Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

Gość kacperex44

Witam

biggrin_prosty.gif otóż mam taki problem z gra wargame zimna wojna. cd-key na pewno był dobrze wpisywany, również próbowałem różnych kombinacji z literami i cyframi które mogą się mylić jest jakąś szansa na dostanie nowego klucza. Proszę o pomoc.zakaz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

biggrin_prosty.gif otóż mam taki problem z gra wargame zimna wojna. cd-key na pewno był dobrze wpisywany, również próbowałem różnych kombinacji z literami i cyframi które mogą się mylić jest jakąś szansa na dostanie nowego klucza. Proszę o pomoc.zakaz.gif

Dołączam się do pytania kolegi. Mam ten sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że na steamie po chyba 5 nieudanych próbach wpisania klucza w kolejnych próbach zawsze będzie komunikat "nieprawidłowy klucz" nawet jeśli się prawidłowy poda. Taka głupia blokada, która znika po jakiejś 0,5h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zwykle ludzie myla ZERO z O. W kodzie W OGOLE nie ma ZER, wiec 0 = litera O.

2. Czesto myla tez 2 z Z.

3. Nalezy pamietac, ze jak sie wbije 3x pod rzad zly kod, Steam blokuje sie na jakies 15 minut i odrzuca nawet dobrze wpisany kod.

Zatem

1. Jesli w kodzie masz 0 2 lub Z - stworz sobie warianty kodow, w ktorych zamiast 2 jest Z (i odwrotnie) oraz NIGDY nie wpisuj ZERA.

2. Wpisujcie je po 3 w jednej sesji.

3. Kolejna sesja (jesli tamte nie zadzialaja...) z kolejnymi wpisami powiedzmy po 20 minutach od poprzedniej.

Mysle, ze w wiekszosci przypadkow to pomoze. A jesli nie - coz, wtedy zgloscie sie ponownie, bedziemy konkretny kod reklamowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to możliwe. Tylko, że Smuggler musiałby sprzedać parę swoich legendarnych skarbów. Potem wystarczyłoby wykupić wszystkie firmy zajmujące się branżą gier.. i już moglibyśmy cieszyć się z pełniaków bez żadnych kluczy!

Niestety dopóki tego nie zrobi to my biedni czytelnicy i zarazem gracze jesteśmy (zresztą tak jak i redakcja) zmuszeni tańczyć tak jak nam pełniakodawcy zagrają. To oni ustalają warunki na jakich CDA otrzyma ICH grę, a także to w jakiej wersji, o jakich zabezpieczeniach, dodatkowych DLC etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to...

Boże problemy są... jakby nie mogli dać pojedyńczego kodu..

...ktory za 5 sekund bylby w internecie i ucieszlby niewatpliwie tysiace graczy na calym swiecie, ktorzy za friko mieliby pelniaka. Bo po co placic, skoro za darmo daja uniwersalny kod dla kazdego. Na pewno producent PK bylby wniebowziety, ze tak ladnie mu sie gra rozchodzi. A ze g... by z tego mial? No, nie badzmy drobiazgowi, przeciez liczy sie WYGODA GRACZA tylko, a nie jakis tam durnowaty zysk. CDA tez sie powinien cieszyc, ze wydal kupe kasy na licencje, z ktorej moglby skorzystac KAZDY, nie kupujac CDA. To oczywiste.

Brawa dla geniusza ekonomii. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj zakupiłem magazyn cd-action numeru 13/2012. Wszystko ładnie pięknie, ale mam problem z jedną grą (Wargame: Zimna Wojna). Chodzi o to że wszystko zainstalowałem na steamie. Gra się pobrała, zainstalowała, pobrała aktualizacje. Uruchamiam grę i wyskakuje takie okieno: 0gtms8.jpg

Pierw wyświetlało się okienko z takimi informacjami z grą, kluczekm. I klikam przycisk "Graj" i wyświetla się okienko przedstawione wyżej. No to troche poczekałem, bo myślałem, że się pobierze. Ale ja już to pobieram od 13 godziny. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że w obecnym numerze bedzie zapowiedź pełnej wersji z kolejnego "świąteczno-noworocznego" numeru. Ten Painkiller H&D to był jednorazowy taki prezent? Dzięki za fajne artykuły (Szpile w ty miesiącu są genialne) i gry! Pozdrawiam i zyczę zapału w dalszym tworzeniu fajnego pisma!

Edit: z kodami nie miałem najmniejszego problemu, ale skoro sa tacy co je mają to może warto rozważyć mechanizm taki, że z pismem otrzymujesz prosty kod do wklepania na portalu CDA i potem na maila podanego przy rejetracji otrzymujesz numerki aktywacyjne steam? Z tym, że jak znam zycie to pewnie zwiększy ilość problemów x2. bialaflaga.gif

@up - zaktualizuj sobie biblioteki Visual C ręcznie lub przez Windows Update.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory, to zabrałem się tylko za Painkiller'a, ale dalej nie mogę grać, bo mam problem z małą ilością fps'ów (niekiedy 15-20), mimo w miarę dobrego sprzętu (GTX560, 4gb ddr3, amd phenom II x4 3.2ghz). Jak myślicie, to może być wina Windy XP SP3, bo zawsze latałem na Win7 64-bitowym, a teraz coś jest nie tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że w obecnym numerze bedzie zapowiedź pełnej wersji z kolejnego "świąteczno-noworocznego" numeru.

Niby czemu? Zwykle tego nie robimy a PK byl takim wyjatkiem potwierdzajacy regule, zeby nie bylo narzekania "a wczoraj to kupilem za 20 euro na Steamie" - bo premiery w CDA mogliscie nie przewidziec. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla geniusza ekonomii. trollface.gif

Oklaski za czytanie ze zrozumieniem. Użytkownikowi na pewno chodziło o jeden kod dla 2 gier.Każdy miałby inny

mi nie działa cd-key do wargame....

Wałkowane 1******000000 razy - próbuj po 3 razy co godzinę

EDIT.Uwielbiam patrzeć jak inteligenti inaczej mnie minusują, bo nie potrafią zrozumieć, o co mi chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się komentować CD-A bo jeszcze nie pobierałem Wargame'a ze Steam'a ani nie próbowałem Jolly Rover (i chyba nie wypróbuje trollface.gif). Painkillera przechodzę (mało gram jedna misja na dzień) no i na razie mam dobre wrażenia z grą, wystąpił u mnie tylko jeden bug przez który nie miałem przez jedną misję Painkillera (jako broni oczywiściewink_prosty2.gif). Próbowałem trybu Multiplayer i już miałem się skarżyć, ponieważ wyrzuciło mnie do pulpitu, ale na następny dzień się udało i przesiedziałem przy nim dobre 45 minut. Co do samego pisma to jest ono tak fajne jak zawsze. Może jeszcze ocenię Wargame i Jolly Rover, pożyjemy zobaczymy biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech to szlag! Kupiłem wczoraj CDA na stacji benzynowej, jak wyjeżdżałem z Polski - specjalnie dla nowego Painkillera. W domu otwieram - wpisuje kod i... blokada regionalna.

Brawo CDA! -,-

Szukam pomocy na forum - pod stertą śmieci w dziale "Reklamacje" znalazłem wątek Ghosta, który radzi - by aktywować grę z terytorium Polski. To teraz specjalnie dla głupiej aktywacji mam zapierdzielać X-kilometrów i płacić za benzynę, by aktywować tę jedyną grę, dla której kupiłem CDA?

Żale bym wylał w wątku reklamacje, ale że Ghost wątek od razu zablokował...

No i co ja mam teraz zrobić? Całe CDA na śmietnik? 16 zł poszło się stosunkować...

To nie jest fair praktyka. W zapowiedzi powinna być informacja o blokadzie regionalnej pełniaka (bo o jakiejś gwiazdce i info na pierwszej stronie, to już nie liczę - aż tak naiwny nie jestem). Kupiłem pismo z grą, w którą nie mogę zagrać. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten painkiller to przerobiony quake albo unreal tournament ( przyśpieszenie przy skakaniu? :facepalm: )

Dlaczego 'facepalm'? To [beeep] element zręcznościowy w takich właśnie FPS'ach. Bo nie wyobrażam sobie takiego czegoś w MoH lub serii CoD, ale w grach typu Quake, Unreal i Painkiller właśnie pasuje jak najbardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer, pełniali zainstalowane i działają. Czasem jest tak że numer seryjny gry trudno odczytać ale od czego jest pomoc techniczna. Wargame świetna i wciągająca, poziom trudności podniesiony ale warto zagrać kilka razy poszczególne misje kampani aby zdobyć więcej gwiazdek dowodzenia. Na obecną chwile przechodzę gr pierwszy raz ale zapowiada się bardzo dużo spędzonego czau nad grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech to szlag! Kupiłem wczoraj CDA na stacji benzynowej, jak wyjeżdżałem z Polski - specjalnie dla nowego Painkillera. W domu otwieram - wpisuje kod i... blokada regionalna.

Jest na to sposob - zwroc sie do Ghosta i bedzie po problemie.

Szukam pomocy na forum - pod stertą śmieci w dziale "Reklamacje" znalazłem wątek Ghosta, który radzi - by aktywować grę z terytorium Polski. To teraz specjalnie dla głupiej aktywacji mam zapierdzielać X-kilometrów i płacić za benzynę, by aktywować tę jedyną grę, dla której kupiłem CDA?

Juz zdaje sie mamy lepsze rozwiazanie.

No i co ja mam teraz zrobić? Całe CDA na śmietnik? 16 zł poszło się stosunkować...

Jesli kupiles TYLKO dla PK a reszta to po prostu opakowanie...

To nie jest fair praktyka. W zapowiedzi powinna być informacja o blokadzie regionalnej pełniaka confused_prosty.gif

Coz, zdalo sie nam tak oczywiste, ze jesli na Steamie jest za 20 euro a u nas za 16 zl (plus pismo i 2 pelniaki gratis) to bedzie oczywistym jest, ze bedzie blokada przed "reeksportem", ale widac trzeba to podawac na talerzu nastepnym razem. Tak czy siak powinno ci sie udac zagrac, z tego co wiem - pisz do Ghosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam teraz zrobić? Całe CDA na śmietnik? 16 zł poszło się stosunkować...

To nie jest fair praktyka. W zapowiedzi powinna być informacja o blokadzie regionalnej pełniaka (bo o jakiejś gwiazdce i info na pierwszej stronie, to już nie liczę - aż tak naiwny nie jestem). Kupiłem pismo z grą, w którą nie mogę zagrać. confused_prosty.gif

Jeśli w Polsce masz kogoś zaufanego, to możesz zadzwonić i poprosić o aktywację gry, podając klucz i hasło do Steam smile_prosty2.gif

A jak nie masz nikogo takiego to możesz pisać na reklamacje@cdaction.pl i załatwić poprzez mnie taką aktywację. Już kilku osobom tak aktywowałem gry na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...