Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Mevole

Polecane posty

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

no albo poczekać na pacha do x-fire.

niestety prawda jest że Xfire ma swoje bugi które przeszkadzają w graniu lub wręcz nie dają grać ;/ miałem tak swego czasu z ET . "X" wyrzucał wiadomość o błędzie i tyle dało się grać ;/

Radze poczekać do aktualizacji albo reinstalować XFire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo poczekać na pacha do x-fire.

niestety prawda jest że Xfire ma swoje bugi które przeszkadzają w graniu lub wręcz nie dają grać ;/ miałem tak swego czasu z ET . "X" wyrzucał wiadomość o błędzie i tyle dało się grać ;/

Radze poczekać do aktualizacji albo reinstalować XFire.

No to czekam,bo reinstalowałem już wiele razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam X-fire do gier, chociaż sam muszę z niego korzystać( mój klan tego wymaga). To prawda, że są częste bugi itp. Czasem jak się Xfire zwiesi to cały komp staje... I tym podobne. Może niedługo jakiś patch.. Poczekamy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam X-fire do gier, chociaż sam muszę z niego korzystać( mój klan tego wymaga). To prawda, że są częste bugi itp. Czasem jak się Xfire zwiesi to cały komp staje... I tym podobne. Może niedługo jakiś patch.. Poczekamy zobaczymy.

Masz słabego peceta i tyle, pewnie masz za mało RAM'u lub Ghz. U mnie i moich znajomych tak z xf sie nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się popsuło i muszę zrobić reinstala :(, ale nie chcę tracić swojego poziomu w MP. Które pliki trzeba zachować?

P.S. Wie ktoś czego to może być przyczyna? cod4errornm3.th.png

Dokładna ścieżka do folderu w którym znajdują się Twoje save'y prezentuje się następująco: :\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles , oczywiście przed pierwszym dwukropkiem musi znaleźć się litera dysku na którym masz zainstalowaną grę . W folderze "profiles" znajduje się folder(lub foldery) w którym znajduje się kolejny folder noszący taką samą nazwę jaką nosi interesujący Cię profil. W nim znajdują się zapisy zarówno z singleplayera jak i profil z multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słabego peceta i tyle, pewnie masz za mało RAM'u lub Ghz. U mnie i moich znajomych tak z xf sie nie dzieje.

Athlon x2 4400+

2Gb DDR2 800mhz

8600GT 256 mb Gddr3

Jeśli on jest słaby do xfire to ja nie wiem czy nie musze z NASA pc sprowadzić.

Do Vasco:

Gdybyś przeczytał cały temat to byś wiedział, że na poprzedniej stronie podałem jedno z rozwiązań...

Ale masz jeszcze raz: zamiana 3mp.exe na 3mp.bak. Tam gdzies w plikach gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on jest słaby do xfire to ja nie wiem czy nie musze z NASA pc sprowadzić.

Nie mów o takich bzdurach. Mam trzy super komputery z czego jeden jest tak zaśmiecony że czyszczenie go by mi zajeło z dwa dni. Drugi zaś używam do biurowych rzeczy (też mam tam dużo bzdur). Jednak na każdym nie wystąpił błąd z xf. To też może być u ciebie problem z internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się popsuło i muszę zrobić reinstala :(, ale nie chcę tracić swojego poziomu w MP. Które pliki trzeba zachować?

P.S. Wie ktoś czego to może być przyczyna? cod4errornm3.th.png

Mnie co jakiś czas wywala z gry z takim błędem.Jedyne co udało mi się dowiedzieć to to że jest to coś z ustawieniami karty dźwiękowej.Jeżeli masz dźwiękówkę realteka podobno wystarczą nowe stery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów o takich bzdurach. Mam trzy super komputery z czego jeden jest tak zaśmiecony że czyszczenie go by mi zajeło z dwa dni. Drugi zaś używam do biurowych rzeczy (też mam tam dużo bzdur). Jednak na każdym nie wystąpił błąd z xf. To też może być u ciebie problem z internetem.

3 super komputery... nie musisz się chwalić, nie na tym forum.

Pingi w grach nie przekraczają 50... Ale problem z internetem. Ok. Swoją drogą nie tylko ja mam malutkie problemy czasem z Xfire. I mogę Ci gwarantować, że to nie są byle jakie komputery. Ale to, że jesteś w jakimś stopniu fanboyem tego programu(bo to sobą prezentujesz, próbując mi wmówić, że mam albo za słaby komputer, albo problemy z netem) nic nie zmieni. Ja mam swoje zdanie na temat tego programu. Ty masz swoje.

I koniec OFFTOPA!

EDIT: Zresztą Twoje 13 lat dużo wskazuje... więc proszę nie kłóć się z osobą, która jest od Ciebie starsza o parę lat. I interesuje się sprzętem jak i softwarem od jakiegoś już czasu. I ma już wyrobione pewne opinie na dany temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Problem polega na tym że po pewnym czasie, jakieś 10 sekund grania ( kiedyś tego nie było, przed zmianą ustawień graficznych ) ekran staje się niebieski i trzeba zrestartować komputer :). Przed zmianą ustawień miałem 512 pamieci RAM, jak zmieniałem na full detale to niemiłosiernie się cieła... Ale po zmianie RAMu na 1GB ustawiłem wszystkie ustawienia na full, działa płynnie ale po 10 sekndach grania, gra się wyłącza :(.

Mój komputer:

Procesor: Mobile AMD Sempron 3100+

RAM: 1 GB

HDD: 80 GB

Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon X700

Windows XP

Płyty głównej nie pamietam :)

Pozdrawiam

nCore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam X-fire do gier, chociaż sam muszę z niego korzystać( mój klan tego wymaga). To prawda, że są częste bugi itp. Czasem jak się Xfire zwiesi to cały komp staje... I tym podobne. Może niedługo jakiś patch.. Poczekamy zobaczymy.

za to ja polecam "Team Speak 2 RC2"

mi nigdy sie nie zawiesił, ani nie wywalił z kanału.Czasami tylko nie można wejśc jak servery sprawdzaja albo coś takiego

Tyle że nie polecam globalnych serverów do CoD4 masa idiotów,wszyscy mówią naraz (araby,niemcy,polacy,angole)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cod4 nie ma aż tak dużych wymagań, ale żeby swobodnie grać niestety 3eba mięc mocniejszą karte. Na przykład ja miałem 8600 Gt którą wymieniam na 8800 GTS TOP. Teraz właśnie czekając na nową karte kumpel dał mi 7300 GT no ale niestety gra się na niej fatalnie w coda NAWET NA MINIMALNYCH USTAWIENIACH GRAFY I TEKSTUR!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy instalacji patcha v 1.6 wystąpił błąd. Obrazek na dole dbc233b4a11f5229.png

Wyskakuje wtedy gdy jest Registering Product. Po kliknieciu ponów próbę to samo po anuluj pyta czy zakończyć instalacje potem TAK i kolejny błąd ( obrazek wyższy ).

Grę mam orginalną oczywiście i wsześniej chulała na patchu 1.7, tylko reinstalowałem grę i teraz nawet nie mogę pograć :( Po nieudanej instalacji chcę włączyć coda ( Sp/MP) to nie znajduje skrótu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem patche najlepiej istalować po koleji tzn ... 1.3 1.4 1.5 1.6 i 1.7 byc może własie nie masz któregoś wczesnijszego i instalujeszgo np : patch 1.6 na 1.4 ...lub masz porostu go wadliwego sciągnij jeszcze raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...