Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Ja tak bardziej informacyjnie, niż z pytaniem wink_prosty.gif

Z tego co zrozumiałem, pod recenzją HotS'a piszesz, że supporty mają za mało powera i nie da się nimi dobrze grać (inaczej niż supportując).

Dobrze, zarzucaj mi brak skilla, jeśli masz ochotę, nie wiem nawet, jak odpowiadać na taki zarzut. Pograłam przez kilkadziesiąt godzin różnymi rolami i takie mam odczucia. Supporty są cholernie mocne, jeśli chodzi o leczenie, tarcze itp., ale nie jeśli chodzi o obrażenia. (Co czuć zwłaszcza w teamfightach). Inna sprawa jest taka, że od HotS-a odstrasza mnie m.in. to, że chciałabym wyższych zadawanych obrażeń w ogóle.

PS Dla mnie wewnątrzpostaciowe kombosy w HotS-ie w zasadzie nie istnieją (upgrade'y trochę to ratują, ale nie do końca), więc i tu się nie zgodzę. smile_prosty.gif I uwierz, ogarniałam postaci, jakimi grałam, bo bohaterowie z HotS-a do skomplikowanych nie należą.

Nie słuchaj się złych userów przyprawiających mi gębę. smile_prosty.gif A twoje odpowiedzi o tym jak dostałaś pracę w CDA były mistrzowskie i zabawne. A o to przecież w AR chodzi.

Nie słucham nikogo. Oceniam to, co widzę. wink_prosty.gif Dzięki za miłe słowa. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny gameplay (czy raczej komentarz) Lego minifigures... pokaż innym (szczególnie Enkiemu "kłaniam się nisko" :P ) jak w nudny obowiązek włożyć trochę pomysłu i serca.

O matkO!!... jaka fajna blondynka blink_prosty.gif to tak wakacyjnie (od słońca cool_prosty.gif ) czy na dłuższą metę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie az wszedlem na FB (co dla mnie jest juz sporym osiagnieciem) zeby zobaczyc Twoj nowy image. Szczerze? Wygladasz zdecydowanie mniej mhroczno. Ode mnie propsy za nowy kolor. :) A co do Fallout Shelter, to nie pytaj, kobiety w Falloucie maja przede wszystkim rodzic dzieci, a nie zajmowac sie meskimi rzeczami. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie dziś zrobiłam sobie inny, jaśniejszy i wyglądam trochę bardziej jak Riven. ;)

Riven_0.jpg

A co do Fallout Shelter, to nie pytaj, kobiety w Falloucie maja przede wszystkim rodzic dzieci, a nie zajmowac sie meskimi rzeczami. wink_prosty.gif

Myślałam, że w życiu też! A serio, nie uważam, aby Fallout Shelter dyskryminował kobiety bardziej niż facetów. Tzn. dyskryminuje obie płcie po równo, bo nie mają żadnych preferencji, żadnej wolnej woli i wystarczy odpowiednio długo potrzymać ludzi w jednym pokoju, żeby zaczęli uprawiać seks. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pozniej facet sobie wraca spokojnie do pracy i jest w 100% sprawny, a kobeta dostaje zolty sweter i w razie pozaru, napadu bandytow czy plagi insektow tylko biega w kolko z rekami w gorze i wola o pomoc, nawet jesli w kieszeni ma wyrzutnie kierowanych pociskow Fat Man... Takie toto nieudolne i bezsilne sie okazuje byc. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może pracować normalnie, to akurat realistyczne nawet, że ucieka od zagrożenia. ;) Na szczęście nawet dwie osoby sobie potrafią poradzić z tymi pożarami i innym robactwem, więc taka kobieta w ciąży machająca tylko rękami to żadna strata. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co powiesz kiedy/jesli dorobisz sie 60+ mieszkancow krypty i odwiedzi Cie trio Deathclawow. W przeciwienstwie do bandytow nie siedza w pomieszczeniu z wrotami walczac z ochrona, tylko po chwili przenosza sie do nastepnego i potem do kolejnego itd. Kazda para uzbrojonych rak sie wtedy liczy, a ciezarne dezerteruja i opuszczaja sasiadow w potrzebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladasz zdecydowanie mniej mhroczno.

Chyba mniej nerdowsko raczej chytry.gif

dorobisz sie 60+ mieszkancow krypty i odwiedzi Cie trio Deathclawow. .... po chwili przenosza sie do nastepnego i potem do kolejnego

Aaaa... to o tym mi moje dziecię ostatnio opowiadało. Na bandytów miał już opracowany schemat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo 9kier się przefarbowała i juz tłumy moderatorów i userów ściągają majtki przez głowę w jej wątku.icon_wink.gif Jako że jestem jej platonicznym psychofanem to i ja ściągnę zaglądając na fejsa. - Co prawda wolę brunetki, ale 9kier należy do osób, które zdobią szatę, więc ona zaaawsze wygląda bardzo ładnie (za wyjątkiem filmiku w którym usmiecha się w aparaciku do prostowania zębów i kojarzy mi się z okładką doom3 tongue_prosty.gif ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandyci też biegają od pomieszczenia do pomieszczenia.

O tym nie wiedzialem - u mnie zawsze padaja juz w pomieszczeniu w wrotami do krypty. Natomiast Deathclawy sa duzo silniejszymi skurczybykami i zanim padna, to zazwyczaj udaje im sie dotrzec do drugiego poziomu schronu.

Wygladasz zdecydowanie mniej mhroczno.

Chyba mniej nerdowsko raczej chytry.gif

Co to za nerd bez minimum 10 kilogramow nadwagi, pryszyczy i okularow. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladasz zdecydowanie mniej mhroczno.

Chyba mniej nerdowsko raczej chytry.gif

Serio od koloru włosów zależy, czy ktoś wygląda na nerda? :D

Co prawda wolę brunetki, ale 9kier należy do osób, które zdobią szatę, więc ona zaaawsze wygląda bardzo ładnie (za wyjątkiem filmiku w którym usmiecha się w aparaciku do prostowania zębów i kojarzy mi się z okładką doom3 tongue_prosty.gif ).

Ej, dzięki! :P

Bandyci też biegają od pomieszczenia do pomieszczenia.

O tym nie wiedzialem - u mnie zawsze padaja juz w pomieszczeniu w wrotami do krypty. Natomiast Deathclawy sa duzo silniejszymi skurczybykami i zanim padna, to zazwyczaj udaje im sie dotrzec do drugiego poziomu schronu.

Ja tam nie trzymam ludzi w przedsionku, bo mi szkoda ich nieróbstwa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 9kierwink_prosty.gif

Mam kilka pytań:

1.Zbliża się koniec roku czas podsumowań jakie gry są twoimi faworytami do gry roku 2015?

2.Czy grałaś w grę Heart of Darkness ?

3.Jakie tematy chciałabyś poruszyć w felietonach w CD-Action?

4.Czy znasz jakąś grę której dałabyś ocenę 10 teraz po upływie czasu a która kiedyś nie dostała 10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Armikroga w tym numerze napisałaś że można grę przejść bez znalezienia "tego czarno-różowego retroczegoś".

Po pierwsze jak i gdzie można to coś znaleźć? Ten pojazd? Przeszedłem grę ale go przeoczyłem. Po drugie, gdzie Ty tam widzisz różowy kolor? ;> Tam jest czerń i złoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 9kierwink_prosty.gif

Mam kilka pytań:

1.Zbliża się koniec roku czas podsumowań jakie gry są twoimi faworytami do gry roku 2015?

2.Czy grałaś w grę Heart of Darkness ?

3.Jakie tematy chciałabyś poruszyć w felietonach w CD-Action?

4.Czy znasz jakąś grę której dałabyś ocenę 10 teraz po upływie czasu a która kiedyś nie dostała 10?

1. Musiałabym przejrzeć bardzo dokładnie wszystkie numery CDA, zobaczyć, co powystawiałam, przypomnieć sobie dlaczego i zanotować, czego jeszcze nie zdążyłam ograć (Wiedźmina choćby). Kiedy przeglądam pobieżnie, na myśl przychodzą mi Tales from the Borderlands, Crypt of the Necrodancer, Massive Chalice, The Book of Unwritten Tales 2, Infinite Crisis (smutne, biorąc pod uwagę zamknięcie serwerów), Invisible, Inc., Her Story, Mad Max, Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach. Pewnie się w tym zamknę, bo wciąź nie rozbudowałam komputera pod Wiedźmina. :)

2. Nie.

3. Jak będę miała jakiś świetny pomysł, znajdziesz go na łamach. :)

4. League of Legends!

W recenzji Armikroga w tym numerze napisałaś że można grę przejść bez znalezienia "tego czarno-różowego retroczegoś". Po pierwsze jak i gdzie można to coś znaleźć? Ten pojazd? Przeszedłem grę ale go przeoczyłem. Po drugie, gdzie Ty tam widzisz różowy kolor? ;> Tam jest czerń i złoto.

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć i nie masz ochoty już szukać, podzielę się tym spoilerem:

w jednym z pomieszczeń (niedaleko tej zagadki, co do której nie wiedziałam, że jest interaktywna) wystaje z sufitu rura, której nie użyłeś ani razu w grze. Kiedy ją klikniesz, znajdziesz się koło pojazdu. :)

Co do kolorystyki, ja ją skojarzyłam z takim bardzo bladym różem wpadającym w kremowy. Taka kolorystyka jak tej sukienki.

dr2105v1.jpg

A przynajmniej tak wygląda na moim monitorze na screenie, który specjalnie znalazłam. :) I w niektórych miejscach ma ewidentnie różowawy odcień, ale bierz pod uwagę to, że korzystam z laptopa z nieskalibrowanym monitorem. :D

Również miałbym pyt. jeżeli zainteresowała ciebie seria Life is Strange to chciałbym spytać o twą opinię na temat tej gry i czy dało by się znaleźć np w najnowszym numerze twą recenzję wszystkich 5 epizodów

Pozdrawiam

Recenzję Life Is Strange przygotowuje Papkin, ale jeśli zdążę ograć (na razie zrobiłam tylko pierwszy epizod, bo taki mam system: najpierw jeden dla sprawdzenia, potem reszta po premierze ostatniego odcinka), dopiszę minirecenzję. Jeśli nie, przynajmniej nagram jakiś gameplay z komentarzem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...