Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy Final Fantasy XV pójdzie na moim PC ? ( Zakładam, że nie - demo nie odpala bo wyrzuca błąd ) A także nowe Ni No Kuni ?

AMD Phenom II x4 955 Black Edition @3.5Ghz
Asus M4N68T v2
GoodRam 2 x 4 GB DDR3 1600 Play
Zotac GTX 1070 AMP!
GoodRam Iridium Pro 240GB
Toshiba 1TB HDD
CoolerMaster CM 690 II Advanced
Be quiet! Pure Power L8 630W

Edytowano przez Hrabia93

Phenom II x4 i GTX 1070  aż serce boli :laugh:. Tzn jaki ci błąd wywala w demku ?. Możliwe że po prostu nie działa ze względu na procka.

Sterowniki GF 391.01 - nowszych nie ma, system windows 10 zaktualizowany, przy odpaleniu dema FF XV wyskakuje tylko tyle:

http://scr.hu/0e52q/o0kuk

@BombelKrowka kartę zakupiłem jeszcze przed "boomem" cenowym, gdyż wcześniej z życiem pożegnała się R9 290X. Więc co do FF:XV pewnie będzie trzeba procesor wymienić - ale to dopiero jak wyjdą Zen+.

Dalej się zastanawiam, czy na tym zestawie odpali Ni No Kuni II ... No i jeszcze jedno pytanie: Batman: Arkham Knight ruszy ? Kiedyś był ostro nieoptymalny i na samym starcie jak odpalałem po premierze to miałem w porywach 3 - 17 FPS ( jeszcze przy R9 290X ).

Cóż dochodzą słuchy że coraz więcej gier nie działa już z Phenomem II. Co prawda wychodzą jakiejś łatki które umożliwiają uruchomienie gry na tych procesorach, ale i są gry które nadal nie działają jak np Dead Rising 4

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Ram: 4 GB

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

Chciałbym was poinformować, że u siebie ( Phenom II x4, 8GB i GTX 1070 ) Final Fantasy XV uruchamia się, ale ... jest mało grywalny - detale na minimum,  a w lokacji Hammerhead i okolicach mam 23 - 30 FPS. 

@RoronoaZoro Nie jestem pewien, ale przy tej karcie graficznej raczej napewno nie ruszuy PUBG.

14 godzin temu, RoronoaZoro napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

Praktycznie wszystko idzie do wymiany, ale jeżeli chcesz jeszcze zostawić ten sprzęt to z pewnością dokupienie 2 kości 4/8 GB  i wymiana karty na GTX 1050 

Cień Wojny pójdzie i na jakich ustawieniach, ile fps? Intel G4600 3.6 ghz ram 8 gb, geforce gtx 1050 2gb

Edytowano przez konio52

Dnia 23.06.2018 o 12:15, ANDERMON napisał:

Hejka! Czy  z kartą graficzną Gigabyte GeForce GTX 780 WindForce pójdzie Wiedźmin 2 : Zabójcy królów i Assassin's Creed Rogue na wysokich lub Ultra ustawieniach ?

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że pójdzie - ale o detalach nie potrafię się wypowiedzieć, lepiej niech ktoś dopowie bardziej obeznany.

Natomiast ja mam pytanie, gdyż Yakuza 0 się zbliża na PC i zastanawiam się, czy odpalę na moim PC - gdyż martwi mnie ino procesor:

AMD Phenom II x4 955 Black Edition
Asus M4N68T v2
Zotac GTX 1070 AMP!
Toshiba 1TB HDD

@Hrabia93  Prawdopodobnie Ci pójdzie (nie wiem jakie ma wymagania Yakuza 0 ), może nawet na średnich z ponad 60 FPS, na razie wyszedł tylko na PS3 i PS4, więc na pewno na średnich Ci pójdzie ;)

Dnia 25.06.2018 o 11:59, ANDERMON napisał:

@Hrabia93  Prawdopodobnie Ci pójdzie (nie wiem jakie ma wymagania Yakuza 0 ), może nawet na średnich z ponad 60 FPS, na razie wyszedł tylko na PS3 i PS4, więc na pewno na średnich Ci pójdzie ;)

Skoro nie wiesz jakie gra ma wymagania to na jakiej podstawie stwierdzasz, że mu pójdzie? To, że wyszła już na PS4 nic nie znaczy bo porty na PC  mają różną optymalizację

Edytowano przez Arlekin

Overwatch będzie działał płynnie na minimalnych wymaganiach? 

Procesor: Intel Core i5-2430M CPU @ 2.40 GHz

Ram: 4GB

Karta Graficzna: GeForce GT 525M

Win: 7

Dnia 30.06.2018 o 19:08, Rafal81000 napisał:

Overwatch będzie działał płynnie na minimalnych wymaganiach? 

Procesor: Intel Core i5-2430M CPU @ 2.40 GHz

Ram: 4GB

Karta Graficzna: GeForce GT 525M

Win: 7

wątpię

@Arlekin Zauważ , że napisałem "prawdopodobnie" kolego ;) i jak mówiłem nie wiadome są wymagania Yakuzy 0, jak wyjdą to będzie każdy wiedział :)

Wymagania na PC Yakuzy Zero są już znane, wystarczy spojrzeć na kartę produktu Steam. A prezentują się następująco:

Procesor: Intel Core i5-3470, AMD Phenom FX-6300

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870

System operacyjny: Windows 7 64Bit

Jak na port z PS4 to naprawdę niskie wymagania. 

Edytowano przez goliat

@ANDERMON to równie dobrze mogłeś napisać, że prawdopodobnie mu nie pójdzie i wyszło by na jedno i nie dostarczyło pytającemu żadnej konkretnej informacji, bez sensu. A odpowiadając na pytanie @Hrabia93 Yakuza 0 będzie Ci śmigała bez problemu. Musieli by strasznie skopać port żeby były problemy z działaniem.

@arturdzie nie wydaje mi się, żeby istniała taka strona. Po prostu należy przeczytać recenzje gry, która Cię interesuje bo zwykle jeśli coś jest skopane to recenzenci o tym piszą. Jeśli Twój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe zalecane przez producenta to zwykle oznacza to, że gra będzie Ci działała bez problemu bo częstą praktyką jest zawyżanie tych wymagań by dać użytkownikowi pewność płynnej rozgrywki. Jeśli koniecznie chcesz się posiłkować jakąś stroną przy sprawdzaniu czy Twój komputer udźwignie grę to sprawdź sobie https://www.systemrequirementslab.com/cyri

Ładnie pokazuje, które podzespoły spełniają minimalne i zalecane wymagania, a które powinno się wymienić. Na ogół jeśli tam wszystko będzie ok to możesz grę kupować bez strachu. Do tej pory tylko raz się u mnie pomylił ten system. Przy Fortnite - pokazało mi, że spełniam minimalne wymagania podczas gdy  gra okazała się niestety niegrywalna. Ale możliwe, że to u mnie w laptopie coś szwankuje bo oglądałem materiały z rozgrywki na podobnej konfiguracji.

Jak myślicie, Call of Duty Infinity Warfare i remaster COD 4 będą działać na tej konfiguracji? Grał ktoś na podobnej? Ghost działał na średnio-wysokich, a COD BO III na niskich. Niestety, po załadowaniu poziomu miałem przez chwilę pokaz slajdów.

Intel Pentium G3240 3,1 Ghz

R7 260x 2GB

8 GB RAM DDR4

Windows 10 64 bit

Dysk HDD Toshiba 1 TB. Podobny do P300.

Witam. Zastanawiam się nadd remakiem trzech części wspomnianego Crasha Badicoota w wersji Steam :) Czy pójdzie na minimalnych ? 

Mój sprzęt to Acer Aspire F 15  F5 - 573G, windows 10, intel core i5 - 7200U 2,5 GHZ, Geforce 940 MX i 4 GB RAM.

Znów powracam, teraz zastanawiam się nad Monster Hunter World, które za około 2 tygodnie wychodzi. Chętnie kupiłbym na PC (mimo iż posiadam PS4), gdyż większość moich znajomych gra niestety na blaszaku i na tą platformę zamierzają kupić tą grę.

AMD Phenom II x4 955 Black Edition
Asus M4N68T v2
Zotac GTX 1070 AMP!
Toshiba 1TB HDD

Normalnie aż jestem ciekaw, czy w/w gra odpali na tym.

To i ja spytam. Mass Effect Andromeda, powinno pójść?
Lenovo y580
Windows 10
Procesor Intel i5 3210M
2.4 GHa, 4 GB RAM,
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX660M 2 GB z obsługą DirectX? 11

Teoretycznie nie spełniam wymagań, lecz miałem nadzieję, że w formie ultra-minimalistycznej pójdzie. Zainstalowałem i odpaliłem, niestety klatkuje i wolno ładuje. Zastanawiam się, to kwestia właśnie za słabego komputera, czy tego, że jest zbyt "zmęczony" innymi aplikacjami/programami? Może jest jakaś opcja zoptymalizowania Andromedy na trochę słabsze konfiguracje?

Edytowano przez Immi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.