Jump to content
Smuggler

Gamewalker - zmiany

Recommended Posts

O ile dobrze pamiętam to chyba w AR sprzed miesiąca Smuggler wyraźnie tłumaczył że Dress to (przynajmniej dla niego) NIE ktoś kto nosi luźne spodnie' date=' ale właśnie ktoś kto pije jabole i bije słabszych.

Więc możesz nosić spokojnie luźne spodnie, będąc pewnym że CD-A nie nabije się z ciebie.

O ile oczywiście nie jesteś "przykładnym" dresem[/quot']

Aha luźne spodnie noszą tylko dresy :D ? Wszystko jasne, kamień spadł mi z serca. Jak mi jeszcze powiesz co to ma wspólnego z tą sprawą to już będę całkowicie spokojny. A tak przy okazji ,czytałeś wcześniejsze posty?

Aha luźne spodnie noszą tylko dresy Very Happy ? Wszystko jasne, kamień spadł mi z serca. Jak mi jeszcze powiesz co to ma wspólnego z tą sprawą to już będę całkowicie spokojny. A tak przy okazji ,czytałeś wcześniejsze posty?

Oj, przyjacielu, czy na pewno dokładnie przeczytałeś to co napisałem?

Dress to N I E ktoś kto nosi luźne spodnie, ale właśnie ktoś kto pije jabole i bije słabszych.

A więc napisałem że luźne spodnie nie mają nic wspólnego z kwestią tego czy jestem dresem czy nie. Może je nosić "dres" ale też całkiem normalny człowiek. No i po co się tak bulwersować :wink:

Czytałem wcześniejsze posty, mój poprzedni post był tylko odpowiedzią dla niejakiego lordeona.

Ps. pokój bracie :wink:

Blue nie bulwersuję się :D Obaj się chyba źle zrozumieliśmy. Chodziło mi o to, że w tej dyskusji nie było słowa o żadnych dresach, a poszło poprostu o przysłowiwy szcunek dla słuchających innej muzyki niż Eld i o głupie stereotypy którymi operuje. Poprostu nie widziałem żadnego związku (i nadal nie widzę :D ) twojego postu w kontekście całego zamieszania.

Poprostu nie widziałem żadnego związku (i nadal nie widzę) twojego postu w kontekście całego zamieszania.

No i masz rację. :lol:

Mój post nie pasował do tematu i pasować nie miał, może się powtarzam ale był tylko odpowiedzią dla lordeona... Ale zaraz, zaraz to nie ten topic :wink:

Co do oprawy nowego Gamewalkera to mam zastrzeżenia tylko dla zdjęć panów redaktorów w ich mini felietonach i do tego że twórczość czytelników(w o gule to super pomysł z jej wprowadzeniem :) ) jest przedstawiona na jednej specjalnej stronie, o wiele fajniej (według mnie oczywiście :wink: ) było by żeby była porozrzucana po całym gamewalkerze, popsuło by to porządek ale poprawiłoby klimat.

GAMEWALKER powinien być taki jak kiedyś

Teraz podane są tylko wymagania gry a kiedyś napisane było np.

Win Xp ,Vista, 3Ghz 1GB RAM -lekko ścinało na średnich lub coś w tym rodzju.

W wypowiedziach na temat gry jest więcej rozmów o czymś tam a nie o grze w recenzji.java script:emoticon('[-X')

Shame on you

Podawajcie ilośc gier które były oceniane w danym numerze.

GAMEWALKER Z NUMERU W KTÓRYM BYŁ PEŁNY SUFFERING BYŁ NAJLEPSZY!!.

Najnowszy wygląd GameWalkera oceniam na 5 w skali od 1 do 6. Jest bardziej przejrzyście, a to za sprawą jaśniejszych pól na ciemniejszym tle.

Wszystko ładnie, poukładanie, starannie zrobione, lecz moim zdaniem poprzednie wersje były bardziej klimatyczne. I to jest minusik nowego wyglądu. Poprzednie Gamewalkery czytało się inaczej, nie tak jak teraz. Cóż, to pewnie dlatego, że jeszcze się nie przyzwyczaiłem do takiego GW. Ale co tam- ważne, że jest. :)

GAMEWALKER powinien być taki jak kiedyś

Teraz podane są tylko wymagania gry a kiedyś napisane było np.

Win Xp ,Vista, 3Ghz 1GB RAM -lekko ścinało na średnich lub coś w tym rodzju.

>>>milion razy mowilem czemy tego nie robimy juz... :/

W wypowiedziach na temat gry jest więcej rozmów o czymś tam a nie o grze w recenzji.java script:emoticon('[-X')

>>>Tu nie ma ustalen, po prostu czasme sie pisze tak, czasem siak, zalezy jak lezy i jak wiatr zawieje.

Podawajcie ilośc gier które były oceniane w danym numerze.

>>>Czytaj wstepniaka w GW.

Ja sie bede streszczal bo jutro fizyka <musze miec 5 musze :x>

nawet nie wiedzialem ze forum potrafi czlowieka tak przyciagnac. i z tego co widze admin wrocil bo forum dziala normalnie :D ehh w najgorszym momencie.

Dobra GW bardzo mi sie podoba. Estetycznie przyjemnie itd. 'Awatry' tez niezly pomysl. Zmiany na+. Zielony jest dobry jak cos po mojemu. Wiadomo kazdy ma inny gust nie dogodzi się wszystkim.

Dodatkowo powinny być felietony czytelników

Sa juz od jakiegos czasu. Zamieszczamy je w rameczce zatytulowanej - uwaga, bedzie niespodzianka - "Felieton czytelnika". Brawa za spostrzegawczosc.

Nie rozumiem dlaczego zdjęliście "Na celowniku"

Masz na mysli "Pod obstrzalem"? Wywalilismy to, bo formula sie wyczerpala i nikomu z nas tak naprawde nie chcialo sie juz tych glupotek pisac.

Masz na mysli "Pod obstrzalem"? Wywalilismy to, bo formula sie wyczerpala i nikomu z nas tak naprawde nie chcialo sie juz tych glupotek pisac.

No właśnie, "Pod ostrzałem", jednak muszę przyznać, że to był znakomity pomysł. Chociaż raz na jakiś czas mógłby być. Może w tipsomaniakach.