Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Czy z procesorem AMD Athlon II X2 240 odpalę Divinity Original Sin na minimalnych?

Tak.

AMD Athlon 1,5 ghz

512 mb ram

Geforce 4 Titanium 4800 128 mb

Windows XP SP2

Czy ruszy mi na tym FlatOut 2, chociaż na minimalnych ustawieniach?

Nie.

A BF4 na niskich w FHD z użyciem Mantle ?

Nie

Witam jak z Far Cry 4 jakie detale i pi razy drzwi ilość klatek z

1.Radeonem R7 260x

2.Geforce 750Ti

Minimalne - jeśli z tym procesorem, to i tak będą spadki, wg. wymagań.

@UP - Tak.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza - to własnie wyszło jak się znasz.Pytałem się specjalnie 3 razy czy BF4 mi ruszy, oto twoje odpowiedzi

1# Nowa karta+Mantle

A BF4 na niskich w FHD z użyciem Mantle ?

Nie

2# Nowa karta

Battlefield 4 na sprzęcie z sygnaturki ale zamiast HD6670 jest R7 250X 2GB 1GDDR5

Z takim procesorem - nie sądzę.

3# Stara karta

Ile fps mogę oczekiwać w Battlefield 4 na niskich w FullHD ?

Xeon E5335 2GHz 4 rdzenie

3GB RAM

ASUS Radeon HD6670

30+, ale mniej niż 60.

Dziwne że na starej karcie miałbym od 30 fps wzwyż a na nowej karcie by mi nawet nie działało płynnie.

A teraz prawda - Na serwerze dla 64 osób (zapełniony serwer). na mapkach Szanghaj/Strefa Powodziowa i inne stałe 30fps. Operacja Locker 45 fps. Dziękuję, do widzenia.

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co się pytasz? BF4 to ten sam silnik. Myślisz, że łatwo podać odpowiedź, skoro korzystasz z tak "świetnego" procesora, że nie ma go w żadnych rozpiskach. Korzystam z wymagań podawanych przez twórców, bo jak inaczej mam odpowiedzieć? Biedny 4-rdzeniowiec z 2.00Ghz nie spełnia takowych, więc tak też piszę. Możesz złożyć zażalenie gdzie indziej lub więcej tutaj nie pisać.

Pytasz się trzy razy o to samo - zwyczajnie nie pamiętam, co pisałem wcześniej. Te Twoje ostatnie zdanie to pytanie, czy stwierdzenie?

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój błąd - HD6670 jest na poziomie R4850, który z BF3 miał już problemy. Bez względu na to, procesor zwyczajnie jest słaby. Rozpiski to chociażby testy, jakieś porównania - o tym procesorze niewiele wiadomo, bo raczej mało kto używałby go do regularnego grania. Same wymagania BF4 przy minimalnych są wyjątkowo nietrafione, skoro BF3 przy 64 graczach na Athlonie II 250 X2 i R4850 już nie dawał rady na niskich, a niby minimalne spełnia, stąd wnioskowałem, że mimo tych czterech rdzeni w tym Intelu, to granie nie byłoby zbyt przyjemne - dla mnie 30FPSów przy niskiej jakości grafiki z okazjonalnymi spadkami, to nie jest szczyt marzeń.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale innym starczy. Ja sam wolę grac na niskich na tych 30fps bo i tak się świetnie bawię :) A dlatego też przy ostatnim pytaniu zaznaczyłem że chcę użyć Mantle, które bierze na kartę część obliczeń wykonywanych przez procesor. Ale dobrze że widzisz że popełniłeś błąd. A teraz pytanko, które stawiam pierwszy raz - jak z użyciem Mantle będzie się trzymał framerate (na oko) i na jakich ustawieniach w Civilization Beyond Earth ? Zamierzam kupić a nie chcę w błoto pieniędzy wyrzucić.

Oraz Thief, także z Mantle

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach mogę zagrać w Middlle-Earth:Shadow of Mordor?

W ogóle nie da rady. Gra ma spore wymagania.

Które są od czapy. Na moim starym sprzęcie w FHD i średnich detalach miałem od 25 do 45 fps, a karta u Altaira nie jest jakś słaba. Myślę że odpali i będzie nawet przyzwoicie. Ale to moje zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam: Czy z procesorem AMD Athlon II X2 240 odpalę Divinity Original Sin na minimalnych?

Przecież pisałem, że tak. Przeglądaj posty dokładnie!

@UP - Black Flag raczej nie da rady - mniej niż 30FPSów na najniższych. Bioshock pójdzie w +30FPSach na niskich, bądź średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak. Jakby się uprzeć, byłoby grywalnie na minimalnych, ale w bardziej tłumnych terenach lub w miastach - raczej musiałbyś się przygotować na mniej niż 30FPSów.

Ile fps wyciagnie w csgo?

procesor dual core E5700 3 GHz x2

grafika gtx260 1gb

ram 3gb

win7 32bit

Pod odpowiednim cfg - to pewnie dużo.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta konfiguracji gdzie? Zbędna smile_prosty.gif GeForce 9600GT spełnia wymagania ponad minimalne, 2GB ram idealnie do minimalnych przylega które wynosza właśnie 2GB.

A skoro już przy tym jesteśmy:

Z AMD Athlon II X2 240, 2GB ramu i GeForce 9600GT na ile uciągnę Divinity Original Sin? Raczej minimalne czy na średnich?

Bo różnie z tymi wymaganiami jest i czasem bywają zawyżone.

Edytowano przez CahirMawrDyffryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...