Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@Acti

Głównie chodzi mi o Black ops II, a o reszte zapytałem tak z ciekawości. Na coda mam nadzieje bo już trochę przestarzały silnik mają. Jeśli chodzi o kartę graficzną to jest śmieszna sprawa bo w sterach jak byk stoi, że ma 2gb pamieci co jest troche dziwne....albo źle patrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Kolejne, monotonne pytanie w tym temacie. Tak, tak, już dodałem specyfikację mojego komputera do sygnaturki, bo jak zauważyłem że tyle pytań w tym temacie piszę, to mi się ciągle od początku wypisywać specyfikacji odechciało...Tak więc parę pytań, a właściwie dwa. Pójdą mi na tej starej skrzynce MOH: Warfighter i Battlefield 3? I czy zapowiada się promocja na Origin MOH'a i Batlefield'a? Czy mogę o to spytać w temacie: ,,Tanie gry w dystrybucji elektronicznej" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandyman:

Wiesiek oraz Skyrim pójdą na średnich bez problemu.

Damszczak:

Słaba karta graficzna, przydałoby się jeszcze 1GB Ram-u. Na minimalnych powinno chodzić, w multi na pewno będzie mulić

SlashRevenge:

The Sabouter ruszy bez problemu na średnich

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier wymagają Steama albo stałego łącza internetowego (jak Assassin's Creed 2)?

Stalker Zew Prypeci

Batman Arkham City

Ridge Racer Unbounded

Sleeping Dogs

Sniper Elite v2

Borderlands i Borderlands 2

Fallout New Vegas

Far Cry 3

Skyrim

Alan Wake

Hitman Absolution

Bulletstorm

Just Cause 2

Metro 2033

Burnout Paradise

Deus Ex Human Revolution

Crysis 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo jak widzę nikt mi nie odpowiedział. Już nie będę rozpisywał, tylko od razu zapytam. Czy na mojej skrzynce śmigną MOH: Warfighter i Battlefield 3? I czy zapowiada się ,,zimowa promocja" lub coś w tym stylu na Origin? Czy o to muszę zapytać w temacie ,,Tanie gry w dystrybucji elektronicznej"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...