Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Hejj 9kier smile_prosty.gif

W jakim wieku zaczęłaś grać i kiedy zrozumiałaś, że chcesz robić to co robisz?

nie zauważyłam tego pytania. smile_prosty.gif

Poważnie wpadłam w granie wraz z pójściem do podstawówki (czytaj: wraz z kupnem peceta), wcześniej obserwowałam tylko moich grających starszych kuzynów i chodziłam grać do kolegów :} Co do dziennikarstwa, wiedziałam, że chcę pisać, od kiedy skończyłam 8 lat (+/- jakieś drobne), więc można powiedzieć, że mniej więcej wtedy, kiedy zaczęłam grać. Ale niemal do końca studiów nie wiedziałam, że połączę obie te pasje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trapi mnie jedno pytanie.Jesteś "ekspertem" od przygodówek i MMO.Nie jest czasem tak ,że jesteś sterowana na najbardziej nudne gry (Sorka fani przygodówek,tylko pytam) i "szowinistczne" machlojki?Serio ten gatunek Cię kręci a może grasz w inne gatunki gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnudniejsze są symulatory i gry sportowe - i uwierz, gdyby ktoś chciał wcisnąć mi coś takiego, krzyczałabym bardzo głośno. Ale na szczęście do przygodówek nie ma wielkiej kolejki, a ten gatunek naprawdę lubię. Co nie oznacza, że gram tylko w przygodówki - czasem lubię sobie postrzelać, czasem mam ochotę na RTS-a, no i oczywiście namiętnie gram w LoL-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię erpegi, choć grywam w nie mało, a akurat Elder Scrollsy mnie nie jarają kompletnie. Przygodę z serią zaczęłam i skończyłam na Morrowindzie dawno temu i to się najpewniej szybko nie zmieni. Natomiast stare erpegi w rodzaju Baldurów czy hybrydy typu Mass Effect ? to bardziej moje klimaty.

No i oczywiście papierowe, bo wolę, jak się turla kostkami po stole smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, ale nie jest to mój pierwszy, drugi ani trzeci (ani czwarty i piąty smile_prosty.gif) wybór, bo hack'n'slashe mnie nudzą na dłuższą metę.

To dla mnie gatunek odmóżdżająco-relaksujący (wczoraj zainstalowałam Torchlighta 2 i mam nadzieję, że pomoże mi przetrwać deadline). Akceptowalny jedynie w co-opie, bo to jeden z niewielu gatunków, przy których fabuła mnie tak mało obchodzi... smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałaś książki o Wiedźminie i Pieśń Lodu i Ognia? Jak tak, co uważasz za lepsze? (Ja Wieśka. tongue_prosty.gif)

Czytałam wszystkie Wiedźminy, z opowiadaniami i Sezonem burz włącznie, i bardzo mi odpowiada styl Sapkowskiego, ale jeśli chodzi o mój kontakt z Pieśnią lodu i ognia, ograniczył się do pierwszego sezonu serialu, więc porównania się nie podejmę.

Mam dość fajne zdjęcie czy będzie mogło znaleźć się w kolejnym cda?

link:

http://imgur.com/Lviy2J4

Ja robiłem

Nie mnie o to pytaj. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...