• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
8422 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Czy na laptopie Acer e5-575g i3-6006U/8GB/500/Win10/GT940MX uruchomię poniższe gry(mowa o rozdzielczości 1366x768)?

Battlefield 4, ETS 2, CS:GO, Civilization VI

Ewentualnie jak sytuacja się zmieni przy tej samej konfiguaracji, jedynie z 6 zamiast 8 GB RAMu?

Edytowane przez Morphine
0

Z pewnością wszystkie te gry (oprócz CS go) będą działać na minimalnych z 30+ fps  a cs pwnie detale na medium

0

Mam lenovo ideapads 300s z win 10, 4giga ramu i prockiem N3050, grafika zintegrowana . Pytanie - czy pójdzie mi na a) średnich lub niskich b) w odpowiedniej ilości fpsów c) tak by nie przegrzać lapka: Empire Total War? 

Lub ewentualnie dodatek Napoleon total war. 

Od razu mówie - wiem, ze tw ma duuużo lat, ale ja się kompletnie nie znam na ultrabookach  i nie chcę spalić nowego sprzętu ;)

0

Napisano (edytowane)

Czy pójdzie ME:Andomeda?

Procesor Intel core i5-6500
Moduł pamięć DDR 4 8GB
Karta graficzna Radeon HD 6670
Windows 7 64 bit

Edytowane przez Coryn
0

Czy na moim laptopie(na dole) uruchomię Escape From Tarkov?

0

@Morphine

Moim zdaniem powinno dać radę, choć ilość fps może nie być porażająca.

Dnia 20.03.2017 o 20:43, Coryn napisał:

Czy pójdzie ME:Andomeda?

Procesor Intel core i5-6500
Moduł pamięć DDR 4 8GB
Karta graficzna Radeon HD 6670
Windows 7 64 bit

Jeśli uda się odpalić, to czeka Cię "pokaz slajdów".

0

Czy ktos moze sie pokusic i sprobowac oszacowac, czy NieR Automata ruszy na tym lapku? 

Windows 10
Intel Core i7-4710HQ
NVIDIA GeForce GTX 860M (4 gb) 
8 GB RAM

0

Witam. Zastanawiam się nad kupnem The Technomancera. Czy na laptopie Lenovo parametrach: Intel Core i5- 4210m 2.6 do 3.2 Ghz, Radeon R5 230 i 4GB Ram ta gra odpali mi płynnie na najniższych ustawieniach? 

0

Witam. Myślę o zakupie ME Andromedy tylko nie wiem jak będzie chodzić, o kartę raczej sie nie boję ale ilość ramu i procesor mogą nie podołać wyzwaniu, więc gdyby ktoś życzliwy mógłby mi choć w przybliżeniu nakreślić sytuację byłbym wdzięczny. Z góry dziękuje :) 

Konfiguracja w sygnaturce.

0

Napisano (edytowane)

Mam pytanie : Czy stare gry kupione na Steam : Atlantis II i Starfleet Command Gold da się uruchomić i zagrać na windows 10? Mam "Starfleet Command Gold " wydanie z CDA (płytka) ale ta po instalacji uruchamia się na kilka sekund i przerywa działanie pomimo uruchomienia w trybie zgodności.

Windows 10 home , wersja 1703 , x64 
8 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 750
Procesor Intel core i3-4170 CPU @ 3,70GHz

Edytowane przez cichy40
0

Czy Bayonetta odpali na:

AMD Phenom II X4 3.2Ghz

4Gb ram

Radeon HD6850

0

Witam, czy player's unknown battlegrounds pójdzie mi na 

I5 4440, Radeon r9 270 i 4 gb ram ?

0

Witajcie!

Z gory przepraszam jesli pytanie umieszczam w zlym temacie lecz nie znalazlem innego, ktory bardziej by odpowiadal. Jesli takowy jednak gdzies jest to prosze o przeniesienie.

Posiadam lapka Sony Vaio specyfikacja jak w linku: https://www.notebookcheck.net/Sony-Vaio-VPCEB1E0E.34854.0.html I ,moje pytanie, w co mozna na nim pograc? Jakies strzelanki, przygodowe, wyscigi? Cos ciekawego aby mozna bylo w cos pograc w wolnych chwilach. Zdaje sobie sprawe, ze laptop jest leciwy i nie jest przeznaczony do gier no ale moze jednak cos ciekawego na nim pojdzie?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Processor
Intel Core i3-330M 2.13 GH
z
    3gb ram.
Display
15.5 inch 16:9, 1366x768 pixel
0

3 godziny temu, BombayMix napisał:

Witajcie!

Z gory przepraszam jesli pytanie umieszczam w zlym temacie lecz nie znalazlem innego, ktory bardziej by odpowiadal. Jesli takowy jednak gdzies jest to prosze o przeniesienie.

Posiadam lapka Sony Vaio specyfikacja jak w linku: https://www.notebookcheck.net/Sony-Vaio-VPCEB1E0E.34854.0.html I ,moje pytanie, w co mozna na nim pograc? Jakies strzelanki, przygodowe, wyscigi? Cos ciekawego aby mozna bylo w cos pograc w wolnych chwilach. Zdaje sobie sprawe, ze laptop jest leciwy i nie jest przeznaczony do gier no ale moze jednak cos ciekawego na nim pojdzie?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Processor
Intel Core i3-330M 2.13 GH
z
    3gb ram.
Display
15.5 inch 16:9, 1366x768 pixel

CS:go

0

Czy wasteland 2 director's cut pojdzie na lapku enovo z50-70 z prockiem i5 1,7 ghz, geforce 840m i 8gb ram? I jesli pojdzie to na jakich ustawieniach?

0

@DarthNihilus95 dawniej śledziłem trendy technologiczne, dzisiaj już mniej i raczej nie udzielam porad jeśli chodzi o sprzęt ale jedno wiem na pewno - unikaj kupowania laptopów i komputerów na allegro gdyż tam często są mocno zawyżone ceny i podzespoły niby mają fajne parametry ale w praktyce są badziewne. Na internecie jest kilka forów gdzie mogą porad udzielić Ci goście którzy na prawdę w tym siedzą. Tyle co ja widzę to zastanawia mnie karta z 2GB pamięci własnej i 2GB współdzielonej. Ja bym był z tym ostrożny. Jak chcesz więcej informacji to napisz na priv do mnie

0

Czy na poniższym lapku uruchomię GTA V i Fallout 4?

0

25 minut temu, Morphine napisał:

Czy na poniższym lapku uruchomię GTA V i Fallout 4?

uruchomisz ale nie pograsz komfortowo

0

Chciałbym się dowiedzieć czy Wiesiek 3 odpali i jeśli jak to na jakich. :P Z moich obliczeń to może by na średnich poszedł ale nie chce pieniędzy w błoto wyrzucić.

Procek- i3-4160

Grafika- Nvidia GTX 750

Ram- 4 GB

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.