Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Mass Effect Alternative - dyskusje

Polecane posty

Jak mniemam po zakończeniu tej sesji (obracającej się wokół pierwszego ME), weźmiemy się za 2 i 3? Jeżeli tak to ja oczywiście się piszę (jeżeli dotrwam ;)).

PS. dopuszczalne są romanse z członkami załogi Normandii tak jak to było w oryginalnych Mass Effectach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ogłoszenie, potem odpowiedź na pytania.

Z żalem informuję, iż mój laptop uległ poważnemu uszkodzeniu, z tego powodu przez ostatnie dni nie było mnie na forum. Niestety, naprawa jest kosztowna, mój portfel świeci pustkami - nie mam za co opłacić serwisu. Tego posta zmuszony jestem pisać z telefonu, jest to niewygodne i czasochłonne. Oznacza to, że kolejny odpis dodam w bliżej nieokreślonym terminie, przepraszam Was bardzo, jest to jednak niezależne ode mnie. Prawdopodobnie w sobotę będę u rodziny, być może tam wyrobię się z przygotowaniem nowego odpisu. Raz jeszcze przepraszam!

Jest też dobra wiadomość - Veldrash zgodził się pomóc mi nieco w prowadzeniu sesji, z jego wiedzą i umiejętnościami ME:A powinien stać się zabawą przyjemniejszą niż dotychczas.

@Soaps

ME:A opiera się na całej trylogii (bez DLC) - tak więc ta sesja jest takim ME trzy w jednym. : )

Romanse są dopuszczalne, choć w najbliższych wpisach mało będzie miejsca na zaloty, przed Wami ciężkie czasy.

@Daedroth

Nie, nie zginą. Choć reszta prawdziwych postaci z ME (Kaidan itp.) mogą jak najbardziej zostać zabite.

@Nick

Gdy Black mi pozwoli. Ja bym najchętniej przyjął wszystkich od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veldrash ostatnio zaczyna brać się za wszystkie sesje smile_prosty.gif. To dobrze, bo przeglądając jego wpisy w sesjach trzeba powiedzieć, że są one najwyższej jakości i pomoc kogoś takiego może tylko bardzo pomóc.

Co do sesji, to z pewnością poczekamy.

May the force be with you...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na Eden Prime komunikacja nie działa, potem to się zmieni. Dodam od razu, że każdy z was dysponuje jednym omni-żelem. Po każdej misji automatycznie będzie się on wam odnawiał, możecie jednak przrszukiwać miejsca w których jesteście, aby po prostu mieć go więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpis dodałem, nie wiem kiedy pojawi się następny, wciąż nie mam laptopa. Wpis nie jest długi i nie sprawdzałem go na bieżąco z grą, ale po prostu nie mam jak na chwilę obecną tego zrobić. Mam nadzieję, że mimo to całość fabularna jest dla was dość czytelna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...