Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Nie wiem, co lubisz. To the Moon? The Book of Unwritten Tales? Superbrothers: Sword and Sworcery? The Walking Dead? Botanicula? smile_prosty.gif Gray Matter mnie zaciekawiło, ale ostatecznie ominęło.

Edit: plus może to, co było na płycie z urodzinowym ekszynem: A House in California.

Ostatnio więcej czasu spędzam przy różnogatunkowych indykach, niekoniecznie nowych, niż przy przygodówkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pannę 9kier , pozwolę zapytać jaki gatunek gier jest tobie najbardziej bliski , wolisz gry akcji , czy spokojniejsze przygodówki

Dzięki za pozwolenie, z chęcią skorzystam:

Jaki gatunek gier jest tobie najbardziej bliski , wolisz gry akcji, czy spokojniejsze przygodówki?

A mniej trollersko: witam kawalera, pozwolę <kawalerowi> kliknąć raz lewym przyciskiem myszy i sprawdzić w rubryce 'ulubiony gatunek' albo przeszukać temat, wpisując słowo 'gatunek'.

9Kier wybierasz się na konwent Animatsuri???

Na pewno nie. Nie kręci mnie specjalnie anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zdań pomiędzy Tobą, a użytkownikiem o nicku wlochatyjoe mnie po prostu rozwaliła.

Ale chciałem spytać o coś innego:

W najnowszym numerze CDA pojawił się Twój tekst, w którym piszesz o różnych narkotykach (prawdziwych i fikcyjnych), z jakimi możemy się spotkać w grach komputerowych. W tekście tym opisujesz również pokrótce, jakie efekty odczuwa człowiek po zażyciu pewnych narkotyków (m.in. marihuany, LSD, oraz magicznych grzybków). W związku z tym mam następujące pytanie: skąd czerpałaś wiedzę o tym, co czują ludzie po zażyciu tych narkotyków? Czy ze specjalistycznej literatury czy może raczej, jakby to powiedzieć, z osobistych doświadczeń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze raz odnieść się do Twojego artykułu o narkotykach. Napisałaś w nim, że grą, w jakiej możemy spotkać grzyby halucynogenne jest Super Mario Bros. Gdy to przeczytałem, bardzo się zdziwiłem. No bo faktycznie, Mario może w tej grze zbierać grzyby, które sprawiają, że staje się on większy i jest w stanie niszczyć ceglane murki, ale nigdzie nie jest powiedziane, że są to grzyby halucynogenne. W tym wywiadzie

( http://www.1up.com/n...s-25th-miyamoto ) Shigeru Miyamoto stwierdził, że pomysł na power-upy zmieniające wielkość Mario zaczerpnął z opowieści ludowych, w których bohaterowie znajdowali w lesie niezwykłe grzyby. Tak więc pytam się, na jakiej podstawie stwierdziłaś, że grzyby zbierane w grze Super Mario Bros to grzyby halucynogenne? I czy nie uważasz, że pisząc taki artykuł mogłaś zaszkodzić grom z tego cyklu? Przecież nie trudno sobie wyobrazić, że jakiś Prof.S.Jonalista przeczyta Twój tekst, po czym rozpocznie nagonkę na gry o Super Mario twierdząc, że zachęca się w nich dzieci do spożywania narkotyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często grasz w gry F2P? Mam tu na myśli produkcje typu BF Heroes, LoL itd.

W BF Heroes nie gram już od bardzo dawna. Co do LoL-a - codziennie. Kilka razy dziennie. Czasem wcale. Wydaje mi się, że zdążyłam się uzależnić wink_prosty.gif

Chciałbym jeszcze raz odnieść się do Twojego artykułu o narkotykach. Napisałaś w nim, że grą, w jakiej możemy spotkać grzyby halucynogenne jest Super Mario Bros. Gdy to przeczytałem, bardzo się zdziwiłem. No bo faktycznie, Mario może w tej grze zbierać grzyby, które sprawiają, że staje się on większy i jest w stanie niszczyć ceglane murki, ale nigdzie nie jest powiedziane, że są to grzyby halucynogenne. W tym wywiadzie

( http://www.1up.com/n...s-25th-miyamoto ) Shigeru Miyamoto stwierdził, że pomysł na power-upy zmieniające wielkość Mario zaczerpnął z opowieści ludowych, w których bohaterowie znajdowali w lesie niezwykłe grzyby. Tak więc pytam się, na jakiej podstawie stwierdziłaś, że grzyby zbierane w grze Super Mario Bros to grzyby halucynogenne? I czy nie uważasz, że pisząc taki artykuł mogłaś zaszkodzić grom z tego cyklu? Przecież nie trudno sobie wyobrazić, że jakiś Prof.S.Jonalista przeczyta Twój tekst, po czym rozpocznie nagonkę na gry o Super Mario twierdząc, że zachęca się w nich dzieci do spożywania narkotyków.

Akurat fragment o Mario pisany był bardzo luźno 'kiedy Mario złapie grzyba...' i jeśli ktoś nie wyłapie żartu, będzie to świadczyło tylko o braku kompetencji czytelniczych. Nie trzeba chyba za każdym razem wrzucać emotek, żeby ludzie nie brali czegoś na poważnie, nie? Przynajmniej taką mam nadzieję

Inna sprawa, że co teoretyk wymyśli, praktyk udowodni - jeśli ktoś chce znaleźć dowód, że w serii propaguje się narkotyki, uwierz mi, znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 9kier,

jestem Deekin. Potężny czarodziejski smok... Może słyszałaś już o Deekinie i o jego przygodach?... Deekin chciałby wiedzieć czy lubisz Deekina? Bo Deekin bardzo Cię lubi. Deekin także uwielbia czytać Twoje teksty... Wiesz, ze Deekin też umie pisać. Napisał już wiele książek... Deekin kocha również podróże. Zwiedził już chyba cały świat... a może Deekin się myli?... Deekin już nie pamięta dokładnie. A czy Ty także lubisz podróżować? Czy jest jakieś miejsce, które chciałabyś odwiedzić? (może z Deekinem icon_redface.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...