Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Smugglerkowy turniej LoL 2012

Polecane posty

Co prawda do samych Smugglerków jeszcze kawałek, ale już dziś rozpoczynamy pierwszą z atrakcji przewidzianych na tegoroczne wielkie święto FA. Zapraszamy wszystkich fanów gry League of Legends do walki o tytuł najlepszej drużyny Forum Actionum!

Terminarz:

TODO

Podstawowe info:

- Ten turniej to zabawa, a nie walka o złote kalesony. Nie traktujcie go zbyt poważnie! Chodzi głównie o dużo funu w walce z kumplami z forum (i udowodnienie że twój build/champion jest jednak najlepszy biggrin_prosty.gif)

- Drużyny 5v5, Summoners Rift

- Gramy na serwerze EUNE.

- Wszyscy uczestnicy muszą być zarejestrowanymi użytkownikami FA w chwili wywieszenia tego gołoszenia.

- Nagród brak, chyba, że uda się wyciągnąć jakieś kolorowe rangi od admina ;)

- Format turnieju będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn.

W tym temacie można dyskutować o turnieju, zgłaszać się do gry (szukasz drużyny? szukasz gracza do swojej drużyny?), a w przyszłości również komentować mecze. Wkróce powstanie również oficjalny temat do rejestrowania drużyn w którym zamieszczę regulamin.

Ostatnie info - w grze na pewno weźmie udział team moderatorów FA oraz drużyna kruzda. Ponadto najprawdopodobniej przynajmniej część meczów będzie można obejrzeć z komentarzem profesjonalisty z ESL (macha do Main Eventa :D)

Zapraszam wszystkich do zabawy wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdactio...howtopic=157904

http://forum.cdactio...howtopic=157898

W tych dwóch tematach możecie zobaczyć jak to wyglądało rok temu. Forumowa społeczność wokół tej gry się nam rozrosła więc liczę na frekwencję większą niż rok temu. Termin i charakter rozgrywek jeszcze jest do ustalenia i zależy do liczby zgłoszonych drużyn.

Tak więc jeśli ktoś jest chętny do gry z forumowymi kolegami, zgłaszajcie się tu, organizujcie drużyny i czekajcie na temat do rejestracji drużyn.

Pamiętajcie, że każdy z zawodników drużyny musi być zarejestrowanym użytkownikiem forum.

Jeśli macie jakieś pytanie , pytajcie tutaj, do mnie przez PW lub ewentualnie in LoL - kruzd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie już gdybyście chcieli jestescie w stanie złożyć sensowny team. Zagrajcie razem i zbierajcie ludzi z tematu LoLa.

Ja sam ludzi z którymi gram w tym momencie na codzień poznałem na poprzedniej edycji tego turnieju(vide xidi i wojtek2320 aka MainEvent). Choć w byliśmy wtedy oponentami teraz gramy wspólnie. Więc możecie tutaj załapać niezłą zgraną ekipę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kazama z kolegą, Maciej i Kwiatkowski chcecie być ze mną? Potrafię być pomocny dla drużyny a pozycja to najlepiej top, jungla albo mid. Nie lubię być na botlane. Nick w grze SantaFaust. Powysyłajcie mi zaproszenia to je odbiorę i może na PW napiszcie mi termin kiedy byście chcieli rozegrać jakieś próbne mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie zbierał skład - http://www.lolking.net/summoner/eune/25967829#history

Solo top, AD carry i support, to role, w których się sprawdzę. Od biedy mid, ale w jungli jestem dość słaby.

Nie szukam koniecznie pr0 drużyny, która "MUSI" wygrać. Po prostu chciałbym zagrać w tym turnieju ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie zgłoszę się do jakieś drużyny, która bardziej liczy na fun niż na wygraną tongue_prosty.gif Nick Cronopio, poziom 30 od dawna, ELO maksymalne 1300, ale zagrałem tylko kilkanaście gier, bo nie mam stałego teamu, a z randomami nie mam cierpliwości grać w rankedy.

Preferowane role - top, mid, support.

EDIT: Nieaktualne. W turniejowy weekend jestem zajęty, nie można na mnie polegać "czasowo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teamu, nie jestem może jakimś mistrzem, ale potrafię ogarnąć parę postaci. Najlepiej mi idzie na topie, jungli, i ad carry, nie gram na midzie. Profil na lolkingu: http://www.lolking.net/summoner/eune/25240262 . Miałbym wyższe elo, ale głupio pchałem się na rankedy zaraz po wbiciu 30 lvla, przez co musiałem sporo odrabiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady 4.1 i 4.2 są nieprecyzyjne, a przynajmniej nie intuicyjne.

Dla tych, którzy nie wiedzą do czego się odwołuję:

4.1 W przypadku gdy informacja, że któryś z graczy rozłączył się pojawi się przed piątą minutą gry i przed pierwszą krwią gra jest przerywana i rozpoczynana od zera.

4.2 Macie możliwość użycia pauzy, ale maksymalnie do 3minut dla każdej ze stron. Gdy one upłyną gracie w osłabianiu

4.1 Informacja u przeciwników pojawia się 5 min po fakcie, więc nie są w stanie zweryfikować czy przeciwny team mówi prawdę, a w 5 min można wygrać grę.

4.2 3 min? Restart routera i lola tyle zajmie, jeśli ktoś będzie musiał zrestartować kompa, a przypuśćmy mało osób ostatni format i reinstal robiło dzień przed, to osłabi drużynę na parę minut.

Proponuję wydłużyć pauzę do 10-15 min (15 min wydaje się najlepszą opcją), dzięki temu w przypadku wczesnego DC można zapauzować grę, a nie robić remake od razu.

Jeszcze takie inb4, nakładanie daty turnieju z go4lolem może spowodować mniejszą ilość chętnych lub FF w niedziele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.1. Od czego masz czat? Poinformujesz przeciwnika, że jest taka sytuacja i koniec. To jest przyjacielski turniej i tu nawet nagród nie ma, więc spiny nie będzie. Jest to punkt z poprzedniego roku, więc jest trochę wadliwy. Poprawimy.

4.2 A na eslu ile masz dopuszczalnej pauzy???

To są Smugglerki impreza 100000x ważniejsza niż jakieś Go4lole. To jest turniej dla nas forumowiczów, a nie osób napalonych na RP, których i tak tu nie uświadczą :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wprowadzamy poprawki...

A co do nakładania terminu - nikt nie ma czasu grać w tygodniu, a jednak turniej smugglerkowy jest raz do roku, nie co tydzień. Ale jak kto woli w końcu, to jest ZABAWA dla forumowiczów, nie turniej na kase :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nakładania terminu - nikt nie ma czasu grać w tygodniu, a jednak turniej smugglerkowy jest raz do roku, nie co tydzień. Ale jak kto woli w końcu, to jest ZABAWA dla forumowiczów, nie turniej na kase tongue_prosty.gif

Chodziło mi o to, że najlepszym dniem na turniej byłaby sobota.

4.2 A na eslu ile masz dopuszczalnej pauzy???

30 min(nie ma określonego czasu), względnie jak admin uzna, że był abuse pauzy co pewnie oznacza pauzowanie tuż przed lub w trakcie teamfightu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w soboty właśnie jest GoPL4LoL i to wtedy najwięcej polskich graczy bierze w nim udział w przeciwieństwie do niedzielnego Go4LoLa N&E. W niedziele rozegramy mecze finałowe, a w sobotę grupowe, ligowe czy tam drabinkę. Jak na razie są dwie drużyny i co najwyżej możemy sobie z P_aulem pograć show match.

Co do pauzy, zawsze wydawało mi się, że ESL ustawił limit na 3 minuty. Raz czy dwa chyba nawet po czymś takim wysyłaliśmy SS i nigdy nam się Administracja nie przyczepiła. Jednak jakby nie było już zmieniliśmy na max 10 minut dla strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukam chętnych do gry. W grudniu miną dwa lata, jak param się LoL-em, na koncie niemal 400 wygranych gier, rankedy gram od bodaj miesiąca. Od pewnego czasu myślałem o tym, aby zyskać stałych kompanów do gry i wziąć udział w jakimś turnieju - tu mogę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, zwłaszcza że rozgrywki będę odbywać się dla czystej frajdy, to ktoś może mnie weźmie do drużyny xD

Najlepiej idzie mi na midzie, lubię też grać supportami. Czasem wezmę na bota Ezreala, top przypada mi rzadko, a do dżungli nie chodzę, bo nie bardzo mi to idzie. =| Świetnym graczem nie jestem, miewamy momenty lepsze i gorsze, a czasem wolnym nie dysponuję w takim stopniu, żeby trenować po kilka godzin dziennie (choć jak mnie ktoś zechce, to przyłożę się do treningów!).

Mój profil: http://www.lolking.net/summoner/eune/20998041

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...