Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.

Polecane posty

Czy Final Fantasy XV pójdzie na moim PC ? ( Zakładam, że nie - demo nie odpala bo wyrzuca błąd ) A także nowe Ni No Kuni ?

AMD Phenom II x4 955 Black Edition @3.5Ghz
Asus M4N68T v2
GoodRam 2 x 4 GB DDR3 1600 Play
Zotac GTX 1070 AMP!
GoodRam Iridium Pro 240GB
Toshiba 1TB HDD
CoolerMaster CM 690 II Advanced
Be quiet! Pure Power L8 630W

Edytowano przez Hrabia93

Phenom II x4 i GTX 1070  aż serce boli :laugh:. Tzn jaki ci błąd wywala w demku ?. Możliwe że po prostu nie działa ze względu na procka.

Sterowniki GF 391.01 - nowszych nie ma, system windows 10 zaktualizowany, przy odpaleniu dema FF XV wyskakuje tylko tyle:

http://scr.hu/0e52q/o0kuk

@BombelKrowka kartę zakupiłem jeszcze przed "boomem" cenowym, gdyż wcześniej z życiem pożegnała się R9 290X. Więc co do FF:XV pewnie będzie trzeba procesor wymienić - ale to dopiero jak wyjdą Zen+.

Dalej się zastanawiam, czy na tym zestawie odpali Ni No Kuni II ... No i jeszcze jedno pytanie: Batman: Arkham Knight ruszy ? Kiedyś był ostro nieoptymalny i na samym starcie jak odpalałem po premierze to miałem w porywach 3 - 17 FPS ( jeszcze przy R9 290X ).

Cóż dochodzą słuchy że coraz więcej gier nie działa już z Phenomem II. Co prawda wychodzą jakiejś łatki które umożliwiają uruchomienie gry na tych procesorach, ale i są gry które nadal nie działają jak np Dead Rising 4

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Ram: 4 GB

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

Chciałbym was poinformować, że u siebie ( Phenom II x4, 8GB i GTX 1070 ) Final Fantasy XV uruchamia się, ale ... jest mało grywalny - detale na minimum,  a w lokacji Hammerhead i okolicach mam 23 - 30 FPS. 

@RoronoaZoro Nie jestem pewien, ale przy tej karcie graficznej raczej napewno nie ruszuy PUBG.

14 godzin temu, RoronoaZoro napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Ram: 4 GB

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

Praktycznie wszystko idzie do wymiany, ale jeżeli chcesz jeszcze zostawić ten sprzęt to z pewnością dokupienie 2 kości 4/8 GB  i wymiana karty na GTX 1050 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.