Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Grałam w dwie pierwsze części (w pierwszą jakieś 2 godziny, w drugą tylko trochę) i nie rozumiem fenomenu. wink_prosty.gif Nie mój typ horroru i trójki już mi się nawet nie chce odpalać. Wolę klasyczne horrory, a jump scare'ów nie szanuję, bo to pójście na łatwiznę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania! :)

Wspomnialas, ze lubisz muzyke filmowa. Czy masz na mysli konkretne sciezki dzwiekowe z filmu jak np. Gladiator, Bodyguard i Titanic, czy tez moze o kompozycje takich tworcow jak Two Steps From Hell i Immediate Music, nazywane muzyka trailerowa?

Czy uzywasz orbitreka i jak czesto? A moze jest to narzedzie tortur, ktore stoi przykryte przescieradlem i kontakty z nim ograniczasz do minimum? Pytam, bo sie do tego sprzetu za Chiny przekonac nigdy nie moglem, w przeciwnienstwie do rowerku czy biezni.

Jaka gre masz aktualnie na tapecie (poza LoL) lub tez jakie tytuly bys mi polecila jako warte ogrania na dzien dzisiejszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki filmowej, chodziło mi o muzykę z konkretnych filmów. Taki choćby "Kongres", "Źródło" czy "Hero" (Tan Dun).

Z orbitrekiem to jest tak, że po tym, jak go kupiłam, korzystam z niego sporadycznie, bo dziwnym trafem mojej przyjaciółce akurat zachciało się wspólnych ćwiczeń, więc ciśniemy Chodakowską. W teorii staram się ćwiczyć co drugi dzień, w praktyce różnie z tym bywa. wink_prosty.gif ale orbitrekowi nie jest smutno, bo nie tylko ja z niego korzystam.

W tej chwili ogrywam Infinite Crisis, któremu do LoL-a bardzo blisko. Dziś grałam do 2 w nocy i to najprzyjemniejsza po LoL-u Moba, z jaką miałam do czynienia. Świetny balans obrażenia/hapeki, duża dynamika, fajnie zaprojektowane postacie (z kombosami wewnątrzpostaciowymi) - wszystko to, czego mi brakowało w HotS. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że ktoś nie potrafi zrozumieć "subiektywnej opinii". Pisząc recenzję, należy ją napisać rzetelnie, zaś ta od This War of Mine rzeczywiście jest pełna bardzo głupich stwierdzeń. Poza tym - skoro ktoś zaczyna grać w grę, która miała pokazać wojnę to czemu oczekuje radości i różu? To najzwyklejsza głupota i taka osoba nie powinna się w ogóle brać za recenzowanie takiej gry. To po prostu żenada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na Wykopie kręcą gównoburzę z Tobą w roli głównej, śmieszne ludziki nie potrafią zrozumieć subiektywnych opinii wink_prosty.gif.

http://www.wykop.pl/...er-w-cd-action/

Uzasadnioną gównoburzę jak już.

Przejście Mamy w 1.5h w The Binding of Isaac: Rebirth oznacza dla 9kier koniec fabuły co jest, cytuję, "dla roguelike'a grzechem śmiertelnym". To też subiektywna opinia? Mam na Steamie przegrane 150h i zostało mi teoretycznie 7% gry, jednak to zajmie około 50h minimum. Jeden z najlepszych roguelike'ów ostatnich lat to według niej kał?

Nie zacznę nawet tematu This War of Mine, bo to już woła o pomstę do nieba. Kobieta powinna wrócić do kuchni albo do Simsów, bo na grach nie zna się wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na Wykopie kręcą gównoburzę z Tobą w roli głównej, śmieszne ludziki nie potrafią zrozumieć subiektywnych opinii wink_prosty.gif.

http://www.wykop.pl/...er-w-cd-action/

Uzasadnioną gównoburzę jak już.

Przejście Mamy w 1.5h w The Binding of Isaac: Rebirth oznacza dla 9kier koniec fabuły co jest, cytuję "dla roguelike'a grzech śmiertelny". To też subiektywna opinia? Mam na Steamie przegrane 150h i zostało mi teoretycznie 7% gry, jednak to zajmie około 50h minimum. Jeden z najlepszych roguelike'ów ostatnich lat to według niej kał?

Nie zacznę nawet tematu This War of Mine, bo to już woła o pomstę do nieba. Kobieta powinna wrócić do kuchni albo do Simsów, bo na grach nie zna się wcale.

Gość piszący "ów Ta pani" wie lepiej jak sie pisze teksty. "Bynajmniej dla niego" :) [smg]

Niestety, równocześnie zgadzam się z przedmówcą, że ów Ta pani nie nadaje się do recenzowania gier, ze względu na zbyt populistyczne podejście do gier, gównoburza jest jak najbardziej uzasadniona, wymieniłbym parę recenzji, które ledwo, co przeczytałem z pod jej pędzla, co mi spędziło sen z pod powiek. Nie wierzę, po prostu, że takie głupoty i durnoty wypisane są. Kiedyś był naprawdę bardzo wysoki poziom recenzji i pisma, a tak jak takie Berliny czy 9kiery - to serio odpuszczam ich czytanie, bo nie jest to ani recenzja, a nie subiektywne opinie, a prędzej tylko ich własne widzimisię, taka prawda, a szkoda, że nic w tym kierunku nie zrobili, nie czytając opinii czytelników i wszystkich komentarzy, które naprawdę wiele wznosiły z pełną argumentacją z dużą siłą przebicia. Cóż nic z tym się nie zrobi i każdy swoje robi i co chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie rozumiecie jednej fundamentalnej rzeczy: recenzja jest zbiorem subiektywnych opinii i odczuc autora na konkretny temat. Macie prawo krytykowac jakakolwiek recenzje ale twierdzenie, ze taki tekst nie powinien znalezc sie w pismie jest calkowicie nie na miejscu.

Nie rozumiem tez waszych podstawowych zarzutów: oczekiwanie radości i różu, populizm (??)? Patos produkcji jest odczuwalny, a postacie w grze nie sa zadnymi bohaterami, tylko ludzmi starajacymi sie przezyc; mozna tez ukazac pozytywne strony w tym przypadku- ot, chocby braterstwo i pojednanie ludzi. Co do populizmu- brak slow, kolego. Polecam poczytac czym jest populizm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzja jest zbiorem subiektywnych opinii i odczuc autora na konkretny temat

I właśnie dlatego 9kier jest teraz (słusznie) recenzowana...

Jesli "recenzowanie" to obrzucanie inwektywami, to masz racje. [smg]

@UP: o ile dobrze wiem, Howkin raczej kulturalnie wyraził swoją opinię...

Nie od dziś wiadomo, że "nowa ekipa" kompletnie się nie nadaje do pisania tekstów. Niestety - dla mnie czasy świetności tego pisma bezpowrotnie przeminęły...

Aha, no tak... Co by żyć w zgodzie z tematem: lubisz swoją pracę, czy jesteś raczej typem wyrobnika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro się robi, patrząc na to jak ludzie obruszają się (chociaż czy ja bym nazwał ten NIEuzasadniony krytycyzm ludzkim... w sumie, tak), bo ktoś nie przeszedł w 100 milionach procentów ich ukochanego tytułu, żeby wyrazić swoją opinię. To nie jest tytuł, który wymaga nie wiadomo, jakiej interpretacji.

Ja wierzę, ba, wiem, że to beztrosko napisane nie było.

Przepraszam, jako gracz, za wszystkich nienawistników, którzy lubują się zwać "specjalistami", a w przeważającej większości, ani nie grali w ten tytuł, ani nawet nie przeczytali tej recenzji.

Nie przejmuj się ;)

Pytanie z innej dziedziny: czy rzuciłaś się w wir treningów i notowania każdego rezultatu po przejściu przez waszą redakcję tych wszystkich przyrządów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo przykro jest, jak co niektórzy brną w błoto dalej i bronią pani 9Kier, bo nie umieją przyznać, że ta recenzja nie jest po prostu rzetelnie napisana. Wiem, że recka jest subiektywna, ale to nie znaczy, że cała merytoryka tekstu musi być na poziomie szamba.

"Merytoryka tekstu na poziomie szamba" a poza tym recenzja "nierzetelna". Porazajace argumenty, nic tylko usiasc (na szambie) i polemizowac. LOL. [smg]

Pani ocenia grę, a my oceniamy Pani recenzję. Zawsze tak było, jest i będzie.

Ona napisala recenzje a wy obrzucacie ją "merytoryka szamba" bo smiala miec inne niz wy zdanie. Owszem, tak bylo jest i bedzie, bo durniow nigdy nie zabraknie. [smg]

Wiedziałem smg, że nadal będziesz brnąć dalej i nieudolnie bronić swojej koleżanki z pracy. Lecisz na dno razem z tą gazetą. Jeśli dostanę bana, trudno. I tak tu praktycznie już nie wchodzę. No i ludzie się dowiedzą że lecą warny za dyskutowanie z modami smile_prosty.gif)

Idz sie poskarz. 90 dni urlopu. Sayonara. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...