinie samozaparcia nawet puzzle jumpy da się zrobić. Jednak na więcej niż 25fpsów bym nie liczył, no i spadki będą się zdarzać.

Edited by 2real4game

Czy po wszelkich patchach, jakie wyszły do AC: Unity, uda mi się w tę grę pograć na Radeonie HD7770 w 1440x900 na chociaż średnich detalach, w 30 fps? Reszta sprzętu to xeon E3-1230V3, 8 GB RAM.

@up

Ciężko stwierdzić. Prototype 2 to gra, której optymalizacja została skaszaniona i z grą potrafią dziać się cuda na znacznie mocniejszych maszynach.

Może ci działać na full detalach w fhd i ponad 30 fpsach, a równie dobrze możesz nie mieć ich więcej niż 10 na najniższych. W wypadku Radeonów gra się zachowuje różnie przy różnych sterownikach, jednak nie każdemu udaje się ją doprowadzić do stanu grywalnego.

Edited by 2real4game

Czy pójdzie mi Elite Dangerous na moim PC

Windows 7 Pro

Procesor Intel Core i5 4460, 3,2 GHz

8GB RAM, DDR3

Grafika GeForce GTX 750 Ti 2GB

Oraz jeszcze jedna sprawa: czy da sie grać w tą grę na moim mobilnym internecie z Orange? Jest dość dobry zasięg i takie gry jak Diablo 3 i HearthStone chodzą bardzo dobrze :)

Czy pójdzie mi Elite Dangerous na moim PC

Windows 7 Pro

Procesor Intel Core i5 4460, 3,2 GHz

8GB RAM, DDR3

Grafika GeForce GTX 750 Ti 2GB

Oraz jeszcze jedna sprawa: czy da sie grać w tą grę na moim mobilnym internecie z Orange? Jest dość dobry zasięg i takie gry jak Diablo 3 i HearthStone chodzą bardzo dobrze smile_prosty.gif

Na takim sprzęcie wszystko ci pójdzie. Jedynie grafikę masz trochę słabą. Ona uciągnie akurat nowe gry w ledwo 30 klatkach i to na średnich detalach. Oczywiście jak sobie zmniejszysz detale to dojdziesz do 50 klatek. Sprzedawałem karty więc się znam. Procek i ram masz wystarczający.

Witam,

Chciałbym się zapytać czy cs:go będzie działać z takim processorem i kartą graficzną :

Processor:

AMDarrow-10x10.png Athlon? II X2 255 Processor 3.10 GHz

KARTYarrow-10x10.png graficzna:

1. Sapphire Radeon R7 240 1GB GDDR5

2. EVGA GeForce GT 730 1GB GDDR5

I proszę napiszcie jaka lepsza będzie 1 czy 2 karta, dziękuję. smile_prosty.gif

Pozdrawiam!

@up

Raczej na pewno odpalisz CS:GO

A co do karty graficznej to skłaniałbym sie ku Radeonowi R7

Dzięki Dominik, ale głównie chodziło mi o mój ten nieszczęsny internet mobilny. Czy na nim bedzie sie przyzwoicie grało po sieci bez problemów?

• Upvote 1

Cześć, kupiłem sobie nowego laptopa, a że niezbyt znam się na sprzęcie, chciałbym się dowiedzieć, czy i jakie gry pójdą mi na tej konfiguracji:

Procesor Intel Core i3-5005U (2 rdzenie, 2.00 GHz, 3 MB cache)

Pamięć 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)

Dysk 1000 GB SATA 5400 obr.

Grafika + Intel HD Graphics 5500 NVIDIA GeForce 920M

Chodzi mi o takie gry jak Wolfenstein: New Order, Far Cry 3/4, Call of Duty: AW, Batman: AK, MGS V.

Sprawdzałem wymagania tych gier i jeśli chodzi o RAM czy kartę graficzną, mój laptop raczej je spełnia, gorzej z procesorem. Czy będzie to miało duży wpływ na wydajność tych tytułów? Z góry dzięki za pomoc!

Czy są szanse na to, żeby poszedł którykolwiek z CS-ów (1.6. to wiadomo, że pójdzie, lecz chodzi mi bardziej o CZ, Source, GO)

Jeśli tak, to w jakich detalach/rozdzielczości?

Z góry dzięki!

Komputer:

Procesor: Intel Pentium 4, 3.00 GHz,

Karta graficzna: ADI Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650

RAM: 1 GB

System Operacyjny: Windows XP Profesional, SP3, 32-bit

@up

Wybacz, ale jedynie 1.6 i Condition Zero, który de facto jest "rozszerzoną wersją 1.6"

A jak z Soursem?

PS. Nie masz za co przepraszać, przecież to nie Twoja wina :D. Szkoda, że GO nie pójdzie, ale tak myślałem... Nawet na lowest+600x800 nie da rady?

Kiedyś na integrze Intel Express Chipset Family odpaliłem Sourca i nie miało to całkowicie sensu, ty posiadając takie podzespoły, też za bardzo nie pograsz, a o Globalu to zapomnij.

Kiedyś na integrze Intel Express Chipset Family odpaliłem Sourca i nie miało to całkowicie sensu, ty posiadając takie podzespoły, też za bardzo nie pograsz, a o Globalu to zapomnij.

Szkoda, ale i tak dzięki za odpowiedź. Przynajmniej będzie 1.6. na maksymalnych xD

Siemka pójdzie mi Fallout 4, GTA V, Battlefront, COD Black Ops 3 ?

Komputer:

Procesor: AMD FX-8300 Eight-Core Processor 3.30 GHz

Ram: 8,00 GB

64 bitowy

Chyba to wszystko prosze o odpowiedz

Nie podałeś karty graficznej, więc się nie da określić, czy którykolwiek z wymienionych tytułów Ci ruszy. Jak narazie to masz szanse na pasjansa, albo normalnie działający system.

A wiesz gdzie to znaleźć bo windows 8 mam po angielsku xD

Wbijam w Device menager - Menadzer urządzeń i karty graficznej nie ma

Graphic Card

Wiem ze mam serie AMD

Znalazłem coś takiego AMD Radeon Graphics processor (0x6811)

R9

I jakieś FX xD

Witam,

Chciałbym się zapytać czy cs:go będzie działać z takim processorem i kartą graficzną :

Processor:

AMD Athlon? II X2 255 Processor 3.10 GHz 4 GB

KARTYarrow-10x10.png graficzna:

1. Sapphire Radeon R7 240 1GB GDDR5

Edited by Hekarle
  • Upvote 1