Jump to content
Sign in to follow this  
Black Shadow

[Nominacje 2012] Ten/Ta, którego(-ej) nam najbardziej brakuje

Recommended Posts

eldragon93, bo zniknął równie nagle jak się pojawił, org bo jest ładny i Seeker2, bo jakoś tak go brakuje

Seeker2 - jeden z tych ludzi, który nie musi mieć tysięcy postów aby zostać zauważonym i pamiętanym nawet po swoim nieoczekiwanym i niewyjaśnionym zniknięciu... szczerze mam nadzieję, że kiedyś wróci ^_^

POLIPOLIK - żyć żyje tyle, że nie na forum, bo coś tam wspominał o niepodobających się zmianach itd. Nie zmienia to faktu, że dodawał swoisty koloryt swą osobowością i stylem pisania postów. Hejaho i do przodu! =)

Na trzecią kandydaturę pomimo sporej ilości przemyśleń pewnego pomysłu nie mam, więc niestety stanie na tej dwójce :)

Agata cicha jak nic, codziennie włazi, ale nie spamuje, ehhh... ;(

A co mi tam! Lukasz ma bana, a zawsze można było się nieźle pośmiać z tego jak kogoś świetnie trollował... póki nie zaczął zajmować się tobą :trollface:

Seeker2 - unikat pośród weteranów, do tego drwal z Amigą, fantastyczny kompan do dyskusji.

MetalurgPL - szalenie sympatyczna postać, z bardzo sprofilowanym blogiem, przepadł, znikł :(

Osoby głosujące na nikczemnika o egipskich korzeniach są proszone o zmianę swych typów w głosowaniu. Maskarada skończona, let the good times roll, again :)

• Upvote 6

@UP

WRESZCIE

Nominacje:

Reizen - brakuje mi skurczybyka, fajnie pisał, zadziorny taki i bystry typ.

argomaxer - z nikim mi się tak przyjemnie nie kłóciło w komentarzach przy okazji nie mając się czego przyczepić poza poglądami (o nich - jak wiadomo - się nie dyskutuje, ale tę zasadę olewaliśmy równo i pod wiatr).

Wróćta, chłopaki....

Edited by Quetz

Guest mikusdevil

Dariusxq - te 14 dni trwało jak 1000 lat w czarnej zamkniętej piwnicy, pełnej szczurów z czerstwym chlebem i brudną wodą do popicia.

Edited by mikusdevil

Seeker2 - wybór oczywisty, chyba każdemu go brakuje, więc głos na tego pana..... Seeker2 wróć !!!

eldragon93 - rzeczywiscie, smoczek był, był a potem przepadł....

Guest Tebeg

Polipolik - zięć, więc jak ma nie brakować. Że brzydko? A brzydko, ale nie powód, by się nie babrać.

Trymus - tu raczej nic ciekawego nie wymyślę na poczekaniu.

Polipu - był a jakoś ni ma. Z nim na forum było trochę śmieszniej (w sumie jedna z jego wypowiedzi na stałe wryła mi się w łeb :P)

Chimek - co roku na niego głosuję i co roku liczę na to, że wróci na serio. I niech sobie nie myśli, że się tym zmęczę :)

Yendza - bo to zua kobieta jest. Nie mogę zawsze być na forum, a odpowiedni poziom zuokobietonowości powinien się utrzymywać.

Polip - bo bez niego forum jest bardziej ponure... i czekam dalej na swojego kebaba wyborczego :)

Bez zbędnych wstępów:

Yennefer

Seeker2

Treser

Z każdą z tych osób miałem przyjemność porozmawiać - niewiele, ale jednak. Każda z tych osób zapadła mi w pamięć. Każda inaczej - bo i z każdą o innych sprawach się deliberowało - co nie zmienia faktu, że są to ludzie, z którymi bardzo chętnie porozmawiałbym jeszcze nie raz i nie dwa razy. Ogółem - bez nich forum wiele traci.

To tradycyjnie (i chyba już tylko symbolicznie), zniczyk na grobowiec prezesa, znanego jako raven_amanha.

I, nieco bardziej osobiście, Tressela - kontakt głównie pozaforumowy, ale wziął się urwał i przykro mi z tego powodu.

Eh, i tu mam prawdziwy dylemat. Zbyt wielu osób już tu nie widać. :(

Ale niech będzie, najbardziej chyba brakuje mi tu (kolejność przypadkowa):

Yennefer - bo zawsze brakuje opozycji z klasą oraz moderatorki LC.

SwisteK - uzasadnienie jak poprzednio i jeszcze poprzednio. :(

Seeker2 - tak naprawdę to nie zamieniłem z nim słowa, bo udzielał się w temat, w których z zasady nic nie piszę, ale miło się go czytało i obserwowało dyskusje.

Polip - powiedziano już dość, powinien wrócić.

Yennefer - jakoś zbyt przyjemnie się zrobiło, kiedy jej nie ma :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...