Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

W okrety w zeszycie mogl grac, przy wylaczonym kompie, a co... tongue_prosty.gif

Dziekuje obu panom w imieniu "Schwytanych w sieci" trollface.gif

Rozumiem, że to m.in. do mnie smile_prosty.gif Co prawda winny się tłumaczy, ale spróbuję smile_prosty.gif

Mam pełną świadomość do kiedy potrzebny jest Steam. Mnie mniej więcej chodziło o to, że widzę jak co jakiś czas znajomy w pracy (po kryjomu oczywiście) się produkuje z kolejną nowością, gdyż mieszka w regionie ekonomicznie nieopłacalnym. Rozumiem, że mieszkając w nowoczesnym europejskim mieście trudno jest zrozumieć, że takie miejsca istnieją. A ten przypadek jest o tyle ciekawy, że 100 metrów od nadajnika LTE łącze jest niestabilne, sąsiad ma 10 Mb stałego łącza, a koleś kasę od operatora za niemożność...

Już kończąc, bo znów wyjdzie, że się nie znam smile_prosty.gif chcę powiedzieć, że nie jestem przeciwnikiem STEAM i na moich 512 (teoretycznie mogę mieć 2 Mb, ale powinienem się cieszyć, bo jestem ostatnim do którego dociera sygnał) daje radę. Ja się tylko obawiam, że jak mnie najdzie za X lat na dzisiejszą nowość, to czy będę miał jak ją aktywować. Jest to o tyle prawdopodobne, iż mam gry sprzed 5, 10 lat jeszcze w folii, bo matura, magisterka, albo coś innego odsunęło jej uruchomienie. Założenie zawsze jest, że tą na pewno uruchomię. W tym momencie jestem na etapie sagi Fallout, która też kilka lat odleżała na półce. To w moim tempie świat się zmieni zanim ja będę przy dzisiejszych hitach.

Kompletnie nie na temat, pewnie coś pomieszałem i znów napisałem jakąś herezję, ale chciałem wyjaśnić swoje obawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Kolego, spokojnie. Śmiechłem nie dla tego, że napisałeś coś od rzeczy (koledzy na blogach uświadomili mi, że gry ze Steama można odpalić w trybie offline, więc tu chyba masz rację), ale dla tego, że się walnąłeś i zamiast napisać, że grałeś przy wyłączonym Steamie, napisałeś "grałem przy wyłączonym komputerze". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzę:

Dzięki za Steam. Przypomniałem sobie, że wiele lat temu zrobiłem sobie tam konto i godne uznania, nadal jest ono aktywne. Przypomniałem też sobie, że zapomniałem dlaczego kiedyś wywaliłem ten szit i powody swojej niechęci by do niego wracać. Prosiłbym też jakąś osobę mądrzejszą ode mnie o wskazówkę: co zrobić, by przy uruchamianiu systemu Windows 7 nie wyskakiwało mi okienko logowania do Steam? Automatyczne logowanie nie wchodzi w rachubę. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Poprosić kolegę w Polsce o aktywację Painkilera na naszym koncie Steam. Albo ewentualnie skontaktować się z Ghostem aby on aktywował grę.

Ludzie czy tak trudno przeczytać ten temat żeby znaleźć odpowiedź na nurtujące nas tego typu pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem z wyzej wymienioną grą nie wiem dlaczego ale gdy próbuje zainstalować Painkillera to Steam wyświetla info że gra nie może zostać zainstalowana ponieważ nie miała jeszcze premiery czego nie rozumiem w ogóle .... Jeżeli ktoś miałby pomysł to wdzięczny byłbym za pomoc. niżej zamieszczam screna z problemem

post-832742-0-52468000-1355591515_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...