Jump to content

Recommended Posts

Odnosząc się do pierwszej części posta: dzięki za ostrzeżenie wink_prosty.gif.

Jeszcze jedno pytanie. Tym razem nie związane z branżą:

Co uważasz na temat obecności wszechobecnego ducha Bożego Narodzenia, którego to magia rozpoczyna się na dobrych kilka tygodni przed tymże świętem?

Mnie osobiście bardzo irytuje, to że już np. w październiku, czy na początku listopada wystawy sklepowe, czy miasta są już przystrajane w świąteczne ozdoby, a w radiu zaczyna lecieć odpowiednia muzyka. Myślę, że totalnie zabija to ducha świąt i sprawia, że w ich trakcie ludzie mają ich już dość.

Edited by Daedroth

Mam kilka pytań do Pani Redaktor

1. Lubisz przygodówki i to takie z dzieciństwa. Także mam takich kilka, czy kojarzysz bądź grałaś w którąś z nich: Ronja córka zbójnika / Gilbert Goodmate w obronie fungorii / Złoto i chwała Droga do Eldorado

2. Czy ze względu na swój charakter i zamiłowania chciałabyś urodzić się mężczyzną?

3. Czy zauważyłaś w redakcji osoby nieśmiałe i ciche czy jednak wszyscy są dość głośni, towarzyscy i trzymający się w kupie?

4. Co sądzisz o Qn'iku

5. Co sądzisz o grach RPG - Gothic 1 , Gothic 2

czy kojarzysz bądź grałaś w którąś z nich: Ronja córka zbójnika / Gilbert Goodmate w obronie fungorii / Złoto i chwała Droga do Eldorado

W pierwszą i drugą grałam (w życiu bym o tym nie pamiętała, gdybyś mi nie przypomniał smile_prosty.gif), trzecia nic mi nie mówi.

Czy ze względu na swój charakter i zamiłowania chciałabyś urodzić się mężczyzną?

Co?! Nigdy.

Czy zauważyłaś w redakcji osoby nieśmiałe i ciche czy jednak wszyscy są dość głośni, towarzyscy i trzymający się w kupie?

Zauważyłam. smile_prosty.gif Ale nawet takie osoby 'trzymają się w kupie'.

Co sądzisz o grach RPG - Gothic 1 , Gothic 2

Grałam tylko w jedynkę i to krótko. Nie leży mi kompletnie.

trzecia nic mi nie mówi

Szkoda bo trzecia jak dla mnie najciekawsza i najfajniejsza.

1. Co sądzisz o zrobieniu swojego FAQ pytań i odpowiedzi w tym wątku. Przynajmniej dużo osób by się powstrzymało od tych samych pytań.

2. Czy oglądasz bądź znasz osoby z polskiej sceny youtube jak np. RockAlone2k, Rojo, Shogun1978, NiekrytyKrytyk, Klocuch12? Jakie masz zdanie na ich temat?

3, Czy pokażesz nam jak wyglądasz czy jednak nie będziesz tego robić tak jak Smuggler?

4. Pamiętam, że kiedyś był w CDA artykuł: Z shoutganem i w spódnicy, ty go napisałaś? Pamiętasz ten artykuł?

Co sądzisz o zrobieniu swojego FAQ pytań i odpowiedzi w tym wątku. Przynajmniej dużo osób by się powstrzymało od tych samych pytań.

Póki co to tylko kilka stron tematu. Pomyślę o tym za pół roku.

Czy oglądasz bądź znasz osoby z polskiej sceny youtube jak np. RockAlone2k, Rojo, Shogun1978, NiekrytyKrytyk, Klocuch12?

Wiem, że istnieją, ale nie śledzę.

Czy pokażesz nam jak wyglądasz czy jednak nie będziesz tego robić tak jak Smuggler?

Ktoś już się dokopał do mojego facebooka, więc chyba nie jest to niewykonalne wink_prosty.gif Nie zamierzam ukrywać swojej tożsamości ani wizerunku, jeśli o to pytasz, ale nie zamierzam też nim rzucać na prawo i lewo. Prędzejczy później pewnie się Wam pokażę.

Pamiętam, że kiedyś był w CDA artykuł: Z shoutganem i w spódnicy, ty go napisałaś? Pamiętasz ten artykuł?

Czytałam wszystkie artykuły z tej serii. Nie są mojego autorstwa, jestem w redakcji dopiero od kilku miesięcy.

Czy Twoja obecność w redakcji doprowadziła do zdjęcia słynnego, "seksistowskiego"* plakatu przedstawiającego Dodę?

*No przynajmniej zdaniem feministek takie plakaty są seksitowskie...

Edited by Otton

Czy Twoja obecność w redakcji doprowadziła do zdjęcia słynnego, "seksistowskiego"* plakatu przedstawiającego Dodę?

Sugerujesz, że teraz ja powinnam się tam znaleźć? ;) Chyba jednak wolę, żeby wisiała tam Doda.

1. Co sądzisz o zrobieniu swojego FAQ pytań i odpowiedzi w tym wątku. Przynajmniej dużo osób by się powstrzymało od tych samych pytań.

Jak ktoś jest na tyle tępy, że nie jest w stanie skorzystać z opcji 'Szukaj', to i do FAQ nie będzie zaglądał wink_prosty2.gif

• Upvote 1

1. Z kim w redakcji CDA masz najlepszy kontakt i się najlepiej dogadujesz?

2. Masz chłopaka albo męża?

3. Czy łamigłówki i zagadki w grach przygodowych przechodzisz sama czy jednak skorzystałaś z poradnika gdy gdzieś utknęłaś?

4. Czy codziennie w redakcji jest dostawa pizzy?

5. Jak u ciebie z nałogami typu alkohol, papierosy?

Z kim w redakcji CDA masz najlepszy kontakt i się najlepiej dogadujesz?

Z enkim. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam całą ekipę.

Masz chłopaka albo męża?

O ślubie zacznę myśleć po trzydziestce, więc nie próbuj mi się oświadczać wink_prosty.gif

Czy łamigłówki i zagadki w grach przygodowych przechodzisz sama czy jednak skorzystałaś z poradnika gdy gdzieś utknęłaś?

Jestem absolutnie antyporadnikowa. Ale raz czy dwa zdarzyło mi się utknąć na amen i po kilku dniach męczarni skorzystałam z solucji.

Czy codziennie w redakcji jest dostawa pizzy?

Nie.

Jak u ciebie z nałogami typu alkohol, papierosy?

Nie jestem uzależniona od żadnej substancji.

Posiadasz jakieś tytuły RPG godne polecenia na te listopadowo-grudniowe zimne wieczory?

Na długie zimowe wieczory polecam prawdziwe RPG-i z kartami postaci i kostkami smile_prosty.gif

• Upvote 1

Ok, ok. Moja obecność nie doprowadziła do zdjęcia, więcej niż jedno zdjęcie plakatu zostało zrobione wcześniej ;)

Skoro mówisz, że o ślubie pomyślisz po trzydziestce to ile moja droga masz lat?

Edited by Alceadias

Nie jestem okrutna, tylko leniwa i wredna.

Dlaczego?

Bo lubię, bo mogę, bo chcę. Ty też jesteś leniwy do tego stopnia, że nie chce Ci się poświęcić 3 minut, aby przejrzeć wcześniejsze strony. Więc nie licz na to, że ja poświęcę je na odpowiedź na Twoje pytanie :)

Masz w awatarze Garfielda i o to pytasz? jezyk2.GIF

Touche!

• Upvote 1

I umiem kłamać jak Garfield wink_prosty2.gif

Mało przekonująco wink_prosty.gif

Tak ci się tylko wydaje ;-)Ale nie mam ochoty teraz opowiadać o moim Wielkim Kłamstwie... :-D

I ponieważ NIE JESTEM leniwy przejrzałem temat ;-)