Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darklady12

[DE:HR] Czy jest to mozliwe aby gra odpalała się na tak słabym komputerze ?

Polecane posty

Ostatnio postanowiłam poużywać mojego słabszego PCta osobistego by pograć trochę w gry komputerowe. Podaję jego specyfikację na początku;

PC:

-CPU: AMD Athlon XP 2000, 2 GHZ, jedno rdzeniowy.

-RAM: 2 GB

-GFX NVIDIA GF 7600 GS z 256 MB RAMu, z nowymi sterami w Windowsie.

- WIN XP Profesional 32 bitowy.

Mam otóż na tym sprzecię Steama, i moją legalnie zainstalowaną kopię najnowszego Deusa Exa z zeszłego roku, i otóź jakie miałam zdziwienie kiedy zobaczyłam że gra chodzi na tym sprzęcie a nie powinna bo jest poniżej minimalnych wymagań nałożonych przez twórców gry. Nie wiem co jest z tym PC, ale jednak da się grać jedynie muszę omijać cutscenki bo te lagują jak nie wiem. Dołącza screenshot z PC na którym ta gra z dziwnych powodów się odpala:

screenshot.JPG

No nie wiem co o tym powiedzieć na razie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra sie odpala i da sie w nia grac, to jak widac jest to mozliwe. ;) Zamiast sie zbytnio dziwic lepiej bedzie jesli po prostu bedziesz sie cieszyc, ze (przynajmniej w przypadku tego konkretnego tytulu) nie musisz jeszcze robic upgrade'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania często podawane jako minimalne są zawyżone, aby twórcy nie musieli tłumaczyć, że gra nie uruchumiła się na podanej konfiguracji.

Dużo zależy od optymalizacji gry- są gry które działają na dużo słabszych komputerach, a niektóre są fatalnie i potrzeba naprawdę silnego sprzętu.

Twoja karta jest nawet dobra jak na ten komp, gorzej jakbys miał np Geforce 5200 lub podobnego

Pozostaje Ci się tylko cieszyć smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od dobrej optymalizacji gry i od komputera, który jest dobrze zaktualizowany oraz nie jest zaśmiecony. Jak sam widzisz (bo w końcu grasz) wszystko jest możliwe. Ja też na wymagania patrzę z przymrużeniem oka, bo niby nie spełniam minimalnych a potrafię czasami nawet średnie ustawienia graficzne wyciągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam na początku kłótnię oprogramowania, szczerze mówiąc musiałam usunąć inną grę, bo był konflikt sterowników, czasami robiło mi w oknie odpalonej gierki czarny ekran bez powodu ale to już przeszły problem na szczęście :), chociaż bałam się że procek bedzie jednak gardłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...