Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam, czy pojdzie mi nowe Plants vs Zombies Garden warefare na systemie win7 32 bit?

Mam przeczucie, ze jednak nie.

Jeżeli nie to mam drugie pytanko, mianowicie: mam mozliwosc obslugi 64 bit, czy bez obaw moge zmienic z 32 na 64 bit?

Grafika: NVIDIA GeForce GT 330M

Procesor: Intel? Core? i5 CPU M 520 @ 2.40GHz

DirectX 10

Niestety nie wiem jak sprawdzic reszte, bede naprawde wdzieczny jezeli ktos mi pomoże. Dziekuje bardzo smile_prosty.gif

Edytowano przez GrisHaaaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi fifa 15?

Procesor: Intel Core i3 -3220 3,30ghz

Ram:4gb

Karta Graficzna: hd 6770

W rozdzielczości : 1366x768

Pojdzie bez problemow.

Intel Core Duo 1.8GHz

Ram 2.5 Gb

GeForce 210 521Mb

Vista Home Premium

Jakieś szanse na Dotę 2 I Cs: GO?

CS:GO pewnie nie bardzo. DOTA'E mozesz sprawdzic samemu - w koncu to darmowa gra.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niskiej rozdziałce w najniższych detalach może będzie to 30FPS, ale nie gwarantuję. Być może będziesz musiał jeszcze ręcznie obniżać detale, na Steamie jest od tego poradnik autorstwa Sedinusa - inna sprawa, czy fajnie jest grać na takich meganiskich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam tutaj pytanko takie, gdyż zamierzam sobie kupić laptopa o następującej specyfikacji:

Procesor: Intel Core i3-4030U

Karta graficzna: nVidia GeForce GT 820M 2GB

RAM: 4GB

Czy pójdzie mi na nim Battlefield 4? Znaczy się co do karty graficznej i pamięci RAM jestem dość pewien, gdyż spojrzałem na wymagania, ale nie jestem do końca pewny co do procesora, bo nie wiem czy jest on lepszy od minimalnie wymaganych:

Athlon X2 2.8 GHz / Core 2 Duo 2.4 GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jutro premiera Dead Rising 3 i mam pytanie czy pójdzie na tym sprzęcie:

Sytem: Windows 8.1 64bit

Procesor: Intel Core i5-4570 CPU 3.20 GHz

RAM: 8 GB

Karta Graficzna: Intel HD Graphics 4600

I czy pójdzie w miare płynnie? Wiem, że jest tam duża ilość przeciwników na ekranie i przez tyle ruszających się postaci mam spore obawy o płynność i ogólne pójście tej gry na moim kompie :c Z góry dzięki za odp. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel HD4600 nie jest aż tak zły. Nawet Crysis 3 czy Metro: Last Light [nie Redux] spokojnie da się grać w 1024x768 na wszystko najniższe. Jednak czytałem jak narzekają na słaby port Dead Rising 3. Poza GPU masz całkiem solidny sprzęt, także jeżeli ten zły port tyczy się np. zapychania pamięci RAM czy obciążania CPU właśnie dużą ilością NPC [=zombie], powinno jakoś pyrkać. wink_prosty.gif

EDIT: Ale własnie spojrzałem na wymagania DR3, to na minimum wymaga 6GB Ram oraz GTX 570! :O Z konia spadli chyba! A w rekomendowanych GTX 670! To widzę nawet mój GTX 760 tego nie udźwignie. A póki co nie mam problemów z ŻADNĄ grą [jeżeli nie liczyć tylko ustawień AA, z nimi czasem muszę kombinować].

Edytowano przez k4cz0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tak, i po drugie... też tak. Nie mówiłem, że HD 4600 to zła grafika - sam mam i potestowałem chwilę, po podkręceniu idzie nawet pograć w multi BF4 na 900p. Natomiast gry z nextgenów mają już wyższe wymagania (a DR3 to już w ogole przegięte) i HD4600 może jużnie wyrobić nawet w najniższych detalach i rozdziałkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy Assassin Creed Black Flag pójdzie na tym komputerze?

Intel Pentium Dual Core E5200

Geforce 9600 GT

RAM 4 GB

Windows 7 64 Bity

Realitek HD Audio

Gra ma wymagania zbliżone do FC 3 z tego co widzę ale nie wiem jak tam z optymalizacją tej gry stąd to pytanie.

PS: Co do ostatniego pytania co do Far Cry 3 to udało mi się grę zakupić i potwierdzam, że gra działa na moim sprzęcie bez większych problemów w ustawieniach średnio-niskich.

Pozdrawiam.

EDIT:

@DarthKoza dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Darkmen
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Witam.

Czy Assassin Creed Black Flag pójdzie na tym komputerze?

Intel Pentium Dual Core E5200

Geforce 9600 GT

RAM 4 GB

Windows 7 64 Bity

Realitek HD Audio

Gra ma wymagania zbliżone do FC 3 z tego co widzę ale nie wiem jak tam z optymalizacją tej gry stąd to pytanie.

PS: Co do ostatniego pytania co do Far Cry 3 to udało mi się grę zakupić i potwierdzam, że gra działa na moim sprzęcie bez większych problemów w ustawieniach średnio-niskich.

Pozdrawiam.

Na najnizszych, a i tak nie zawsze bedziesz mial 30FPSow.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tak, i po drugie... też tak. Nie mówiłem, że HD 4600 to zła grafika - sam mam i potestowałem chwilę, po podkręceniu idzie nawet pograć w multi BF4 na 900p. Natomiast gry z nextgenów mają już wyższe wymagania (a DR3 to już w ogole przegięte) i HD4600 może jużnie wyrobić nawet w najniższych detalach i rozdziałkach.

Miałem już okazję chwilkę pograć w DR3, i szczerze mówiąc gra nie ma aż taaaakk szałowej grafiki. Fizyka fajna, ilość zombiaków miażdży, ale nie wiem co tu ma aż tak obciążać GPU. Prędzej właśnie CPU, bo fizyka całkiem niezła [świetny rag-doll zombiaków, ogólnie wszystko lata po wybuchach itd] i sama ilość właśnie NPC. Może po prostu trzeba poczekać na optymalizację sterowników i samej gry. ;) Ja pamiętam jak moja poprzednia HD3850 nie raz dostawała kopa po optymalizacji sterowników. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...