Jump to content

Recommended Posts

Czy smalą do Ciebie cholewki koledzy z pracy?

Nie, tylko koleżanki.

Jak odczułaś imprezę CD-Action EXPO?

BTW: Pamiętasz nas? tongue_prosty.gif

Ba!

Miałam motyle w brzuchu i w pięty mi poszło. ;) A poważnie - strasznie fajna. Co prawda nie mogłam się jak czytelnicy bawić przez cały dzień (taki już urok bycia orgiem), ale i tak bawiłam się świetnie!

Kiedyś bardzo intensywnie tańczyłam, lecz od paru miesięcy nie tańczę w ogóle. Za to staram się być trzy razy w tygodniu na basenie (choć na aquaaerobiku, a nie popływać) i od czasu do czasu zmęczyć Chodakowską wink_prosty.gif (To ostatnie w jednym z dwóch trybów: albo codziennie, gdy nie idę na basen, albo wcale). Ogólnie bliskie mi są wszelakie fitnessy. A, i regularnie biegam na przystanek autobusowy.

Bardziej efektywne byłoby bieganie za autobusem :)

Na jaką książkę Kinga bardziej czekasz? Pan Mercedes czy Revival? Jak myślisz która z nich będzie lepsza?

Nie czekam na żadną bardziej, bo zbyt mało o tych książkach wiem, ale zdecydowanie klimatem bardziej podchodzi mi 'Revival'. Lubię grzebanie w religii. 'Pan Mercedes' wydaje mi się strasznie nijakie póki co.

Tymczasem do mojego zbioru dołączyło kilka dni temu '4 po północy' i powoli kończę czytać 'Longoliery'. Kurczę, jak ja lubię starego Kinga. :)

Chciałbym zapytać, jak wygląda komentowanie listów w AR. Czy spotykacie się z Mr. Jedi i Smuggler'em i komentujecie czy też odbywa się to drogą elektroniczną? Oczywiście jeśli to nie tajemnica służbowa. wink_prosty.gif

Edited by Kirrin

Jeśli Smuggler jest w pobliżu, to mnie ciśnie o dopiski. A Mr. Jedi dostaje plik w .doc, bo przecież bez sensu byłoby go ściągać do redakcji na dopisanie kilku zdań. Generalnie zasada jest taka: kto ostatni widzi plik, ten ma ostatnie słowo ;)

Znasz kogoś z forumowiczów/moderatorów osobiście? Nie wliczając oczywiście redaktorów korzystających z FA.

Ave 9kier

Mam dwa pytania dotyczące Company of Heroes (jedynki). Czy zdarza się Tobię tą cześć raz na jakiś czas "odświeżyć"? Sprawdzałaś może któryś z modów do CoH'a? (np:Blizkrieg)

CoH jest super, ale wychodzi za dużo fajnych gier, żebym miała czas odświeżać tytuły sprzed lat. Co do modów ogólnie ? meh. smile_prosty.gif

Witam

Przeczytałem właśnie recenzje Wildstara i troszkę mi zabrakło informacji o serverach - czy jest jakoś tłoczno. I czy długo się czeka w kolejce do bg i tych przygód

Na początku były duże problemy z tłumami, ale teraz wszystko śmiga. :) Kolejki zależą pewnie od klasy, ale my z enkorem czekaliśmy naprawdę po kilkanaście sekund.