Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Recommended Posts

Pies pirat <3

@UP, tym razem jednak człowiek chyba faktycznie zastanowi się nad odpowiadaniem w tematach w stylu "kopiuj -> wklej". Będzie pewnie wiele tych samych pytań i nowych tematów niczym druga arcania.

Edited by Sergeyevich

Ja czekam na kolejną porcje "Klucz mi nie dzsiala zlodzieje jedne!!11" oraz "Mam blad pszy instalacji pomuszcie mi plosze i co to fogole znaczy "Wpisz poprawny klucz produktu" ?! bo tagi mam blad". Znowu będę miał dużo pracy na forum wink_prosty.gif

Od czego jest dział reklamacji. Ostatnio mi nie działał do supreme comander 2. Napisałem i podali dobry.

Moje gniewanie sie na Steam nie wynika z koniecznosci aktywacji, ani sciagania. To sa wymogi dzisiejszych czasow.

Chodzi o to, ze Steam nigdy nie pozwala Ci byc wlascicielem programu, a tylko Ci go wypozycza ( za cene wcale nie nizsza)

Ale najlepsze w tym wszystkim, gdy nie masz płyty bo nie działa albo masz nowy komputer to instalujesz i masz gre. Nic nie tracisz chyba że Steam zbankrutuje.

@zlyporucznik teraz to juz tak będzie, mnie odstraszają gry EA tam kupuje sam kod do ściągnięcia gry ale nikt mnie nie zapewni że jakiś nieuczciwy pracownik nie ukradł twojego seriala i nie sprzedał go.

No, no, Black Mesa, panowie - pogratulować. Nie grałem jeszcze i dobrze, że się wstrzymałem. Potraficie zaskoczyć człowieka i poprawić mu humor dobrymi tytułami w następnym numerze.

Jolly Rover nawet nie znam, ale z tego co widzę jest grą przygodową - więc raczej sobie odpuszczę. Dziękuję za uzupełnienie biblioteki steam :) (oby było w waszym magazynie więcej gier na tę platformę)

Edited by Devius

CDA, nareszcie przygodówka- ostatnia była w nr 8/2012. Czułem się taki... wyposzczony... Nie mogę sie doczekać wtorku. Mam nadzieję, że pełniak nr 2 też mnie mile zaskoczy.

Black Mesa świetny mod, prace trwały długo, teraz trzeba poczekać na wydanie koncówki gry, bo mod nie zawiera ostatnich poziomów.

@zlyporucznik to nie są żadne utrudnienia, zawsze masz aktualną wersje gry w odróżnieniu od piratów których nie spatchujesz.

@Kalib tylko dla BM, będziesz miał inne gry zresztą popatrz na cene Painkiller na Steamie. Ogólnie CDa to najlepsze pismo w kraju i jest duzo do czytania.

• Upvote 3

@UP... przestańcie im słodzić jeszcze się rozpuszczą jak dziadowski bicz i będą na kowerze same darmowe klienty do MMO biggrin_prosty.gif Więc panowie jak na razie tytuł najlepszego pisma o grach w kraju wystarczy biggrin_prosty.gif A co do tego point&click'a muszę zmienić zdanie po przeczytaniu recki... bo chyba się bliżej zapoznam z tą gierką tongue_prosty.gif

Ja bym chciał Scarface'a w końcu biggrin_prosty.gif

Po raz kolejny to nie koncert życzeń!

Edited by K0rnik

Grałem kilka miesięcy temu w oryginalnego Painkillera , chętnie zagram znów w jego odświeżoną graficznie wersję. Niestety przygodówek nie trawię , więc się obejdzie bez nich. Czekamy na pełniaka numer 1

jak są dwa gry ze steama to czy będą dwa kody na płytach.Bo w numerze 1/2012 gdy był Saint's Row 2 i Blood Bowl to był kod tylko do Saint's Row 2 a do Blood Bowl trzeba było ściągnąć z Cd-action seriale

Edited by M895