Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Dość duży problem z pobieraniem różnyh rzeczy...

Polecane posty

Od pewnego czasu coś mam nie tak z łączem... W FireFox na stronie www.dsl.cz, mam transfer raz 700Kb a raz 111Kb, ale dobra, to nie ważne, jak ściągam przez FlashGet'a to mam transfer 60KB, 70KB, nawet 90KB, i tu się zaczyna zabawa... Pobrałem to :

http://www.instalki.pl/gry/download/strzel...Duty_4_Demo.php

pobrałem 4 razy, i cały czas błąd w archiwom, to samo z adobe cs2, pobieralem z 3 źródeł i to samo...

Więc juz nie wiem, czemu tak jest, czy to moze byc wirus????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, ściągasz FlashGetem i otwierasz kilka połączeń do jednego pliku (jety - nie wiem, jak to się nazywa w wersji PL, chyba to opcja "dziel plik na części"). Jeśli tak jest, to nie dziw się, że pliki po złożeniu "do kupy" czasem okazują się uszkodzone - ustaw ilość połączeń na 1, powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję, którą mam na myśli, zaznaczyłem na obrazku:

flashgettv1.th.gif

(to jest to okienko, które wyskakuje, przed rozpoczęciem pobierania pliku). Tylko jedna uwaga - screenshot pochodzi z wersji 1.50, więc nie zagwarantuję, że w innej (nowszej :)) będzie to wyglądało tak samo.

Ja też przez długi czas ściągałem na domyślnych ustawieniach (zdaje się, że wtedy program dzieli plik na 4 części) i nie miałem problemów, ale potem program "zwariował" zaczął uszkadzać (?) ściągane pliki. Zresztą ustawienie tej opcji na 1 (czyli nie dzielenie pliku na części) ma swoje zalety - na stronach zabezpieczonych przed leecherami (jak np. The Underdogs) nie złapie się przypadkowo bana :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...