Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Precelmen

Jaki tablet?

Polecane posty

Witam!

Chcę sobie kupić jakiś tablet w cenie do 1500zł. Zastanawiałem się nad Nexusem 7 ale z tego co czytam to jest wiele problemów które bardzo często występują, z odstającą częścią ekranu. Więc do tego Nexusa 7 podchodzę z dystansem. Jaki najlepiej tablet kupić? Tablet będzie używany do:

- Przeglądania neta

- Słuchania muzyki

- Oglądania filmów

- Rozmawiania przez Skype

- Grania

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tabletu nie potrzebuję. Ale wolę dołożyć te 100 zł do lepszego Nexusa 7 niż kupować Galaxy Tab 2 7.0

Czy to prawda, że te najnowsze Nexusy 7 już nie mają tych problemów z ekranem? Można już kupić Nexusa 7 32 GB z 3g? Jeśli tak to gdzie a jeśli nie do kiedy będzie można kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 1200 może się uda, że 1500. Mam zamiar jeszcze sprzedać starego laptopa i komórkę, więc może sobie kupię i tablet i tego Galaxy S II. Tylko czy jest sens kupować taki ,,zestaw''. Swoją drogą ile mogę zażądać za laptopa Acer Extensa 5630 i komórkę Nokia C6-00. Sprawdzałem na alledrogo ale były duże różnice między cenami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus faktycznie miał początkowo takie problemy, nie wiem, jak to wygląda teraz (chociaż jakiś tam art na spiderweb dał mi trochę do myślenia). Rozważ zakup Asusa albo Samsunga, możesz się też przyjrzeć takiej stricte budżetówce, typu Plug 10.1. W przedsprzedaży szedł za 899 ze słuchawami Sennheisera, polski serwis, gwarancja door2door. Dwa rdzenie, IPS, głośniki stereo aparat auto-focus - jeżeli w ogółe zwracasz uwagę na jakość dźwięku czy obrazu. A jak nie to zastanów się nad netbokiem, kupisz taniej a lepszy sprzęt (może mniej mobilny, ale do pracy lepszy). Bo tak naprawdę albo wybierzesz andka, albo ostaje Ci iO$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niespodziewane wydatki uniemożliwiły mi zakup tabletu. Więc znowu przymierzam się do zakupu. Pod uwagę biorę te tablety:

1. Nexus 7 (16 GB za 899zł)

2. GoClever Hybrid (16 GB i 3G za 1349 zł)

3. Asus Transformer (16 GB bez stacji dokującej za 1299zł)

Który z tych trzech najlepiej kupić? Najbardziej jestem za tym GoClever Hybrid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to troche złożyłes. Mały obok dużego, 3G i nie 3G. Zdecyduj sie czy chcesz dużego tableta i czy chcesz go z własnym netem czy bez. Ogolem nexus i transformer maja najlepsze podzespoły i zreszta podobne o ile nie te same ( w szczegóły sie nie zaglebialem ), ale tak jak mowie podejmij jakas decyzje. To tak jakbys sie zastanawiał czy kupić autobus czy auto osobowe z przyczepa. Albo w autobus z przyczepa ( o ile sie wgl da :D ), no to bez sensu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...