Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Euro Truck Simulator (seria)

Polecane posty

Można Można wink_prosty.gif Radio w TDU jest bliskie idealu ( brakuje sterowania pilotem ;p )... a tak na poważnie własne radiostacje internetowe ( trzeba edytować plik \\Twoj profil\Documents\Euro truck simulator 2\live_steams.sii

wystarczy otworzyć plik w notatniku

BTW w samej grze bodajże jest instrukcja jak to robić choć najłatwiej Aktualizować radio w samej grze i potem zamienić niechciane radia na swoje ulubione ... ( radia z tego co wiem muszą być w formacie mp3 .. Te co nadają w AAC i innych mogą nie działać )

rzecz jasna można też wrzucić Mp3 do katalogu Twoj profil\Documents\Euro truck simulator 2\music i korzystać z odtwarzacza mp3... BTW ( nie sprawdzalem czy wystarczy wrzucić playliste np z winampa.. ale wydaje mi się ze trzeba mp3 bezpośrednio skopiować do katalogu )

Są też gotowce pliku live_steam.sii w internecie ( np z radiami z polski ( Eski .. Jedynka - Czwórka ) itp :) google Ci podpowie jak coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja edytowalem plik i zadnych problemow nie bylo... czasami moze przeskakiwac jak bp samo radio badz internet nawala tak mialem z bassdrive.. czasami cos "zbraklo" mocy i wtedy laczylo z nastepnym radiem.. ale ogolnie dzialo sie to naprawde rzadko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nano360 i inni, którym zdarzały się problemy z patchem:

SCS na swoim blogu następnego dnia napisało, że dostali sporą liczbę "zażaleń" na patch 1.2.5 i tego samego dnia wypuścili fix'a, z którego instalacją już żadnych problemów nie było. Łapcie: http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

Jeśli jednak patch Wam jakoś się zainstalował, to już ten nowszy nie jest konieczny, bo nic nowego nie wprowadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Sam myślałem nad zakupem tego tytułu (szczególnie, za tak niską cenę). Klucze podaje się na stronie producenta (nie na Steamie), więc nie wydaje mi się, aby było to coś nielegalnego. Wolałbym jednak, aby wypowiedział się ktoś obeznany w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - jak to jest z ADR'ami ? (ETS 2)

Wpakowałem punkt w materiały wybuchowe a mimo tego nie mam żadnych przewozów z owymi materiałami. Nic a nic

Tak wgl to one są jakoś oznaczone na liście przesyłek ? (np tym znaczkiem od klasy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że od premiery minęło trochę czasu to twórcy dalej rozwijają swój produkt i przygotowują kolejne ambitne projekty.

Zapraszam na małe podsumowanie:

-W kolejnym patchu możemy spodziewać się dodania licencjonowanych modeli Volvo, dodatkowo możemy spodziewać się ulepszeń interfejsu.

-Twórcy jasno przyznali że zamierzają wydać rozszerzenia mapy w postaci płatnych DLC, mam jednak nadzieję że ukażą się one również w wersji pudełkowej. Chciałbym zobaczyć dodatek z półwyspem Iberyjskim i krajami Skandynawskimi, a jeszcze bardziej dodatek skupiający się na Europie wschodniej z licencjonowanymi ciężarówkami, to byłoby coś wink_prosty2.gif ! Szczegółowe informacje o rozszerzeniach i prawdopodobnie screeny zostaną opublikowane na początku roku 2013.

-Teraz czas na informację która przy odrobinie wyobraźni wgniata w fotel. Producenci pochwalili się wykupieniem domen o nazwach "American Truck Simulator", "Euro Coach Simulator" i "World of Trucks", studząc entuzjazm informuję że twórcy zastrzegli iż są to jedynie plany i projekty nie zostały jeszcze zatwierdzone. Mimo to wszystko wskazuje na to, że SCS chce wrócić do korzeni tworząc symulator ciężarówki w USA, a także symulator autokaru i prawdopodobnie Truck-MMO(?), cóż jeśli poziom gier będzie taki sam albo nawet lepszy niż w ETS2 to szykują się najlepsze symulatory w historii!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka Forza Horizon, ale za kierownicą wielkiej ciężarówki? Otwarty świat, licencjonowane wozy, widok z kokpitu, tysiące kilometrów do przejechania, masa miejscowości i różnorodność ładunków... Rozmarzyłem się :) .

A w ogóle, czy coś wiadomo na temat wydania Euro Truck Simulator 2 na konsolę Xbox 360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie symulatory od SCS pozostają pecetowe, o wersji na konsole nic nie wiadomo, chociaż przyznam że byłoby to ciekawe doświadczenie.

Pozostaje jedynie czekać na informacje o tych nowych projektach, przemierzanie Ameryki na silniku graficznym ETS 2 to byłoby naprawdę coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz a najwygodniej jest na kierownicy.

No wiadomo że na kierownicy, ale wiesz, ja wogóle nie gram w samochodówki, więc kupno kierownicy nie ma sensu. Ale na padzie też jest spoko, bo można gałką dostosować czy chcesz lekko czy mocno skręcić. Takich wygód niestety na klawiaturze nie ma. Jeszcze jedno. Widziałem gameplaye, ale na każdym na kierownicy nie ma rąk. Wygląda to dość głupio, może da się włączyć w menu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...