Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Nie grasz w platformówki poza Ori? To dlatego, że nie lubisz platformówek oprócz Ori, czy dlatego, że Ori zamiotło wszystkie inne?

Dlatego, że nie lubię platformówek. Z reguły szybko mnie nudzą i męczą, więc w nie nie gram. :) Mario i Ori to dwa wyjątki, które sprawiają mi przyjemność. Od razu proszę wszystkich, którzy będą czytać tę wypowiedź: nie polecajcie mi żadnych platformówek, bo i tak w nie nie zagram. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy jest to celowe, czy "dam wam kilka strzępów, bo mi się nie chce wymyślać, a wy będziecie nadinterpretować". ;) Z reguły fabuły podane na tacy, z niesamowitymi twistami, odbieram lepiej właśnie z tego względu, że tę drugą opcję znacznie trudniej dobrze zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Różnie, choć w taką pogodę jak teraz preferuję leginsy i ciepłe sweterki. :)

2. Nie mam takiej listy, ale gdybym miała wybierać raz-raz, postawiłabym na kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Afryki Subsaharyjskiej.

3. Sporo, głównie do jedzenia. ;)

4. Raz tak, raz nie...

5. ...jak każdy normalny człowiek. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące sprzętu. Czy uważa Pani, że dobry (czyt. drogi) zestaw mysz + klawiatura jest niezbędny do zawodowego grania?

Czy praca w redakcji cd-action to ta, o której Pani marzyła idąc na studia?

Od jak dawna Pani w niej pracuje?

Ok, koniec pytań bo zaczynam być upierdliwy ;)

P.S Pani recenzje są najlepsze :) lubię je czytać nawet jeśli dotyczą gier, które zupełnie mnie nie interesują. (Czyli przygodowych)

PPS Ale ten tekst jest drętwy. Kultura zabrania mi jednak, niestety, przejść na na mniej oficjalną formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dziękuję za ciepłe słowa. :3 I mów mi na ty, nie wygłupiaj się. tongue_prosty.gif

Co to znaczy zawodowe granie? Masz na myśli pracę w redakcji czy profesjonalnych graczy? Bo jeśli masz na myśli granie w gry do recenzji, moim zdaniem w ogóle nie potrzeba drogiego sprzętu. Przez cały czas mojej pracy w redakcji (odpowiadając na inne pytanie - pojawiłam się w niej w maju 2012, kiedy przyszłam na praktyki) korzystałam jeszcze do niedawna z najtańszej myszy Razera, która z dodatkowych przycisków miała tylko rolkę, ale odmówiła współpracy po latach zarzynania jej w rozmaitych grach. smile_prosty.gif A z klawiatury korzystam TYLKO laptopowej, chyba że policzy się tę redakcyjną, ale na niej i tak głównie piszę, bo grać wolę w domu. Jeśli zaś chodzi o profesjonalnych graczy, nie mam pojęcia, ale domyślam się, że jednak takie parametry jak czułość robią różnicę w e-sporcie.

Idąc na studia, chciałam pracować jako dziennikarka prasowa. Nie miałam pojęcia, że wyląduję w redakcji, głównie dlatego, że byłam przekonana jeszcze wtedy, że mieści się w Warszawie. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. To przecież sama prawda :D . Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Miło jest wiedzieć co chce się robić w życiu już w tak młodym wieku (czytałem początkowe posty). Ja chodzę do liceum i jeszcze nie wiem :( . Do końca roku szkolnego trzeba wybrać, a ja mam pustkę w głowie. No, trochę się o sobie rozpisałem, a ten temat przecież jest o Tobie :) . A pytanka :

1. Jaką szkołę średnią ukończyłaś?

2. Jaki masz telefon?

3. Lubisz etui do telefonów? (Ja muszę mieć bo wszystko to, co drogie wylatuje mi z rąk :D )

4. Słuchasz może Nightwishu? Ale tych starych kawałków, bo tych nowych, z wokalistą nie da się słuchać.

5. Grywasz czasem w szachy?

6. Wolisz 60 fps na minimalnych czy 30 na wysokich ustawieniach graficznych? A może Twój laptop jest na tyle mocny, że da radę we wszystkim na ultra w 60 fps?

7. Ile litrów kawy dziennie wypijasz, żeby rano wstać do pracy?

8. Lubiłaś chodzić do szkoły? Jeśli tak to na jakim etapie edukacji?

9.Lubisz odpisywać na forum czy w środku się denerwujesz, że nie chcesz, ale musisz (głupie pytanie, przecież wiadomo co odpowiesz)

10. Od zawsze jesteś tak pozytywnie nastawiona do życia czy coś miało na to wpływ?

11. Nie za dużo tych pytań? Może następnym razem rozłożyć na części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gorzowskie 2 LO i super je wspominam.

2. LG Spirit, ale nie przywiązuję do tego większej wagi.

3. Zawsze mam telefon w pokrowcu, który służy mi również za portfel.

4. Bogowie, nie, nie cierpiałam jej wokalu.

5. Już nie, ale grywałam.

6. Niestety czeka mnie wymiana sprzętu. Wolę 30 na wysokich ustawieniach, nie widzę różnicy między 30 a 60 tak długo, jak chodzi mi płynnie. wink_prosty.gif

7. W ogóle nie piję kawy. Co parę dni piję energetyka w redakcji.

8. Bardzo lubiłam swoje liceum. Wcześniej - nie pamiętam, czy lubiłam, ale pewnie nie, kto normalny lubi chodzić do szkoły. wink_prosty.gif

9. Zależy, kto i o co pyta. wink_prosty.gif

10. Nie, kiedyś byłam mroczna i cierpiąca.

11. Sam sobie odpowiedz.

smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź :) .

Jakie książki lubisz czytać? Ja mogę polecić autora Deana Koontza (jeśli chciałabyś sprawdzić to polecam tytuł "przepowiednia") , a 2 autor, którego mogę polecić to Lee Child . Sensacje/kryminały tego drugiego autora to jedyne tego typu książki, które lubię czytać. (Polecam "poziom śmierci")

Wolisz książki papierowe czy czytniki e-book ?

Jednak lepiej rozłożyć na części. Seryjnie wygląda to jak wywiad ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2016 o 21:58, xeinap napisał:

Polecisz mi jakieś dobre książki? :) . Dla mnie również gatunek nie ma znaczenia.

Dobranoc.

Nie dałeś mi żadnych wytycznych, więc nic Ci nie polecę, sorry. :)

3 godziny temu, derder napisał:

9kier możesz zrobić recenzję gry Lego Jurassic World ?

A muszę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie nieco techniczne, związane ze streamowaniem, o którym ostatnio pisałaś w CDA. Czy OBS da się skonfigurować tak by dało radę nagrywać/streamować w 720p na platformie opartej o AMD Phenom X2, czy lepiej sobie ten soft odpuścić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Trudno mi powiedzieć, bo nie mam sprzętu z takim procesorem. Ale powiem tak: jako że to, czy stream Ci będzie śmigał w 720p, zależy od wielu różnych czynników (specyfikacja kompa, łącze, wybrana gra itp.), a nie tylko od procesora, najlepiej będzie, jeśli po prostu ściągniesz OBS-a, który przecież jest darmowy, i przetestujesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ? prowadzę stronę zajmująca się grą w ligę po godzinach w PES 2017 oraz PES 6 ,chciałbym poprosić abyście umieścili jakieś info o takiej stronie że są takie rozgrywki dla każdego posiadacza danej gry PES .jestem fanem  waszego pisma od dawna kupuje wasz numer .byście mi pomogli ja też mogę was na stronie wyświetlać wasza reklamę  na pewno ktoś  się skusi do zakupu prenumeraty ,gra nas sporo bo i na pc jak i na ps4 proszę o szybką odp można na numer gg .49053504 .oto strona na której jestem adminem www.pesworld.pl  mile widziany sponsoring na nagrody za wygranie lig itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...