Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

CoD Ghost, Advenced Warfare,Far Cry 3,4 na AMD FX 4100, ASUS EAH4870 1gb 256bit, 6gb ram, win 8.1

Pytam, bo nie wiem czy warto kupić te tytuły, dodam że BF4 chodzi płynnie na ultra, no może to nie jest 50 fps, ale zetnie się raz na jakiś czas.

FC4 raczej odpada. Reszta powinna działać dość dobrze.

@UP

Jeśli nie oczekujesz 60FPSów, to może i tak. Ja na swoim sprzęcie stałych 60 nie uzyskuję. Może kolega ma lepszy procesor? Poza tym na pewno Ci te ultra do szczęścia potrzebne? Podczas rozgrywki różnicy nie zauważysz, a na 100% będzie płynnie na przyzwoitych detalach.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy pójdzie AC Unity, Cień mordoru, i Lords of the fallen.

Intel i5- 4200M 2,5-3,1G

4GB ram

Karta GT 755M

windows 8,1...64-bity

Jeśli nie co powinienem wymienić?

Z góry dzięki za pomoc.

Koniecznie dołóż RAM (4 GB jeszcze). To Lenovo jest wydajnym sprzętem do grania w rozdzielczości HD (mniemam, że taką masz natywną). W tej sytuacji (przy 8 GB RAM) Cień Mordoru czy Unity pójdą na tym Lenovo (na yt możesz obejrzeć filmy z działania AC Unity na tym laptopie, sam grałem na Y580 z i3 i GTX660M, 8 GB RAM na wysokich detalach). Nie wiem jak z LoTF bo nie znam optymalizacji tej gry. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 60FPSów+

Zainstalowałem i mam tak 40-60 zależy co się dzieje wink_prosty.gif

I mam jeszcze pytanie czy to źle że podczas gry proces ( 100 % obrotów ) grzeje się do prawie 50 stopni , a karta ( 50-60 % obrotów ) do ponad 60 stopni ? Czy te lekkie ściny mogą być właśnie od tej temperatury tych podzespołów ? smile_prosty.gif

@Edit Jak nie gram temperatury w granicach 33 stopni dla karty i 35-40 dla procka ( obroty te same )

Edytowano przez Teo1298
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury nie są tak wysokie, aby powodować jakieś spadki. Wybacz za wprowadzenie w błąd. Gra najwyraźniej nie należy do najlepiej zoptymalizowanych. Poprzednia część pod tym względem była lepsza, a sam silnik przecież znacząco się nie zmienił.

dragon age inkwiycja idzie mi bez problemu a podobno mam za slaby laptop hahahahaha

Po pierwsze - kupiłeś grę , wiedząc, że podałem ci jasno, że nie da rady? Po drugie - oczywiście, że dobrze chodzi, jasne...

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...