Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Na którym sprzęcie z tych lepiej będą się sprawowały te oto gry: TES: Skyrim, Battlefield 3, CoD: Black Ops 2, Wiedźmin 2 i gry z podobnymi wymaganiami?

Komputer #1:

Procesor: i5-3330 (3,0 GHz + Turbo 3,2 GHz).

Karta Graficzna: nVidia GeForce GTX650 Overclocked, 1 GB GDDR5.

Windows: Windows 8 64 - BIT.

RAM: 8 GB.

Komputer #2:

Procesor: Intel Core i5-4440 (3,1 GHz + Turbo 3,3 GHz).

Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7850, 2 GB DDR5 VRAM.

Windows: Windows 8 64 - BIT.

RAM: 8 GB.

I jeszcze przy komputerze #2 pisze: "Sieci: Internet wbudowny: nie Wireless LAN: nie". O co chodzi?

Pomagam koledze.

Edytowano przez EpiccGuyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakby się zachowywały gry wymienione wyżej i podobne na komputerze #2?

A z tym internetem to może znaczyć, że nie można podłączyć internetu przez Wi Fi oraz kabel ponieważ po prostu to nie jest wbudowane w komputer?

Edytowano przez EpiccGuyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopów z reguły się nie modernizuje, ale są wyjątki od reguły - np. niedawno CDA pisała o marce, która pozwala samemu wybrać podzespoły pod lapka, a potem można go zmodernizować. Natomiast high-endowy, gamingowy laptop powinien starczyć tyle ile dobry PC - 2-3 lata (a i tak prędzej pewnie bateria zacznie szwankować niż mocy braknie). No, to w kwestii składania kompów EoT, bo nas moderator zaraz zaostuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja z powrotem, który laptop z nich jest najlepszy do grania w gry typu Battlefield 4, Wiedźmin 2, TES: Skyrim i inne z podobnymi wymaganiami?

Zobaczycie? Proszę, 12 laptopów to sporo ale on praktycznie są wszystkie takie same (różnią się szczegółami) a ja nie wiem który finalnie jest najlepszy. Na razie zastanawiam się nad kupnem ale jeszcze nic nie wiem.

http://www.universal...rDirection=DESC - Z filtrowałem tak żeby było jak najmniej laptopów i w cenie które mnie interesują (do 1,299 Euro). :)Na razie nic nie kupuje - tylko chcę porównać.

Proszę o pomoc! Dziękuję! smile_prosty.gif

(To ostatni tutaj mój wpis tego typu, sorry).

Edytowano przez EpiccGuyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...