Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Hej, takie szybkie pytanie w sumie związane z tym tematem. Na przykład Battlefield 3 chodzi na ULTRA, a gry jak Mount & Blade: Warband, War Of The Roses (czyli z dużo mniejszymi wymaganiami) zacinają się.

Laptop:

Karta Graficzna: Intel HD Graphics 4600 & nVidia GeForce GT 750M

Procesor: Intel Core i7 4702 3.2 GHz

RAM: 8GB

Windows: Windows 8

Chyba po prostu w grach dużo wymagających załącza się ta lepsza karta graficzna czyli 750M, a w tych mniej wymagających nie ponieważ ten nVidia Optimus jeszcze tego nie wykrywa - tak na moje oko (nie znam się). W BIOS wchodziłem lecz tam nie ma opcji ustawienia tego z "Dynamic" na "Fixed". Pomóżcie, plox. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też próbowałem, lecz nie mam takiej opcji. Jedyne co widzę to podstawowe opcje oraz jakiś panel Intel gdzie nic nie mogę zrobić o by pomogło. Ta opcja jest podobno w Windows 7 lecz w 8 już tego nie ma. jakieś inne pomysły?

Edytowano przez EpiccGuyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1440x900, ale mniejsza z tym wink_prosty.gif Crysis 2 będzie stałe 60, w trójce będzie nieco gorzej i zapomnij o Antyaliasingu, w LoLu FPS możnaby liczyć w setkach, ME3 stałe 60, z Wieśkiem też powinno być ok.

Hehe, rzeczywiście 1440x900, zawsze podawałem 1400x900. Całe życie w błędzie xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedzie ok.

Niestety nie ;/ Nie doczytywanie się tekstur, spadki płynności, wszystko chodzi wolno, a modele postaci doczytują się tylko do połowy.

Kilka lat temu moj kolega gral na internecie, o ktorym lepiej nie wspominac - i nie mial takich problemow. Moze to kwestia komputera?

Jakie detale w Total War: Rome II, BF4 i Tomb Raider na:

Radeon R9 270X 2GB

i5 4440

4 GB ram

Wszystko od srednich do najwyzszych - najgorszej moze byc z Rome II.

Witam. Chciałem zapytać, czy Assassins Creed III pójdzie na takim oto kompie:

- AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.11GHz

- 2gb RAM

- AMD Radeon HD 6570 1gb

Dodam, że AC:R chodziło płynnie nawet na wysokich detalach. Pozdrawiam.

Nie ma szans na plynna gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - AMD Phenom II x6 i R6850 - w miastach na najnizszych (czyt. srednich) nie osiagalem 30FPSow - dalo sie grac, ale na pewno nie bylo to plynne. Optymalizacja lezy, wiec z takim sprzetem - nie ma, co liczyc.

Z tego co wiem - Rome II ma beznadziejna optymalizacje - cos sie zmienilo?

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...