Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bleub

Co-Relacja Podcast

Polecane posty

Nowy Rok, nowy, 10-ty odcinek - zapraszam na YT:

Czas na refleksje nad upływającym rokiem 2012, wszelakie podsumowania i rankingi solidnie wypełniły dziewiątą odsłonę forumowego podcastu Co-Relacja. Mogło się wydawać, że to przedświąteczne szaleństwo to nasz ostatni tegoroczny akcent. Nic z tych rzeczy! Czterech niestrudzonych muszkieterów ani myśli zasypiać przed choinką i odgrzewanym karpiem i dostarcza Wam kolejną, dziesiątą już dawkę pogaduch growych. Wielki nieobecny ostatniego odcinka, kraven, rehabilituje się jak na gentlemana przystało i dzieli się z nami swoim spojrzeniem na najlepsze gry 2012 roku. Nie mogło również zabraknąć wzmianki o bankructwie jednego z głównych graczy z wydawniczego olimpu - THQ. Czy to definitywny koniec nośnych marek pokroju Saints Row? Nasze portfele pewnie dotkliwie odczuły efekt świątecznych zakupów i wyprzedaży, toteż kącik kolekcjonerski zdaje się nie szaleć ilością wyłuskanych ofert. Mimo to znajdziecie tam przyjemne dla napompowanego do granic przyzwoistości ego okazy do zdobycia. Poza tym co nieco o naszych kolekcjonerkich oczekiwaniach na 2013 rok - mokre sny znajdą swoje odbicie w rzeczywistości? Pogrywanka pęka w szwach, co nie powinno dziwić zważywszy na leniwy charakter Świąt. Tematem odcinka jest niewątpliwie mocno zachwalany shooter od Ubisoft Montreal - Far Cry 3. Czy rozliczne typowania tej pozycji do miana gry roku 2012 to nie przypadkiem efekt tzw. 'świeżej premiery'? Fani trzecioosobowych slasherów oczekujących na zbliżającego się wielkimi krokami DMC winni poświęcić czas na nasze podsumowanie z obcowania z demem. Nie zabrakło również innych głośnych premier tego roku - Forza Horizon, Max Payne 3, Ghost Recon: Future Soldier... Na tym naturalnie nie koniec, o czym przekonacie się słuchając dziesiątego, okrągłego odcinka Co-Relacji!

PS: Osoby biorące udział w naszym konkursie doczekały się rozstrzygnięć, a wyniki zostały ogłoszone na początku odcinka. Gratulujemy wygranej i zapraszamy do kolejnych. A jest na co czekać, bo przy okazji 200 subskrypcji planujemy rozlosować klucz Steam do jednego z najciekawszych sandboxów 2012 roku - Sleeping Dogs!

Rozkład jazdy:

Aktualności:

- Projekt Dizzy Returns anulowany;

- Upadek THQ;

- Ujawnienie alternatywnej okładki Bioshocka Infinite;

- Dirty Bomb: Pierwszy konkretny gameplay z nowej gry twórców Brinka;

- Kravenowe TOP 5 gier roku 2012;

Kącik kolekcjonerski:

- Okazje w sklepach wysyłkowych;

- Nasze największe kolekcjonerskie oczekiwania na przyszły rok;

Pogrywanka:

- Far Cry 3 by Yaper, Kraven & SennseJ

- Demo DMC by SennseJ & Yaper

- Forza Horizon by Yaper

- Max Payne 3 by SennseJ

- Hell Yeah!: Wrath of the Dead Rabbit by Yaper

- Endless Space by Kraven

- Gears of War 2 by SennseJ

- Ghost Recon: Future Soldier by Yaper

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymacie Panowie całkiem fajny poziom ;) Co prawda przez pierwsze 30 minut jest trochę słabo jeśli chodzi o techniczną część podcastu no i te przekleństwa... nie idźcie tą drogą, oczywiście nie jest tak, że musi być totalna cenzura ale też w pewnym momencie było tego za dużo. Ale generalnie jest dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż wszystko (najprawdopodobniej) przez mojego lapka, który chrzanił najpierw rozmowę całej ekipy, potem "tylko" mój głos, od następnego odcinka wszystko wraca do normy i można spodziewać się jakości nie gorszej niż przy 9. odsłonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnaturka_du%25C5%25BCa.png

Podcast dostępny z poziomu

Youtube i Mediafire

Nowy rok przynosi nowe perspektywy dla graczy, co stało się głównym daniem jedenastego już odcinka forumowego podcastu Co-Relacja, który z lekkim poślizgiem trafia na antenę. Do odsłuchu zapraszają

bleub, Yaper, SennseJ, kraven oraz gościnnie lubro.

Języczkiem zainteresowania tego odcinka Co-Relacji stały się zapowiedzi nowych mini konsol - od Gamesticka, przez Nvidia Shield, na Steamboxie kończąc. To niewątpliwie ciekawe sprzęty, ale czy zawojują w tegorocznej wojnie o klienta? Spieszymy z własnymi przemyśleniami, które ubogaca tym razem kolejny już gość - lubro, doskonale znany forumowiczom jako ekspert w dziedzinie gier wyścigowych oraz mistrz trafnych komentarzy newsów. Za jego sprawą gry wyścigowe doczekały się solidnego kącika w Pogrywance. Dowiecie się, w co warto grać, na co czekać, na co niekoniecznie. Początek roku przyniósł również zapowiedzi dwóch kolekcjonerek całkiem nośnych marek - czy nowe edycje specjalne Dead Island i Dead Space warte są takich zaszczytów? Naturalnie, nie mogło zabraknąć krótkiego komentarza odnośnie teasera Cyberpunka 2077 oraz insynuacji związanych z Wiedźminem 3. Na deser posłuchacie relacji z pierwszej ręki nt. kolekcjonerki Max Payne 3, a Pogrywanka przyniesie kilka zdań o Journey, FTL: Faster Than Light, demie Ni No Kuni, Spec Ops: The Line i wielu innych, równie ciekawych produkcjach.

Enjoy!

O czym posłuchasz w Co-Relacji #11?

Co w branży piszczy :

- Wstęp [od 0:30]

- Kickstarterowe powiedzenie zbiórek na War of the Overworld i GODUS [od 2:32]

- Teaser trailera Cyberpunk 2077 i prawdopodobna zapowiedź Wiedźmina 3 [od 3:18]

- Duchowy spadkobierca Tormenta zapowiedziany [od 8:33]

- Illumiroom [od 10:38]

- Gamestick [od 14:19]

- Nvidia Shield [od 18:24]

- Steambox: nowe informacje i Piston: minikomputer od Valve [od 21:40]

- Voodoo [od 26:18]

Kącik Kolekcjonerski :

- okazje w sklepach wysyłkowych; [od 28:47]

- Znamy skład Dead Space 3 Dev Team Edition [od 32:47]

- Ujawnienie zawartości amerykańskiej edycji Rigor Mortis Dead Island: Riptide [od 40:40]

- Max Payne 3 Special Edition okiem Co-Relacji [od 44:14]

Pogrywanka :

- GoldenEye 007: Reloaded by kraven [51:02]

- Kącik wyścigowy lubro [od 57:30]

- Journey by SennseJ, Yaper & lubro [od 72:25]

- Demo Ni No Kuni by SennseJ & Yaper [od 80:25]

- Faster Than Light by bleub & lubro [od 85:48]

- Gears of War 3 by SennseJ & Yaper [od 91:48]

- Spec Ops: The Line by SennseJ & Yaper [od 99:28]

- Outtake [od 108:26]

Naturalnie zapraszamy do komentowania zarówno tutaj, w tym temacie, jak i na naszym Youtubowym kanale. Wszelakie opinie mile widziane, zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Mile widziane również info. o długości nagrania i przerywników muzycznych - wciąż eksperymentujemy i bawimy się konwencją.

Wykorzystane utwory muzyczne:

DenDerty - Makrovit

Mr. Spastic - Quest,

The J. Arthur Keenes Band - Expelling Bee

Dano - Realm of Zeltros

Dano - Bit by Bits

Whersmydope - Solar mountain

Dano - Dream Player

Dano - The Owl named Orion

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem Waszym stałym sluchaczem to wypadałoby mi wyrazić swoją opinię na temat Waszego projektu wink_prosty.gif

Panowie - powiem szczerze - słucha się Was bardzo dobrze ok.gif Podoba mi się Wasze zaangażowanie - pokazaliście że słomiany zapał Was nie dotyczy (bądź co bądź ponad 10 odcinków to nie jest mało). Widać (a raczej słychać) że lubicie to co robicie - i tak trzymać smile_prosty.gif Nie jestem wymagającym słuchaczem i nie lubię narzekać, więc w temacie długości podcastu i przerywników muzycznych powiem tylko tyle: jak dla mnie jest dobrze. Nie lubię słuchać Waszego projektu "na raty", w związku z czym idealnie umila mi on czas podróży z domu na uczelnię i z powrotem - właśnie wtedy najczęściej słucham nowych odcinków. Miło też że od czasu do czasu udaje się Wam zapraszać gościnnie nowe osoby.

Podsumowując: jest dobrze i oby tak dalej wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry odcinek. Właśnie czułem, że pojawi się u Was lubro, bo zawsze tak razem mi się kojarzyliście. Wy, czyli Sergi (który tutaj jednak nie występuje), Yaper, bleub i lubro. Nie wiem nawet czemu, pewnie dlatego, że aktywnie udzielaliście się w tematach konsolowych. Wracając do odcinka - parę fragmentów mnie znudziło, ale ogólnie jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o te tematy, które mnie interesują, np. Kącik Kolekcjonerski, bo ze mnie taki kolekcjoner, jak z Komorowskiego Hitman. ;) Innym oczywiście mogą się te fragmenty podobać, jednak dla mnie nie są ciekawe. Ale, jak już mówiłem, odcinek bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kącik kolekcjonerski to nasze oczko w głowie - to właśnie dzięki szałowi na bogate edycje zrodził się pomysł kręcenia podcastów. Ramy czasowe umożliwiają szybkie pomijanie tematów nas nie interesujących :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnaturka_du%25C5%25BCa.png

Podcast dostępny z poziomu

Youtube i Mediafire

Mnóstwo kolekcjonerek do obgadania, kontrowersje związane z mikropłatnościami w Dead Space 3 i hojnie obdażone przez naturę kadłubki - czyli chleb powszedni Co-Relacji! Do odsłuchu zapraszają

bleub, Yaper oraz SennseJ

Marketingowa ofensywa związana z wiosennymi premierami megahitów przynosi pokłosie w postaci imponujących edycji specjalnych i kolekcjonerskich. To właśnie one są głównymi bohaterami dwunastego już odcinka podcastu Co-Relacja. Niestrudzona trójka w osobach bleuba, Yapera i SennseJa ponarzeka lub wyrazi swój zachwyt nad wydaniami takich pozycji jak 'The Last of Us', 'Dead Island: Riptide', czy 'Metal Gear Rising: Revengeance'. Nie zabrakło również solidnej dawki okazji w sklepach wysyłkowych - amatorzy świetnych kolekcjonerek, które są coraz rzadziej spotykane powinni być usatysfakcjonowani. Pogrywanka serwuje wrażenia z pachnących świeżością trzech wersji demonstracyjnych nadchodzących tytułów. Ponadto Yaper nadrabia zaległości na PS3 i zachwyca się 'Heavy Rain' oraz grami z serii 'Killzone'. Natomiast bleub robi zakupy w Biedronce i wybiera się na 'Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży'. SennseJ kwituje cały ten jarmark 'InFamousem' i 'Black Mesa'. Naturalnie to nie wszystko, co możecie znaleźć w najnowszym odcinku.

W ostatniej chwili okazało się iż Kraven nie może z nami nagrywać 12. odcinka, niemniej z pewnością powróci w następnej odsłonie z podwójnym zapałem

wink_prosty.gif

Enjoy!

O czym posłuchasz w Co-Relacji #12?

Co w branży piszczy :

- Wstęp; [od 0:30]

- Krótkie newsy; [od 3:24]

- Mikropłatności w Dead Space 3; [od 8:52]

- Zapowiedź Resident Evil: Revelations na pecety i konsole stacjonarne; [od 14:00]

Kącik Kolekcjonerski :

- Okazje w sklepach wysyłkowych; [od 18:40]

- Zamówienia przedpremierowe EK God of War: Ascension na amazon.co.uk już dostępne; [od 24:50]

- Potwierdzona data premiery i zawartość kolekcjonerek Injustice: Gods Among Us; [od 27:47]

- Dead Island Riptide w edycjach Zombie Bait & Survivor; [od 32:25]

- Edycje Kolekcjonerskie The Last of US dla USA i Europy; [od 38:16]

- Lampa plazmowa w specjalnej edycji MGR: Revengeance; [od 44:35]

- Defiance: edycje Collector's & Ultimate ujawnione; [od 46:27]

- Japońskie specjalki Resident Evil: Revelations; [od 49:00]

Pogrywanka :

- InFamous & Black Mesa by SennseJ; [od 53:00 i 65:17]

Klllzone 2 & 3, XCOM: Enemy Unknown, Heavy Rain oraz dema Metal Gear Rising: Revengeance, Dead Space 3 & The Cave by Yaper; [72:32, 88:10, 110:27, 100:33, 102:50 & 108:40]

Off-Road Drive, beta Smite oraz demo RaceRoom Racing Experience [118:27, 128:50 & 130:00]

- Outtake [od 135:00]

P.S. Hej hej, małe ogłoszenie parafialne - znowu przytrafiła nam się złośliwość rzeczy martwych i plik z drugą częścią pogrywanki od Yapera okazała się być błędnie zapisana, przez co musieliśmy ratować się awaryjnym nagraniem, którego to jakość nie jest najlepsza. Jeżeli aspekty techniczne mocno wam przeszkadzają - uprzedzamy przed yaperowymi przemyśleniami z drugiej części growej kącika

smile_prosty.gif.

P.S. nr 2: W podcaście wkradł się okropny błąd - ogrywana przeze mnie wersja RaceRooma to demo, a nie beta, do której odnosiłem się w nagraniu. Nie omieszkam zaznajomić się również z otwartą betą i podzielić się wrażeniami w następnym odcinku (dop. bleub).

P.S. nr 3: Przypadkiem wyskoczyła nam również z line-upu edycja Paladin najnowszego Splinter Cella. Na pewno wspomnimy o niej za 2 tygodnie, w każdym bądź razie - nie kupujcie jej

wink_prosty.gif

Naturalnie zapraszamy do komentowania zarówno tutaj, w tym temacie, jak i na naszym Youtubowym kanale. Wszelakie opinie mile widziane, zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Mile widziane również info. o długości nagrania i przerywników muzycznych - wciąż eksperymentujemy i bawimy się konwencją.

Wykorzystane utwory muzyczne:

DenDerty - Makrovit

Mr. Spastic - Quest,

The J. Arthur Keenes Band - Expelling Bee

Dano - Realm of Zeltros

Dano - I'm gonna go

Fabio Confalone - Darkness

Dano - Remember how it started

Fabio Confalone - Darkness

Roberto Diana - Hot Loop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zmuszony przyznać, że jestem Waszym fanem. Strasznie podoba mi się koncepcja i wykonanie - bardzo fajnie pomyślane, świetnie posegregowane tematycznie i - co dla mnie ważne - nie odnoszę wrażenia, że bleub, który - teoretycznie - jest prowadzącym stoi ponad pozostałych. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że każdy jest na równym poziomie i dlatego tak fajnie mi się to ogląda i autentycznie czekam na kolejne epizody. Merytorycznie jest bardzo fajnie, jeszcze tylko do ogarnięcia kwestie techniczne (by nie było czasem wyraźnych różnic w jakości) i będzie świetnie. Propsuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. W związku z Twoją wskazówką dot. kwestii technicznych - wciąż na tym pracujemy, od następnego odcinka powinno być już wszystko w miarę klarowne, prawdopodobnie będziemy też myśleć nad przejściem na bardziej profesjonalny sprzęt, choć na takie zmiany będziecie pewnie musieli jeszcze trochę poczekać.

Mamy jednakże parę pomysłów na rozwój Co-Relacji, jednym z nich jest wprowadzenie filmików z gier, które omawiamy w danym odcinku jako tła video do naszych odsłon które wstawiamy na Youtube. Postanowiliśmy więc zrobić sondę i zapytać Was, naszą wąską grupkę słuchaczy o zdanie w tej sprawie. Czy taki dodatek przypadłby Wam do gustu, bylibyście nim zainteresowani, czy też raczej uważacie to za zbędny "ficzer" bądź coś wartościowego, z czego jednakże raczej byście nie skorzystali.

Podrzucam więc link do sondy: http://sonda.hanzo.p...82283,5nxL.html i liczę na Waszą pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnaturka_du%25C5%25BCa.png

Podcast dostępny z poziomu

Youtube i Mediafire

Nowe gry, nowe konsole, nowe plotki, nowe zapowiedzi - branża tętni od natłoku informacji różnej maści, co bezlitośnie wykorzystujemy, dzięki czemu 13. odcinek Co-Relacji to prawdziwy wysyp gorącego stuffu. Do odsłuchu zapraszają

bleub, Yaper oraz kraven.

Prawdziwych patriotów ucieszy zapowiedź trzeciego Wiedźmina o podtytule Dziki Gon. Otwarty świat z prawdziwego zdarzenia ma rację bytu w produkcji CDP Red? Nieoficjalnie, ale równie tłusto zapowiadają się plotki o nowych konsolach i grach rzekomo na nie tworzonych. Wisienką na torcie jest PlayStation Meeting - konferencja, na której dowiemy się czegoś wielkiego. Kącik kolekcjonerki tym razem przeżywa kryzys, ale nie oznacza to, że nie znajdziecie tam absolutnie niczego. Łowcy okazji będą zadowoleni z solidnych okazji w sklepach, a my dywagujemy nad preorder packami Tomb Raidera i kolekcjonerką Splinter Cell: Blacklist. Dla zachowania równowagi to Pogrywanka jest przysłowiową kaczką nadziewaną pomarańczami! Temat numeru to zdecydowanie pierwsza ważna premiera 2013 roku - DmC: Devil May Cry okiem Yapera. Równie gorąco zapowiada się obszerny raport z bety Path of Exile oraz RaceRoom Racing Experiernce. Retro powroty zostały zapewnione poprzez takie pozycje jak DiRT 3 od kravena, Half Life 2 od Yapera oraz Test Drive Unlimited od bleuba i Yapera. A to naturalnie nie wszystko, bo w kolejce czeka przegląd gier z PlayStation Plus oraz Symulator Pociągu 2013.

W tym odcinku nieobecny jest SennseJ, postaramy się jednak powrócić od następnej odsłony z całą ekipą!

Enjoy!

O czym posłuchasz w Co-Relacji #13?

Co w branży piszczy:

- Wstępniak; [od 0:30]

- Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiedziany!; [od 6:11]

- Ujawniono datę premiery GTA V; [od 13:30]

- Nowe plotki nt. Playstation 4; [od 16:55]

- Rayman: Legends nie tylko na Wii U; [od 24:26]

- Duchowy następca TD:U w produkcji?; [od 27:36]

Kącik kolekcjonerski:

- Okazje w sklepach wysyłkowych; [od 31:44]

- Przedpremierowe edycje Tomb Raidera w Empiku, MM i Saturn; [od 39:53]

- Splinter Cell: Blacklist Paladin Edition; [od 44:12]

Pogrywanka:

- Devil May Cry by Yaper; [od 51:00]

- DIRT 3 by Kraven; [od 58:40]

- Symulator Pociągu 2013 by Kraven; [od 65:08]

- Guardians of the Middle-Earth by Yaper; [od 73:52]

- F1 Race Stars by Yaper; [od 82:57]

- Test Drive: Unlimited by Yaper & bleub; [od 89:47]

- RaceRoom Racing Experience by bleub; [od 97:16]

- Path of Exile by Yaper; [od 101:38]

- Half-Life 2 by Yaper; [od 112:51]

Naturalnie zapraszamy do komentowania zarówno tutaj, w tym temacie, jak i na naszym Youtubowym kanale. Wszelakie opinie mile widziane, zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Mile widziane również info. o długości nagrania i przerywników muzycznych - wciąż eksperymentujemy i bawimy się konwencją.

Wykorzystane utwory muzyczne:

DenDerty - Makrovit

Mr. Spastic - Quest,

The J. Arthur Keenes Band - Expelling Bee

Dano - Realm of Zeltros

Dano - Deep in blue

Rapture - N39 Surgent DJRapture

Dano - Something strange

Whersmydope - Blew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, jak rozwinie się sytuacja z EK Bioshocka 2. Fajnie, że poruszyliście to w materiale, bo rzeczywiście wydaje się to bardzo dziwne, że nagle tyle tych wydań się pojawiło i to na dodatek w Polsce, bez potrzeby importowania z zagranicy. Zaskakujące, ale jak Yaper zauważył - sprzedawca jest pewny, dlatego chyba nie powinno być żadnych problemów. Strzelam, że uaktywnili się w okresie, kiedy wielkimi krokami zmierza Infinite i wyszli z założenia, że łatwiej im będzie opchnąć ten towar w chwili, kiedy powoli rośnie hype na nowego Bioshocka. Chętnie bym się zaopatrzył w to wydanie z tej przyczyny, że - wstyd się przyznać - nie miałem nic wspólnego z tym tytułem, chętnie bym się sprawdził, a i sama kolekcjonerka wydaje się być cenna, dlatego warto byłoby ją mieć w swoim zbiorze.

Fajne tematy w Pogrywance. Opinia Yapera odnośnie DmC zainteresowała mnie, ale nie jestem fanem tego gatunku, niemniej jakbym trafił na pudełkowe wydanie w fajnej cenie, to chyba warto poświęcić temu chwilkę. Również wstyd się przyznać do jednej rzeczy: jakiś czas temu pisałem w jednym z tematów o kolekcji gier, że przy zakupie GTA IV sprzedawca, który spóźnił się kilka dni z wysyłką, w ramach rekompensaty dorzucił TDU, TDU Megapack i Grid. Nie miałem jeszcze okazji zmierzyć się w Test Drive Unlimited, ale widzę, że baaaardzo dużo mnie ominęło.

A tak swoja drogą mam znajomego, który jest zafascynowany pociągami i na każdej wyprzedaży steamowskiej numer jeden na jego liście życzeń to nowe trasy do Symulatora. Także z pewnością takich ludzi jest więcej, ale przyznam, że ceny za dodatki do gry są naprawdę ogromne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry odcinek. Muszę się pochwalić, że cały obejrzałem. smile_prosty.gif Ale ta początkowa muzyczka to niezła psychodela. biggrin_prosty.gif

Gratki, jest mi i chłopakom niezmiernie miło smile_prosty.gif. Co do drugiej części Twej wypowiedzi - chodzi Ci o powitalną muzyczkę na wstęp, podkład przy wstępnie czy też utwór z pierwszej przerwy muzycznej smile_prosty.gif?

Ciekawi mnie, jak rozwinie się sytuacja z EK Bioshocka 2. Fajnie, że poruszyliście to w materiale, bo rzeczywiście wydaje się to bardzo dziwne, że nagle tyle tych wydań się pojawiło i to na dodatek w Polsce, bez potrzeby importowania z zagranicy. Zaskakujące, ale jak Yaper zauważył - sprzedawca jest pewny, dlatego chyba nie powinno być żadnych problemów. Strzelam, że uaktywnili się w okresie, kiedy wielkimi krokami zmierza Infinite i wyszli z założenia, że łatwiej im będzie opchnąć ten towar w chwili, kiedy powoli rośnie hype na nowego Bioshocka.

Być może tak, choć do marzec już za pasem a im zeszła tylko jedna, jedyna sztuka z pokaźnej puli 40 egzemplarzy, popyt nie jest więc chyba tak duży jak się spodziewano. Mogę chyba zdradzić że wstępne negocjacje pozwoliły zejść z ceny pojedynczej sztuki o 4 dyszki, zastanawia mnie więc za ile udało mi się uzyskać cały ten pakiet. Cała sprawa wygląda dosyć dziwnie smile_prosty.gif

Chętnie bym się zaopatrzył w to wydanie z tej przyczyny, że - wstyd się przyznać - nie miałem nic wspólnego z tym tytułem, chętnie bym się sprawdził, a i sama kolekcjonerka wydaje się być cenna, dlatego warto byłoby ją mieć w swoim zbiorze.

Jak najbardziej, gra cechuje się interesującą historią, fantastycznym lore i niegłupimi mechanizmami rozgrywki, kolekcjonerkę natomiast wielokrotnie już zachwalaliśmy i w moim rankingu EK stoi ona bardzo, bardzo wysoko.

I guyz, jeszcze raz przepraszam za jakość mojego nagrania w ostatnim odcinku, zdawałem sobie z tego sprawę jeszcze przed samym nagrywaniem, jednak dopiero przy obróbce wyszło na jaw jak badziewny jest efekt końcowy confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...