Jump to content
luki488

Gry które bardzo was zdenerwowały !

Recommended Posts

Allods Online

Tu nie leży całkiem problem z grą, ale znajomym co w nią gra

Jak można być takim kolesiem, co gapi się ekran podczas tej gry, a potem mi mówi że nowy update jest tak głupi że przestanie sie grać.

A tak gra nadal, bo ze mną w rzeczywistosći nie chce mu się z gadać, unika mnie i znika w świecie tej gry na prawie cały dzień, i jak chce ze mną pogadać to tylko o tej grze nic więcej(No chyba że chce abym posłuchaj Figota i Fagota)

Max Payne - Rozdział numer 3. Przy żadnej innej grze tyle się nie nadenerwowałem.

Kapitan Pazur - przyznacie, że platformówka ta do najprostszych nie należy. Jak przypominam sobie ten ostatni poziom...

W kapitanie pazurze nie tylko ostatni poziom był przechlapany, bez kodów poradziłem sobie do 10 poziomu, od jedenastego musiałem skorzytać z nieśmiertolści i czasem wyglądu cienia.

Przeszedłem Sup.Meat Boya...To jest niemały wyczyn,w Forest mam 99% (wszystko A+,nawet Dark world),ale Dark world w drugim świecie...Podziwiam tych co na YT nagrywają Bossa 6 worlda (Dr.Fetus) w dark world (do odblokowania potrzebne są min.85 poziomów pokonanych w dark worldach...)

Jeszcze wkurzał mnie THAW,którego za I razem na easy,ostatnio na trudnym...Ten chińczyk co uczył speciala (dokładniej grind,skupienie energii i zrobić special flila nad kontenerem.O włos,prawie połamałem klawę...)oraz ten drugi Tony (Truillo czy jak,mu tam ;p).Bez kodów nie dałbym rady...

Tak jak wielu moich poprzedników, mogę napisać tylko o jednej grze - FIFA 13.

Zacząłem swoją przygodę od FIFY 98, jednak tak nieogarniętej wersji jeszcze nie było.

Szczególnie mam tutaj na myśli system obronny, defensywny.

Odbieranie piłki kompletnie mija się z celem, masz do wyboru 2 opcje, albo wystawić nogę i spowodować karnego, albo przyglądać się drużynie przeciwnej jak "klepie" przed Twoją szesnastką do usranej śmierci.

w Fifie w ogóle gra w defensywie to masakra przejęcie piłki bez faulu jest trudno i jeszcze obrończy nie są w stanie w każdej akcji przeciwnika się ustawić,ogólnie grę ofensywną dobrze jest już zrobiona a oni nadal pchają coś nowego w nią a defensywę nawet nie ruszą żeby minimalnie poprawić.

Ja w Super Meat Boy ukończyłem tylko Meat Boyem ratując jego partnerką. Etapy w Bandage to wręcz masakra, doszedłem zaledwie do 3 poziomu w siódmy świecie. Próbowałem też ukończyć Meat Boya w wersji Dark, ale siły psychicznej starczyło mi tylko na parę poziomów.