Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

Śmieszy mnie to, że tak wiele osób ma problemy z uruchomieniem gier.

Po pierwsze jako użytkownicy komputerów, powinni się przyzwyczaić, że nie zawsze wszystko idzie gładko i trzeba się po prostu przyzwyczaić i nauczyć szukać rozwiązań w sieci.

Po drugie jeśli te problemy są dla Was źródłem tak negatywnych emocji, że zachowanie kultury bywa problemem, to przesiądźcie się na konsole, tam wszystko działa od ręki.

Też mam niekiedy problemy z zainstalowaniem gier - zazwyczaj największe problemy zdążają się jednak z wydaniami premierowymi i reedycjami w tanich seriach. Mimo to nie biadolę.

Narzekanie na redakcję CDA z powodu Waszych kłopotów jest śmieszne - przeglądając forum i odpowiadając na setki identycznych tematów, zauważyłem że znacząca większość problemów to wynik Waszego lenistwa i ignorancji w kwestii wymagań sprzętowych danych gier.

Kończąc wylewać swoją frustrację i przechodząc do tematu:

Gry w obecnym numerze to strzał w dziesiątkę - PK to z całej pewności coś wspaniałego, nie dość, że to bardzo dobra gra, to jeszcze w cenie niedostępnej dla reszty świata.

O Wargame nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania, bo gra zdaje się dość rozbudowana i nie mam na nią czasu. To, że obie gry podpinają się pod STEAM, to również świetna sprawa - rozwiązuje to problemy z trudno działającymi płytami (choć w tym numerze wszystko działa), a dodatkowo ułatwia integrację ze społecznością.

Zawartość pisma jak zwykle ciekawa i jestem bardzo zadowolony z tego numeru. Czekam na kolejny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie jeśli te problemy są dla Was źródłem tak negatywnych emocji, że zachowanie kultury bywa problemem, to przesiądźcie się na konsole, tam wszystko działa od ręki.

co żem uczynił w okolicach 2005 definitywnie i jestem rad jak cholera.

Polecam. Orsonek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam mały problem czy kotoś wie jak usunąć ograniczenie ze steama aby można tą gre było zainstalować z innego kraju niż polska?

Sposób na rozwiązanie tego problemu masz opisany... na tej stronie. Poradzisz sobie? Powiedz, że dasz sobie radę.

[DOPISEK]

Wierzymy w Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly Rover - myslalem, ze to bedzie jakies wyzwanie, a to raczej przygodowka dla dzieci w stylu Rozowej Pantery. Przyjemna, ale jednak nie dla mnie. Chociaz skoncze, skoro juz zaczalem.

Painkiller - dwa lata temu przeszedlem pierwowzor i niespecjalnie mi sie teraz chce w wersji HD, ale po kawalku moze jakos to bedzie. Na razie obadalem multi i pierwszy rozdzial. W sumie jak dla mnie to ta gra ma jakies szalone wyzwania. Pamietam, jakie byly wymagania do odbliokowania kart tarora w oryginale - np. w psychiatryku. Przechodzilem go wtedy trzy razy i okazalo sie, ze tarot mi nie wskoczyl. Albo rozdzial, ktory trzeba bylo przejsc z sama kolkownica i nie moglem trafic w jedna cholerna czarownice na miotle...

Dzis poprobuje Wargame, bo juz bardzo dawno nie gralem w nic z tego gatunku, a kiedys bylem wielkim fanem (ale to byly czasy pierwszych Kozakow ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięta ktoś może jakie gry ze steama były dawane do CDA? ja kojarzę:

Warhammer: Dawno of War II

Saints Row 2

Just Cause 2

Kyne & Lynch 2

Supreme Commander 2

Painkiller Hell & Damnation

Wargame Zimna Wojna

Podobno grami tymi można się wymieniać/sprzedawać na steamie? Ktoś mógłby przybliżyć na czym zabawa polega i czy rzeczywiście da się coś zrobić z niepotrzebnymi kodami z CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...