Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Ponwawiam pytanie gdyż nie dostałem odpowiedzi a bardzo mi zależy na opinii kogos kto sie zna .

Witam . Bardzo proszę o pomoc . Pobrałem fife 17 demo (lekko ścina) .

Mój sprzęt :

windows 7 64 bit

Intel core 2 quad Q9450 2,66 gHz

GeForce Gtx 750 ti

4gb ram

Czy powodem tego ze gra nie chodzi płynnie jest zbyt mala ilosc Ram'u czy może procesor za slaby ? Jesli dokupie 4 gb to będzie ''smigac'' bez scinek ? Pytam bo nie chce bez sensu wywalic pieniedzy na ramy gdy to nie pomoze . Z groy dzieki za pomoc

Edytowano przez Zeleek1992
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek Intel Core i7 6gen 6700HQ 2,6 - 3,5 GHz, grafika nVidia GeForce GTX 960M + Intel HD Graphics 530, 8 Gb RAM i Windows 10 (lapek Lenovo Y700-15). Interesują mnie gry:

Overwatch (pójdzie na maksymalnych?), No Man's Sky (słyszałem o problemach z optymalizacją) i nowy Tomb Raider (pójdzie na maksymalnych albo chociaż się do nich zbliży?).

Edytowano przez Soaps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć i czołem! mam pytanie- czy maszyna o takich spekach ma szanse udźwignąć bf1 na low/medium w dobrym fps?

proc. - i3-4170

grafika - gigabyte geforce gt 740

8 gb ram cl9 ddr3 goodram w 2 kostkach

Wiem, są podane wymagania, ale nie jestem takim maestro, co to potrafiłby je porównać. Mogę dodać, że bf hardline na medium/high spokojnie trzyma sie na 60-70 fps

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, pisze ten post ponieważ nie jestem pewien czy pójdzie mi Overwatch a może ktoś ma podobny laptop i gra w Overwatch lub po prostu dobrze się zna komputerach. 

 

Moje podzespoły komputera:

  • Procesor: Intel Core i3-3110M CPU @ 2,40 (4 CPUs)
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 8570M
  • RAM: 4 GB 
  • Producent laptopa: Lenovo 
  • Grafika Intel: Intel(R) HD Graphics 4000
  • System operacyjny: Windows 10

 

A tutaj są minimalne wymagania Overwatch:

  • System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: Intel Core i3 lub AMD Phenom X3 8650,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 lub Intel HD Graphics 4400, minimum 768 MB pamięci,
  • Pamięć RAM: 4 GB,

 

Z góry dzięki za pomoc, niech skill będzie z tobą.

 

 

Edytowano przez VERTiCALE
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam na święta kupić Call of Duty: Infinite Warfare i chcę mieć pewność, że pójdzie. Gorzej martwię się o o internet, który w moim regionie jest słaby mianowicie 4MB czyli 450kB/s, ping nie większy niż 100, bywają utraty pakietów. 

Mój sprzęt: procesor i5-4440, GTX 760 2GB, 8GB Ram, Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skończyłem niedawno Far Cry 3. Na moim laptopie (Radeon R5 M230, Intel Core i5-4210m, 4GB ram) śmigał płynnie na średnich ustawieniach. Teraz chciałbym zagrać w Far Cry 4 lub Primal, bardziej chciałbym Primala żeby odmienić nieco klimat. Czy będzie mi działał na niskich ustawieniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, też chciałbym zapytać o Battlefield 1, czy będzie mi chodził na wysokich detalach zarówno w singlu jak i w multi?

Mój PC:

Procesor Intel Core i7-4790K, 4.4 GHz

GeForce GTX 970 4 GB

RAM 16 GB (4x4GB)

monitor Monitor AOC G2460PG

miejsce na dysku jest, Windows 10 64 bit.

 

EDIT: Kupiłem już grę i chodzi mi na wysokich detalach, tak więc koledze wyżej na średnich powinno pójść bez problemu. Gra jest dobrze zoptymalizowana i na PC chodzi super.
 

Edytowano przez Writer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...