Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norbiw13

Rozwiązany: Poszukiwanie Tabletu za około 300zł i w górę

Polecane posty

Witam

Szukam tableta za około 300zł dla wójka, najważniejszą cechą jest to aby działały na nim gry takie jak np. Shift czy Real Racing, chodzi o te lepsze gry lecz rozumiem że wszystkie super produkcje nie pójdą. Może udało by mi sięwójka przekonać na dorzucenie do 500zł ale wydaje mis się że to by był max.

Sam posiadam tableta Samsung GT P-1000, to jest ten z Cortex A8 1,0 GHZ pojedyńczym procesorem i muszę przyznać że większość gier mi działa np. GTA 3 i Real Racing 2.

Poniżej podam Tablety które miałem okazję przejżeć i czy byłaby możliwość napisania czy na danym Tablecie pójda te lepsze gry czy nie ma szans.

Tablety które już przejżałem:

- MYTAB 7 (jednordzeniowy procesor Cortex A8 1,2GHz - 512MB RAM) (Cena 230zł)

-Omega T107 (jednordzeniowy procesor Cortex A8 1,2GHz) (Cena 340zł)

-Tracer OVO 2.0 (Rockchip RK3066 2x1,6GHz (Pisali że to jest Cortex A9) - 1GB DDR3 (Cena 460zł)

- Ainol Novo 7 Aurora/ Elf 2/ Crystal ( Nie wiem który najlepszy do gier i czym się różnią) (Cena - około 440zł)

To jest tylko kilka tabletów które udało mi się przejrzeć jeżeli ktoś by miał lepsze propozycję to proszę o podanie modelu i czy gry na nim pójdą.

Prośiłbym o dwie kategorie: Tablety do 300zł i do 500zł które w miare pociągną gry.

Dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...