Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

@UP

" zamiast sobie z płytki wgrać tego Painkillera, to uznałam "e tam, szybko ściagnie ze steama" zaiste szybko... Chyba za dużo wiary daję mojemu wolnemu łączu sad_prosty.gif"

Eeechhh kobiety :P

Naprawdę sorry za seksistowską uwagę ale tu bardzo pasowała :P. Nie obrażaj się ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualizacja Painkillera w toku, to jedynie 200mb, zostało 150mb, do 24 powinno ściągnąć, idzie ok 20kb .

Wiem że Wargame to 700mb ściągania, to tak dla tych co nie wiedzą co ile ma ściągać.

Dlatego zawsze wolę z płytki instalować niż ściągać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że multiplayer Painkillera jest o wiele gorszy. 5 map, 3 oklepane tryby...A do tego wszyscy skaczą jak porąbani i nie można nikogo trafić kołkownicą xD

Jak na takie tempo rozgrywki to dostępna nam broń jest o wiele za wolna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc informuje, że Danielkowi klucz w magiczny sposób zaczął działać zatem można wysunąć jeden prosty wniosek... Steam ma problem z działaniem albo my jesteśmy nadpobudliwi i wpisujemy klucz (oczywiście błędnie) 1000 razy po czym Steam blokuje nam dostęp do następnych prób X_X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Painkiller - super, Wargame - elegancko, czaiłem się na to, Jolly Rover - super, dziewczyna lubi przygodówki, a ta firma zrobiłą inna super grę - MacGuffin's Curse.

Numer bomba.

Steam+cyfrowa dystrybucja

Temat przeczytałem do 13 i zauważyłem marudzenie na ściąganie ze steama, ale nikt nie wspomniał o pewnym rozwiązaniu:

Nie wiem co ludzie mają do steama - korzystam od grudnia 2004 i jest naprawdę elegancko, program jest coraz lepszy. Jedyną rzeczą jaka może przeszkadzać, to chyba jedynie to, że nie można odsprzedać gry, poza tym jest sporo plusów: społeczność, centra gry, warsztaty (mody fanowskie), duża część gier ma kilka wersji językowych, automatyczne aktualizacje, osiągnięcia, wyprzedaże, big picture ("steam na telewizorach").

Co do dystrybucji cyfrowej, przede wszystkim do obrońców wersji pudełkowych (sam kiedyś taki byłem): naprawdę upieracie się przy przepłacaniu za instrukcję, nadruk na płycie i papierową okładkę? Przykład - w zeszłym tygodniu na greenmangaming była gra Lord of the Rings - War in the North za 3,75 usd (polska cena to 60 zł), dziś kupiłem tam Spec Ops - The Line za 6 usd (polska cena 55zł) - przecież to śmiech taka cena. Podczas ostatniej wyprzedaży dziewczyna kupiła pakiet gier o Sherlocku Holmsie za 8,75 euro - nie dość, że atrakcyjna cena, do wszystko w jednym pakiecie (2 gry to remastery) - gdzie znajdziecie 6 gier z tej serii razem, zakładając, że znajdziecie te pierwsze? A teraz mój ulubiony przykład - pudełkowy Portal 2 od EA za 139 zł najmniej w Poznaniu - Steam na wyprzedaży miał to ostatnio 3 razy CZTERY euro - już słyszę zgrzytanie zębami - 4 euro za cyfrówkę, czy 130 za pudło.

Cyfrowa dystrybucja ma co najmniej jedną ogromną zaletę - ceny na wyprzedażach/dziennych ofertach są często naprawdę niskie (te przykłady to kropla w morzu zakupów które poczyniłem). Na steam świat dystrybucji cyfrowej się jednak nie kończy, bo są jeszcze:

- mój faworty - niskie ceny, częste oferty, ceny w dolarach (!!!)

(gamestop)

(też ciekawe oferty - np spec ops the line wczoraj za 15 zł, kane and lynch 2 dog days za 9 zł, dziś LA Noir za 30 zł).

Dystrybucja cyfrowa jest naprawdę godna uwagi, no chyba że śpisz na pieniądzach, a skoro śpisz to co robisz w tym dziale? GL HF
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam jest super ale dla osób mających super neta, pisałem posta 18,56 że ok 150mb zostało dopiero teraz mam pobrane = w 3 godziny, więc nie wiem czy ja mam być zadowolony z używania steama, dla mnie to jest katorga a nie taniocha, bo ja wolę zapłacić za wersję pudełkową bo tego nigdy nie ściągnę z neta i taniej mi wyjdzie w pudełku, bo i prąd pociągnie przy ściąganiu setki godzin.

Dlatego kupuję CDA bo to tanie gry i zazwyczaj nie miały DRM'ów itp.

Cóż mieszkam gdzie mieszkam i jaki mam net taki mam, czasem się dziwię po co kupuję oryginały:P

Torchlight 2 dali spolszczenie i nowy update 570mb, a ja i tak dalej nie mam patcha ściągniętego, nie chce mi się na noc zostawiać kompa, więc nie omeg pograć w kupionego oryginała.......

Dobra idę testować Painkillera tongue_prosty.gif

@edit

@sethur

Ty masz 720kb, a ja mam 20kb, przy pobieraniu zawartości dodatkowej do Painkillera szło mi różnie 15-25kb skakało, mi się marzy zwykłe łącze 1mb by mieć chociaż te 128kb/s a tu na takie cuda nie mam możliwości.

Co do płyt mi każda gra która wymaga steama a mam ją na płycie instaluje się z płyty, nigdy nie miałem problemu że chciało pobierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedEvil

Co do osób ze slabym internetem to fakt - jest bieda, masz rację, że steam jest dobrym rozwiązaniem pod warunkiem posiadania przyzwoitego internetu. Osobiście nie mam kosmicznego neta - max 720 KB/sec, więc ściąganie większej gry to kilka godzin - ehhh wczoraj Homefront 12 GB, dziś Spec Ops - 6,5, i aktualizacja do Red Orchestra 2 - 2,9 GB.

W przypadku gier pudełkowych wymagających rejestracji na steam grę instalujesz z płyty (link w moim poprzednim poście), a aktualizację tak czy siak musisz dociągnąć przez internet - i tak można zrobić w przypadku Painkillera i Wargame. Cieszę się, że PK i Wargame są na steam bo mi ostatnio zdechło DVD, a dzięki rejestracji zassam sobie oba tytuły.

EDIT - Do wszystkich, którzy mają problemy z kluczami - pomóżcie sobie klawiaturą ekranową :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc informuje, że Danielkowi klucz w magiczny sposób zaczął działać zatem można wysunąć jeden prosty wniosek... Steam ma problem z działaniem albo my jesteśmy nadpobudliwi i wpisujemy klucz (oczywiście błędnie) 1000 razy po czym Steam blokuje nam dostęp do następnych prób X_X

W tym momencie nasunął mi się następujący wniosek - jakim cudem ludzie instalują oryginalne gry, albo chociażby Windowsa, gdzie trzeba przepisywać klucz z pudełka / instrukcji / karteczki / whatever? Chyba takowych nie posiadają, bo na podstawie postów powyżej oraz lamentów (spamu) na głównej, można wysunąć jedynie taki wniosek, że to ludzi po prostu PRZERASTA. Przepisanie ciągu znaków z płytki jest dla wielu niewykonalne...

Nie wiem, czy śmiać się, czy już płakać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak można było nie dać w Painkillerze poziomu "Szpital Psychiatryczny" toż to najfajnieszy poziom starego Painkillera ;(

Brakuje mi kilku tych fajniejszych lokacji za to są wsadzone te gorsze (moim zdaniem), troche szkoda ... ale pełniaczek zarabisty, miło pobiegac znow z kołkownicą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...