Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ekrish

Rozwiązany: [400zł] czytnik e-booków

Polecane posty

Kundelek najlepszy, najtańszy i najwygodniejszy. Zmiata konkurencję, amazon zapewnia multum darmowych książek a kundelek długo trzyma na baterii. Przy takim budżecie warto brać Toucha ew można dozbierać trochę pieniążków i wziąć wersję touch 3g dzięki czemu będzie można spokojnie przeglądać internet czy w trasie szukać swoich ulubionych książek:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z wersjami? Z tego co się orientuję i oglądam na allegro, są 5 i 4 (znaczy chyba biały i czarny, nie?). Znacząco się różnią? Gdyby można, prosiłbym i o linki z allegro ; )

Na przykład ten: http://allegro.pl/cz...2713489580.html? Termin oczekiwania to co prawda dwa tygodnie (ze stanów), ale i tak ma być to prezent gwiazdkowy, a już się rozglądam - zakupiony będzie na początku grudnia albo i teraz, sam nie wiem. Wiele raczej nie stracę na kupieniu tego teraz, niech sobie leży. Kilkanaście złoty w razie czego odżałuję ; )

A, i jak to wygląda z książkami? Przykładowo kupuję książkę z Humble eBook Bundle (chęć szlifowania angielskiego jest we mnie ogromna), dostaję ją w pdf i zgrywam na kindle, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za allegro nie lepiej brać prosto od Amazona ?

Generalnie to masz tylko 2 kolory obudowy, szarą i czarną różnią się tylko i wyłącznie kolorem niczym innym.

Classic WIFI:

Czarny - http://www.amazon.com/dp/B007HCCOD0?tag=swiatks-20&country=PL

Szary - http://www.amazon.com/Kindle-Wi-Fi-Ink-Display-international/dp/B0051QVF7A/?tag=swiatks-20&country=PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kretynem na amazonie, więc wybacz za moje banalne pytania ; ) Jest opcja płatności przy odbiorze? Bo się doczytać nie mogę. Żaden problem płacić z góry, ot, uprzedzenia do handlu przez internet. Dzięki w każdym razie. No i ktoś mi mógłby odpowiedzieć, jak z tymi książkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak czytałem - tzn. spoko, wszystko ok. Zdecyduję się jednak prawdopodobnie przez amazon, dzięki za link - sporo oszczędze, wyjdzie mi wtedy tylko 300 złotych. Miesiąc czekania to nic, i tak kupię na gwiazdkę.

Aaaa, i nie płaci się niczego ponad to? tzn. cła? Do jakiej kwoty amazon zobowiązuje się opłacić cło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wrzucasz normalnie na kundla ew. tak jak mówiłem Caliberkiem sobie wszystko dostosujesz:)

Płacisz cło zgodnie z przyjętymi prawami w kraju zgodnie z: Przy czym musisz sam doczytać ile to dokładnie wynosi bo sam tego nie wiem:).

You are responsible for assuring that the product can be lawfully imported to the destination country. When ordering from Amazon.com, the recipient is the importer of record and must comply with all laws and regulations of the destination country. Orders that are shipped to countries outside of the United States may be subject to import taxes, customs duties and fees levied by the destination country. The recipient of an international shipment may be subject to such import taxes, customs duties and fees, which are levied once a shipment reaches your country. Additional charges for customs clearance must be borne by the recipient; we have no control over these charges and cannot predict what they may be. Customs policies vary widely from country to country; you should contact your local customs office for further information. When customs clearance procedures are required, it can cause delays beyond our original delivery estimates.

Purchases of Kindle may be subject to these import taxes, custom duties and fees. These fees can vary widely from country to country. Please contact your local customs office for further information

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mi podlicza pod 116.78$ ale to chyba ze względu na jakieś punkty Amazonowe czy cuśsmile_prosty.gif. Nawet jeśli będzie te 26zł więcej to chyba jednak warto bo mamy pełną gwarancję że w razie czego będzie jakiś odzew:)

@edit

Znalazłem, dostaję jakąś zniżkę 10% za coś tam coś tam... Czyli tak jak wyżej powiedziano bez zniżki będzie to 135 dolarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet można zwiększyć. To wtedy wychodzi tak czy siak drożej niż przez allegro ; ) Dzięki i za to, bo ta informacja mi się przyda. Z gwarancją to wiadomo jak jest i szczerze mówiąc od jakiegoś czasu wykładam na nią. Bo i tak, kiedy coś strzeli, producent rozkłada ręce, że nie naprawią i trzeba udać się do serwisu gdzie za 50 złotych usuną usterkę. Dzięki jeszcze raz, wieeelkie!

Czy w takim razie można prosić link z allegro? Jest ich sporo, naprawdę i nie wiem który wybrać, a nie ma sensu kopiować wszystkich aukcji :<

http://allegro.pl/amazon-kindle-5-wi-fi-6-darmowa-wysylka-ups-i2707012970.html

chociaż ta głównie mnie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi będzie podać jakąś sensowną aukcję bo allegro nie lubię i z niego nie korzystam jeśli nie muszę ale z tego co widzę to ten sprzedający którego podałeś wydaje się być okej, 100% pozytywnych w zasadzie same 5/5 więc powinno być okej:). Ew. kundla możesz szukać w proline czy innym podobnym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...