Jump to content
Bethezer

Czy pójdą? III

Recommended Posts

@up

Powinien pójść bez większych problemów.

Nie wiadomo czy pójdzie bez większych problemów bo nie wiadomo jaką użytkownik ma kartę plus ma procesor dwumodułowy. Nie wiem czy będzie płynnie na niskich.

• Upvote 1

hej wiesiek 3 czy pojdzie a mam :

celeron E1400 2gb

4 gb ram

8600 gt 1gb ram

i ooczywiscie naturalnie jak xpka do 7ki uaktualnie ewentualnie dx 11 jakos sie uda dodac do mojego xpka jesli wiecie jak podpowiedzcie

pozdro

krecka_dostal.gif@up

Tak. Pójdzie. Ustawienia ultra. rozdzielczość 4k i stałe 60FPSów.

Ja się pytam serio starczy odpowiedzieć tak lub nie. Wiele gier które teoretycznie działać mi nie powinny a działają, pytanie skierowane jest do osób które posiadają podobna konfigurację sprzętową. Nie zamierzam też bawić się w gówniarskie pyskówki bo taki etap już dzieści kilka lat temu zakończyłem. A pytam bo noszę się z zamiarem kupna gry tejże i nie chciał bym wywalić 120zł i się tylko na pudełko przyglądać. Z odpowiedzi kolegi wnoszę też iż moj PC jest za słaby więc sobie jednak na chwilę obecna hit owy daruję. Może jak troszkę pospłacam długi w bankowości i zona krzyczeć bardzo skora nie będzie to wtedy o nowy sprzęt się pokuszę i Wiedzmina 3 :D a na ten czas wrócę do Fallotów Mass Efectów i Age of Wondersów :P pozdrawiam serdecznie

Krótko i na temat:

Laptop, Intel Core i3-311M CPU, 2,4 Ghz

Ram 4 giga Windows 8.1

Nvidia Geforce Gt 740M

Pójdzie mi na tym Wiedźmin 3? Mogą być nawet niskie detale, ale żeby było płynnie i nie sfajczyło mi laptopa, bo służy teraz już głównie do nauki ;P

EDIT: Od razu mówię, w sprawach komputerowych jestem już emerytem i nie śledzę tak tych wszystkich nowinek :P

Edited by Nicek

Witam

Czy Battlefield 3 pójdzie mi na minimalnych na:

Pentium? Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ram 3 GB

ATI Radeon HD 5450

win 7

PS. Dead Space mi wejdzie? (wolę spytać, dla pewności)

Edited by bowany

Panowie może ktoś wytłumaczy. Pentium e2220, 4 GB ram, HD 6450 1 GB, Dying Light w okienku 1024x768 da się grać, Battlefield 3 640x480 może i jest ileś tam fps, ale nie ważne w jakiej rozdziałce i na jakich ustawieniach, mam "cofki". Teoretycznie wygląda to jak lag, ale ping w porządku, a z internetem nie mam problemów. Nawet jak na Kanałach grałem only knife z jednym przeciwnikiem, napisał mi, że mnie niemiłosiernie cofa. Więc może ktoś zna przyczynę, i nie sądzę, że to wina sprzętu.

@up

Nawet jeśli jest to 1 GB to i tak odpalisz na najniższych spokojnie, nawet w Full HD.

No własnie nie będzie spokojnie, mam lepszy komputer od @Bale i w FHD na niskich miałem ok 20 fps w mieście i 30 poza. Zmniejszyłem rozdzielczość do 1280x720 i mam 30 fps w mieście i 40 poza więc niech sobie wnioski sam wyciągnie.